• Informacje na temat:

  zablokowali wikipedie

Artykuły na temat: zablokowali wikipedie
 • Wikipedia zablokowała możliwość edytowania dla użytkowników Neostrady

  Wikipedia na rok uniemożliwiła edycje haseł dla niezalogowanych użytkowników korzystających z Neostrady. To ponad 500 tys. internautów. Nadal mogą przeglądać Wikipedię, ale bez zalogowania nie będą uczestniczyć w jej tworzeniu. Co doprowadziło do blokady?

 • Wikipedia zablokowała możliwość edycji użytkownikom Neostrady. Za wandalizm, groźby i nazizm

  Użytkownicy Neostrady nie poedytują sobie Wikipedii przez najbliższy rok (chyba że administrator na wyraźną prośbę założy im konto). Dlaczego? Bo ktoś – tak, chodzi najpewniej o jedną osobę – bawił się na niej w małego nazistę.

 • Ocenzurowana Wikipedia

  Organizacja Internet Watch Foundation do spraw monitorowania treści publikowanych w internecie zablokowała dostęp do Wikipedii w Wielkiej Brytanii, z powodu wykrycia treści pornograficznych.

 • Niemcy zablokowali Wikipedię

  Nie pierwszy raz polityka wkroczyła do Wikipedii. Po edytowaniu nieprzychylnych dla pewnych instytucji wpisów, przyszedł czas na blokowanie dostępu do encyklopedii. Nie, nie w Chinach. W Niemczech.

 • Middle-Earth Roleplaying Project: Ambitny mod do Skyrima zablokowany przez Warner Bros.

  Middle-Earth Roleplaying Project to jeden z ambitniejszych projektów fanów – modyfikacja do Skyrima przenosząca graczy do świata Śródziemia wykreowanego przez Tolkiena . Choć prace nad modem trwają od kilku lat, Warner Bros., właściciele praw do „ Władcy Pierścieni ”, zablokowali dalszą produkcje. Twórcy modyfikacji jednak się nie poddają.

 • Wikipedia dała bana... całej Neostradzie

  Użytkownicy Neostrady przez najbliższy rok nie będą mogli edytować haseł w Wikipedii bez zalogowania się. Największa encyklopedia dostępna w Internecie zdecydowała się na zablokowanie aż 524 228 adresów IP. Co ciekawe, ta drastyczna decyzja jest spowodowana działaniami jednej osoby.

 • Wikipedia w Chinach znowu zablokowana

  Kilka dni po odblokowaniu dostępu do Wikipedii w Chinach, władze w Pekinie znowu podjęły decyzje o jej zablokowaniu.

 • Wietnam zablokuje dostęp do gier sieciowych po godzinie 22:00

  Wietnamscy fani World of Warcraft nie będą mieć łatwego życia. Tamtejszy rząd chce bowiem zablokować możliwość grania w produkcje sieciowe po godzinie 22:00, co ma złagodzić „ skutki uboczne gier online ”.

 • Światłu dziennemu ukazała się wiadomość o zaistniałych problemach w wielkim świecie Wikipedii. Znany i ceniony redaktor, podający się za doktora teologii, okazał się typowym oszustem.

 • Wikipedia w Chinach znowu zablokowana

  Kilka dni po odblokowaniu dostępu do Wikipedii w Chinach, władze w Pekinie znowu podjęły decyzje o jej zablokowaniu.

 • Call of Duty: Ghosts - Cyrku z PC-tową wersją ciąg dalszy: Activision nakazuje usunięcie fanowskiego patcha

  Kilka godzin temu pisaliśmy, że w pecetowej wersji Call of Duty: Ghosts twórcy zablokowali pole widzenia (tzw. FOV ) na 65 stopniach, co u niektórych graczy wywołuje nudności i zawroty głowy. Fani szybko sobie z tym poradzili, publikując nieoficjalny program pozwalający zmienić wartość wspomnianego ustawienia. Okazuje się, że nie spodobało się to Activision , którego prawnicy nakazali usunięcie aplikacji z oficjalnych źródeł.

 • Fałszywe strony polskich banków

  Do biura kryminalnego KGP przyszli przedstawiciele jednego z polskich banków i powiadomili policjantów, że znaleźli w internecie serwer, na którym znajduje się podrobiona strona ich firmy. Pół godziny później policjanci we współpracy z funkcjonariuszami amerykańskich służb bezpieczeństwa zablokowali serwer.

Dyskusje na temat: zablokowali wikipedie