• Informacje na temat:

  wypowiedzenie umowy netia internet wzór

Artykuły na temat: wypowiedzenie umowy netia internet wzór
 • Australia ocenzuruje internet?!

  Jakby problemów z grami kategorii 18+ było w Australii mało, rząd na Antypodach przygotowuje się do obligatoryjnego filtrowania internetowej zawartości, co w wolnym tłumaczeniu oznacza ograniczenie w swobodnym dostępie do niektórych treści.

 • Dropss - internet bez umowy za 49,90 zł

  Netia przygotowała Oferta dostępu do internetu za 49,90 zł miesięcznie bez konieczności podpisywania umowy - nosi ona nazwę Dropss. Mogą z niej korzystać osoby mające łącze Orange (dawna Neostrada).

 • Internet na celowniku - publicystyka

  Niedawna nowelizacja ustawy medialnej odbiła się głośnym echem w polskim internecie. Cenzura znów zapukała nam w okna, a w wielu wezbrała wątpliwość, czy świeże zakwalifikowanie przez ONZ Polski do krajów rozwiniętych nie było odrobinę na wyrost. Przekonuje Zły Krystian .

 • Netia wprowadza w świat internetu

  Netia wprowadziła promocję pod hasłem „Pierwsze kroki w internecie”. Oprócz szybkiego dostępu do internetu poprzez szerokopasmowe łącza w promocyjnym zestawie można nabyć także komputer stacjonarny po preferencyjnej cenie.

 • Nowy Internet Explorer... jako bohaterka anime

  Microsoft potrafi jednak zaskoczyć i to nie tylko negatywnie. Firma zdecydowała się na bardzo nietypowy sposób promocji najnowszej wersji swojej flagowej przeglądarki internetowej, czyli Internet Explorera , która nosi nazwę kodową Inori . Marketingowcy postanowili przedstawić program, jako… bohaterkę krótkiego filmu anime.

 • Netia już płaci

  Netia płaci pierwszym klientom w związku ze swoją promocją „600 złotych do ręki”. Klienci biznesowi mogą otrzymać nawet 1500 zł. Promocja obowiązuje do 31 grudnia bieżącego roku.

 • Mobilny internet dla kreatywnych

  Pogoda ładna, nie ma za bardzo w co grać, a wolny czas wypadałoby jakoś spędzić. Zachęcamy was zatem do ruszenia głowy i nóg - mamy mały weekendowy konkurs, dzięki któremu wyjście na świeże powietrze oraz podróże nie będą łączyć się... a raczej będą "łączyć się". Ktoś chciałby zgarnąć mobilny router?

 • TP i Netia rozdają kasę

  Dwaj najwięksi dostawcy internetu przygotowali dla swoich klientów promocje, w których oferują pieniądze w zamian za podpisanie długoterminowej umowy.

 • Szerokopasmowy internet dla każdego! W Finlandii...

  Oto jak bardzo Zachód - a przynajmniej jego fińska część - jest z prawnym usankcjonowaniem dostępu do internetu ´do przodu´. Kraj ten przejdzie do historii jako pierwszy, który oficjalnie uznał szerokopasmowy dostęp do internetu za tzw. ´legal right´.

 • Wolność wyboru w Netii

  W nowej promocji Netii klient podpisujący umowę długoterminową już po 6 miesiącach może zmienić abonament za internet na niższy. Nie musi podpisywać nowej umowy i płacić żadnych kar.

Dyskusje na temat: wypowiedzenie umowy netia internet wzór
 • Netia

  CYTAT(MieszkoS @ 31 Dec 2008, 20:23) Slyszalem, ze do podlaczenia internetu w Netii wystarczy samo gniazdko telefoniczne, moze byc nieaktywne. Ale jak dzwonilem do Netii jakas konsultanka powiedziala, ze TRZEBA miec aktywny telefon w TP. Czy to prawda? Kilka osob mowi, ze wystarczy miec gniazdko. Musi być aktywny telefon (u DOWOLNEGO operatora na kablach TP). Co prawda TP posiada w ofercie "linię bez telefonu", ale ta usługa jest sprzedawana wyłącznie z neostradąTP -> w praktyce...

 • Wypowiedzenie umowy usług internetowych Netia.

  Witam mam problem Korzystałem z usług Netii przez 5 lat (2 Umowy 3+2 lata) Obecna umowa kończy się 30 wrześnie... Kiedy mogę wysłać pismo z rozwiązaniem/nieprzedłużaniem umowy na czas określony z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia??? Miesiąc przed zakończeniem umowy czy miesiąc przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego czyli (30 lipca czy 30 sierpnia) bo informacje jakie uzyskałem są rozbieżne??? Pozdrawiam

 • koniec umowy na internet

  wysłałem i nie przyjęli z powodu braku nazwy ^^ usługi ^^ wersja która przyjęli może komuś się przyda ;} Ferdynand Kiepski Wrocław, 15.07.2014 Ćwiartki 3/4 51-180 Wrocław Nr konta Abonenta: 0000001 Nr umowy: 1230000000000 Usługa: Internet Oświadczenie o braku woli przedłużenia Umowy nr 1230000000000 Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i wnoszę o ich rozwiązanie z skutkiem na dzień 31 sierpnia 2014 z...

 • Ile czasu na wypowiedzenie umowy.

  Witam. W niedziele zamówiłem pakiet FunPack w TP.SA za 109.90zł w tym telewizja+internet 6mb/s+telefon stacjonarny.Dostałem do tego dekoder i LiveBox. Dzisiaj byli panowie puścić sygnał (aktywować).Wszystko podłączyłem zgodnie z instrukcją ale nic kompletnie nie działa. Ani internet ani TV ani telefon. W telewizorze prosi o identyfikator z umowy to wpisałem i każdy zapisany na umowie jest błędny. Internet przez wi-fi ani przez kabel nie działa ani z LiveBoxa ani z mojego własnego modemu ....

 • koniec umowy na internet

  witam 31 sierpnia kończy mi się umowa na internet od Netii i nie chce jej przedłużać tylko całkowicie zrezygnować, konsultant powiedział ze mam napisać oświadczenie z własnoręcznym podpisem i przesłać listem do nich Ferdynand Kiepski Wrocław, 15.07.2014 Ćwiartki 3/4 51-180 Wrocław Nr konta Abonenta: 0000001 Nr umowy: 1230000000000 Oświadczenie o braku woli przedłużenia Umowy nr 1230000000000 Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy...

 • Netia przedłużenie umowy?

  Witam, mam aktualnie Netię 1mb i płacę za internet 59zł, podpisałem umowę na 2 lata w sierpniu 2009r. Dzisiaj wchodzę na stronkę Netii i wyczytałem, że jest możliwa usługa prędkość internetu do 8 Mb w tej samej cenie. I teraz mam pytanie, czy mogę w tej chwili przedłużyć umowę i zmienić internet na 8mb płacąc 59zł? I jak mogę sprawdzić ile moje linie telefoniczne wyciągną najwięcej mb? Mam internet na liniach TPSA.

 • Netia

  Otóż mam od niedawna telefon w Netii, niedługo internet. Wybrałem fakturę elektroniczną, dostałem mailem wiadomość, że mogę takową zobaczyć . Aby zalogować sie na swoje konto w Netii potrzebuję nazwę użytkownika która według Netii to "Twój numer konta Abonenta. Znajdziesz go w górnej części każdej faktury wysłanej z Netii" - ale ja żeby zobaczyć swoją fakturę potrzebuje ten numer użytkownika !!! Więc może wiecie z jakiego innego miejsca go mogę wziąć?

 • Wypowiedzenie umowy problem z dniem wypowiedzenia.

  Witam zmieniam operatora i pisze wypowiedzenie i tera mam dylemat nowe naliczenie na rachunek odbywa sie zawsze 01 kazdego miesiąca i napisałemem w umowie "umowe z dniem 01.03.2011r. " i tera moje pytanie czy jak tak napiosałem to nalicza nowe koszty za marzec (03)? czy data 01,03,2011 oznacza że juz nie nalicża za marzec?

 • Internet Netia, a PS3

  Jak będzie z pobieraniem, graniem online? Do pobierania wystarczy w zupełności, praktycznie każdą grę z PSN pobierzesz w godzinę. Z graniem może być różnie, ważna jest stabilność, ale też nie powinno być problemu. Ktoś z was ma tę ofertę? Mam Internet z Netii od poddostawcy (firma X ma umowę z Netią, a ja mam umowę z X), i jest ok. Jedyne błędy jakie powstają to z faktu niskiej jakości połączenia między mną a serwerem u X. Warto? To już zależy od tego czego...

 • RE: Ile czasu na wypowiedzenie umowy.

  A nie warto podłączyć, skonfigurować i sprawdzić usługi ? Trzeba zacząć od internetu , a od czego infolinia techniczna 801 505 505 ?