• Informacje na temat:

  wordart w openoffice

Artykuły na temat: wordart w openoffice
 • W to graliśmy w 2012!

  Malcolm Klock stworzył krótką, ale wierną i przede wszystkim przekrojową kompilację wideo najważniejszych growych produkcji roku 2012 . W ciągu niecałych dwóch minut widzimy migawki zarówno z głośnych marketingowych kolosów, jak i sceny z ważniejszych gier niezależnych. Warto!

 • Polski oddział CERT poinformował o dwóch poważnych lukach, znalezionych w darmowym pakiecie biurowym OpenOffice.org. Według oficjalnych informacji, możliwe było uruchomienie, dzięki nim zdalnego kodu na komputerze z aktywną aplikacją.

 • Bestsellery w USA w grudniu i w 2011 roku

  Amerykańska agencja NPD opublikowała raport podsumowujący rynek w Stanach Zjednoczonych w grudniu, a także w całym 2011 roku. W ubiegłym miesiącu (w porównaniu z grudniem 2010) wartość branży w USA spadła o 21% , a w ubiegłym roku o 8% .

 • OpenOffice wkrótce bez instalacji

  Już wkrótce, aby korzystać z darmowego pakietu OpenOffice, nie będziesz musiał go instalować. Wystarczy przeglądarka internetowa.

 • Battlefield 3: Operacja w Teheranie w pełnej krasie. W wersji na X360!

  Miało być i jest. Electronic Arts opublikowało nowy gameplay z Battlefielda 3 . Film pokazuje fragment kampanii dla pojedynczego gracza, w której sierżant Blackburn bierze udział w operacji  Guillotine w irańskim Teheranie . Celem jest zlikwidowanie ważnego terrorysty.

 • Zobacz prototypowy interfejs w OpenOffice

  W ramach projektu Renaissance twórcy darmowego pakietu biurowego OpenOffice zaprezentowali propozycje nowego interfejsu. Dzięki temu użytkownicy mogą krytykować, poprawiać lub proponować. Wszystko po to, aby jak najlepiej i gruntownie przebudować wygląd i sposób obsługi pakietu.

 • Bestsellery w USA w listopadzie

  Agencja NPD opublikowała raport podsumowujący amerykański rynek gier w ubiegłym miesiącu. Pomimo dużych oczekiwań względem najgorętszego okresu w branży, osiągnięte w listopadzie wyniki niezbyt różnią się od ubiegłorocznych.

 • OpenOffice 3.0 beta 2 do pobrania

  Na stronie zaplanowanego na sierpień 2008 projektu pakietu biurowego OpenOffice 3.0 pojawiła druga wersja beta aplikacji.

 • Inversion: Grawitacja w sieci

  Kontrola nad grawitacją to jeden z głównych patentów na rozgrywkę w  Inversion . Ale jak on sprawuje się w multi? O tym opowiadają twórcy gry w najnowszym filmie " Z pamiętnika developera ".

 • OpenOffice 2.4 w polskiej wersji już do pobrania

  Zespół OpenZone.pl jako pierwszy udostępnił do pobrania polską wersję 2.4 pakietu OpenOfficeT7 przygotowywanego na podstawie źródeł OpenOffice.org. Poniżej prezentujemy zmiany i odnośnik do pliku.

Dyskusje na temat: wordart w openoffice
 • Openoffice Base nie wykrywa Javy

  Access jest w MS office, nie w OpenOffice.

 • RE: Czy istnieje WordArt Online?

  w OpenOffice masz Fontwork:-) nie polecam pakietow openoffice ! Mi osobiście przypadł do gustu pakiet programów biurowych OpenOffice , poza jednym, właśnie tymi obrazkami. Ale jednak polecam autorowi, żeby wypróbował.

 • Openoffice Base nie wykrywa Javy

  A to musi być OpenOffice? Spróbuj LibreOffice, jest to kolejna darmowa wariacja na temat Office. Jako, że można nim tworzyć bazy danych i jest bardzo podobny w działaniu do OpenOffice (ale jest lżejszy), to może nim dasz radę zrobić tą pracę.

 • Czy istnieje WordArt Online?

  Witam. Potrzebuje WordArt tylko nie mam Worda. Czy istnieje WordArt online? Może jest coś takiego w open office?

 • OpenOffice - filmik w prezentacji

  Witam. Wrzuciłem do prezentacji w OO filmik i coś nie chce działać. Jak daję "pokaz slajdów" to zamiast filmiku jest tylko dźwięk. Dziwne jest to, że jak naciskam "pokaz slajdów" gdy wyświetlany jest slajd z filmikiem to owy filmik działa bez zarzutu. Jak zrobić, żeby ładnie wszystko działało?

 • OpenOffice

  Najnowsza polska wersja pakietu biurowego. Pakiet zawiera szereg nowych funkcji oraz poprawek. Składa się z kilku modułów: Writer - edytor tekstu, Calc - arkusz kalkulacyjny, Draw - program graficzny i Impress - aplikacja do generowania prezentacji. W ramach pakietu oferowane są też dodatkowe programy pomocnicze, takie jak edytor stron WWW (HTML Editor). Edytor tekstu Writer pozwala teraz na wyświetlanie wielu stron podczas edycji i oferuje lepsze tworzenie notatek. Dodano obsługę formatu...

 • Openoffice Base nie wykrywa Javy

  Wiem. Ale OpenOffice jest podobny do Accessa. Nie da się pogubić. Jeżeli LibreOffice też jest podobny to gitara bo nie będę miał problemu ze znalezieniem opcji podanych w poradniku do Accessa

 • Pomoc Openoffice

  Jak w openoffice -ie po najechaniu na obiekt (np. obrazek) wyswietlił mi się pod nim napis

 • OpenOffice - nie uruchamia się

  I jak sobie radziłeś z tym brakiem reakcji? Oczywiście przynajmniej raz czekałeś czas jakiś i obserwowałeś, jak zakładam. A potem co? Proces w ogóle pojawia się w task managerze?

 • Funkcja OpenOffice

  Witam kolegów specjalistów. Mam problem z napisaniem funkcji w openoffic. Ciągle mi błędy wywala. Potrzebuje sprawdzić ile liczb mieści się w przediale dwóch liczb w zestawie 1. wygląda to tak: LINK Oczywiście nie sprawdza innych liczb w przedziale. znajduje tylko liczby równe granicom przedziału. Funkcja (A$2:A$26;(H2:H3) też nie działa wychodzi że powinienem napisać coś w tym stylu =LICZ.JEŻELI(A$2:A$26;(>=H2