• Informacje na temat:

  windows 8 torrenty

Artykuły na temat: windows 8 torrenty
Dyskusje na temat: windows 8 torrenty
 • windows 8

  planuje kupić nowy komputer a w carrefour widziałem windows 8 pro za 250zł (z 900) Brać ten czy jednak windows 7 za 400zł ?

 • Torrenty

  Tak ostatnio sobie sprawdzałem czy to prawda ,że gry z torrentów są bez wirusów. Sprawdziłem pod Windowsem, 3 znanymi antywirusami, no rezultat zero. Później przeszedłem do Linuxa zainstalowałem w Wine. No i się przeraziłem. Pliki syswow64 głównie związane z przeglądarką IE zainfekowany . No i teraz tak myślę o co tu chodzi. Reloaded. Skidrow mówi wam to coś. Sprawdziłem na The Pirate Bay nikt nie zgłaszał. Zastanówcie się nieraz nad bezpieczeństwem. Tylko 2 gry a trochę było.

 • Windows 8.

  Witam ponownie. Mam jeszcze jedno pytanie - czy Windows 8.1 nadaje się do gier?

 • RE: Torrenty - bezpieczeństwo

  Torrenty i bezpieczeństwo? To czysty absurd, coś jak jasna ciemność... Windows ponoć podobnie a sądząc po ikonie korzystasz z niego. Wszystko zależy co i z skąd pobierasz. Czasami czy głowy użyjesz.

 • Windows 8.

  A czemu miałby nie? W grach wykorzystujących DirectX 11.2, to Windows 8.1 jest nawet szybszy niż 7.

 • Torrenty - nie działają

  Cześć, jestem właśnie u kolegi i chcieliśmy pobrać kilka rzeczy z torrentów (między innymi kilka linuksów), ale w żadnym z programów (uTorrent itp) nie chciało się zacząć pobieranie. Po prostu nic się nie dzieje. Czysty PC, oryginalny Windows XP Home Edition. Jakieś pomysły jak temu zaradzić?

 • Windows 8

  Warto również dodać, że chyba największą zaletą Windows 8 jest jego licencja. Kupując system w wersji OEM, nie jest on przypisany do jednego, konkretnego komputera lecz można go bez problemu przenieść na inny.

 • Azureus - pobierane torrenty zginęły

  Otóż pobierałem torrenty i w azureusie w zakładce zaawansowane miałem wszystkie info itd ale ostatnio często gdy komp pracował prąd wyłączali ;/ i teraz jak włączyłem azureusa to w zaawanowanych było puste żadnych torrentów i pokazało się po angielsku że coś tam plik backup i coś tam plik dowload czyli ze coś się uszkodziły chyba. Jak sandick sprawdzał system windows cos znalazł błąd w tych plikach (nazwy nie pamietam) noi albo usunął albo coś tam zrobił z tym wpisem. Co ja mam zrobić? Noby...

 • Windows 8

  Warto nadmienić, że zeżeralność pamieci RAM w Windowsie 8 spadła o około 200MB w stosunku do 7

 • RE: Torrenty - bezpieczeństwo

  Poza kwestią moralności masz duże szanse na złapanie wirusa. Nie zawsze coś takiego wystąpi, ale jednak Głodnemu zawsze chleb na myśli :). Dużo różnych projektów np debian je stosuje. Pobieraj z zaufanych źródeł jak oficjalne strony projektów to raczej się nie zarazisz. Chyba przed program przed rozesłaniem sprawdza jakieś parametry typu: waga, rozszerzenie, sumę kontrolną. Czy gnojek będzie cicho siedział? Jeżeli przez to rozumiesz komputer to bez antywirusa windows może cicho...