• Informacje na temat:

  zte f808 jak zresetować

Artykuły na temat: zte f808 jak zresetować
 • Epic Games: "Bardzo chcielibyśmy zresetować Unreala"

  W trakcie Video Game Awards Cliff Bleszinski z Epic Games udzielił ciekawego wywiadu serwisowi Gamerlive.tv . Stwierdził w nim, że jeśli powstanie nowa część Gears of War , to będzie ona „czymś świeżym”. Dodał też, że „ bardzo chciałby ” zrobić nową wersję pierwszego Unreala .

 • Tablet V9 od ZTE

  Firma ZTE Poland przedstawiła wszechstronny tablet V9.

 • Automatyczne aktualizacje mogą zresetować Xboksa One albo serwer. W trakcie gry

  Microsoft opisuje swoją, współpracującą z Xboksem One , technologię „chmury” w samych superlatywach. Okazuje się jednak, że będzie miała ona także wady - i to dość poważne. Okazuje się, że będzie mogła… zresetować konsolę, albo serwer w trakcie rozgrywki.

 • ZTE KIS przyjazny smartfon

  Firma ZTE przedstawiła nowy, wielofunkcyjny telefon KIS.

 • Spore problemy z konsolami Sony. PS3 się resetuje, a PS4 nie można wybudzić ze stanu czuwania

  Posiadacze konsol Sony borykają się ze sporymi problemami, które dotknęły zarówno PlayStation 3, jak i PlayStation 4. W pierwszym przypadku sytuacja jest poważna – konsola potrafi się nawet czasem zresetować.

 • ZTE z Firefox OS

  Podczas Mobile World Congress w Barcelonie, firma ZTE przedstawiła dwa nowe smartfony - ZTE Open C i ZTE Open II. Oba urządzenia działają pod systemem Firefox OS.

 • Jak zacząć zabawę?

  Dobry marketing sprawił, że Dark Souls stało się marką „hardkorową”, czyli niedostępną, niegrywalną dla tzw.  „brudnych i śmierdzących każuli”. W praktyce to bzdury kompletne, bo ani te Soulsy takie trudne, ani straszne, jak je malują. Jak więc zacząć swoją przygodę z serią i dobrze się przy tym bawić?

 • Modem ZTE MF669

  Firma ZTE przedstawia nowy modem MF669 - niewielkie urządzenie umożliwiające łatwe nawiązywanie bezprzewodowych połączeń internetowych.

 • Doom 4: Projekt zresetowano, ukaże się na next-genach, id Software z ultimatum

  Pięć lat. Tyle minęło od czasu zapowiedzi Dooma 4 . Od tamtej pory o grze słyszeliśmy stosunkowo niewiele, a id Software pracuje nad grą w tajemnicy. Najnowsze doniesienia, które pojawiły się w sieci, rzucają nieco światła na sprawę „czwórki”. Pojawiły się poważne problemy w czasie produkcji i ostatecznie tytuł ma wyjść na next-geny. Przy okazji wyszło, że anulowano Rage 2 .

 • ZTE Blade V6 w Polsce

  ZTE rozpoczyna w naszym kraju sprzedaż smartfona Blade V6.

Dyskusje na temat: zte f808 jak zresetować
 • ZTE Blade

  Dzięki bardzo /smile_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile_prosty.gif" /> Masz może jakiś poradnik jak zmienić rom w ZTE?

 • RE: Jak zresetować komputer?

  Nie zresetujesz, skoro się nie chce włączyć :oczy:

 • BitComet - ZTE

  Hej ;D Pobieram oczywiście przez BitComet i mam zablokowane porty nasłuchu...pytaniej jak je odblokować....? Mam Neostradę (niestety) i modem ZTE i na niego mnie zalogowuje po wejściu na 192.168.1.1 teraz pytanie do Was powiedzcie jak to odblokować....;D

 • RE: Jak zresetować komputer?

  Zresetowac, czy sformatowac??? BO troche dziwnie piszesz o co ci chodzi?

 • ZTE Blade

  Ten Rom od Orange jest taki jak inne. To w końcu android. Możliwe że jedynie będziesz miał tam jakiś widget od orange. Jasne że warto zmieniać! Po tych updatach ZTE będzie śmigał aż miło. Gry 3D Chodzą świetnie. Jeżeli będziesz miał ochotę sprawdź na youtube np. Brother in arms ZTE Blade to zobaczysz /smile_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile_prosty.gif" />. Tego ostatniego ci nie powiem aczkolwiek nie czuje różnicy pomiędzy telefonami kiedy słucham...

 • Jak zresetować konto gościa???

  Chodzi mi o to aby konto gościa się całkowicie zresetowało, czyli przywróciły się w nim wszystkie ustawienia na domyślne, wszystkie pliki jakie na nim są usunęły się, mówiąc krótko chcę aby to konto było takie jak wtedy kiedy po raz pierwszy je włączyłem. Da się takie coś zrobić?? Jak???

 • ZTE Blade

  Też mam P500 i po tygodniowym używaniu jeszcze Zte Blade to moge powiedzieć tylko tyle - nic poza wyswietlaczem (w Polsce tylko LCD) i rozdziałką nie ma takiego fajnego. Bateria trzyma przy takim użytkowaniu jak w Swifcie i P500 (u nich to 2-2,5 dnia częstej zabawy) to w Zte Blade 1 dzień. Gry HD nie chodzą płynnie. Są jakoś grywalne, ale zero przyjemności (na nieoficjalnych romach 2.2 jest już lepiej). Kiepska jakość muzyki i aparatu (przy pro ampie ujdzie). Wykonanie też takie średnie, ale...

 • Jak zresetować hasło odblokowujące iPada 2?

  Witam Zapomniałem hasło odblokowujące do iPada. Czy da się jakoś je zresetować?

 • ZTE Blade

  Yo. Niedługo wybieram się do salonu Orange i biorę ZTE Blade. Telefonu będę używał do internetu, grania i słuchania muzyki. I tu pojawia się problem. Oto kilka pytań dla posiadaczy tego sprzętu: 1. Jak chodzi oryginalnie wegrany rom z Orange? 2. Czy warto zmieniać rom na 2.2 lub 2.3? Jeśli tak to prosiłbym o jakiś poradnik. Znalazłem kilka ale niezbyt rozumiem o co chodzi. ^^ 3. Jak na nim chodzą gry 3D? 4. Jak brzmi muzyka w ZTE na słuchawkach? Nie chcę kupować oddzielnego odtwarzacza....

 • RE: jak zresetować router?

  No to trzymaj 15 sekund... jak wiesz, to po co zakładasz te wątki z kretyńskimi pytaniami?