• Informacje na temat:

  test szybkosci łącza

Artykuły na temat: test szybkosci łącza
 • Co daje nam test prędkości łącza?

  Prędkość Internetu jest ogromnie ważna dla osób szczególnie często i intensywnie korzystających z sieci. Wybierając szybkość łącza kierujemy się przede wszystkim naszymi potrzebami i możliwościami jakie daje nam szybki Internet. Ale czy zawsze jest tak jak pokazuje nam operator? Czy oferowana przez operatora szybkość jest w rzeczywistości w naszym domu taka sama?

 • PlayStation Now "zawalczy z używkami", ale zje wam sporo łącza

  Na targach CES usługa GaiKai , która ma w przyszłości umożliwić posiadaczom konsol Sony streaming gier z wcześniejszych platform firmy, doczekała się nowego image’u i kształtu. Od teraz zwie się PlayStation Now , a jej beta wystartuje w Stanach Zjednoczonych latem. Do tej pory jedno pozostawało jednak tajemnicą – jakie łącze będzie wymagane do komfortowego grania? Już wiadomo. Przy okazji pojawiły się opinie, że serwis może być sprytną bronią przeciw „używkom”.

 • Test wideo - HTC One

  Przedstawiamy test wideo smartfonu HTC One.

 • ...pracownik TP S.A. ustala z użytkownikiem termin i wykonuje montaż, instalację, programowanie zakończenia sieciowego NT oraz testy łącza ISDN. Po pozytywnym przeprowadzeniu testów i pomiarów abonent(...), wideotelefon czy faks. Do sieci ISDN mogą być włączane następujące terminale: telefony ISDN, komputery PC (z kartami ISDN), wideotelefony, faksy grupy 4, inne urządzenia cyfrowe (routery, bridge itp...

 • test

 • WBR-6800 - router rozdzielający łącza 3G

  Firma Impakt, dystrybutor marki Level One w Polsce, wprowadziła do sprzedaży bezprzewodowy router 3G WBR-6800, który rozwiązuje problem podziału łącza 3G na wiele urządzeń sieciowych.

 • Szybsza transmisja danych w komórkach

  ..., przeprowadziły pierwsze testy terenowe nowej technologii CoMP (Coordinated Multipoint Transmission). Ma ona zwiększyć szybkość transmisji danych i zapewnić jednolitą jakość usług oraz przepustowość(...) poprzez dokładną koordynację nadawania i odbioru sygnałów w wielu punktach dostępu. Testy na żywo zostały przeprowadzone w centrum Berlina w ramach wspólnego projektu badawczego o nazwie Enablers for...

 • test

 • Sprawdź jakość swojego łącza internetowego

  Google przygotowało zestaw narzędzi Measurement Lab, który ma pomóc wszystkim internautom w zbadaniu jakości łącza i określeniu, czy usługodawca ich nie oszukuje i nie stosuje priorytetów w dostępie aplikacji do zasobów sieci.

 • Zmierzyć internet

  ...speed". Otrzymasz listę stron, które pozwolą ci w łatwy sposób sprawdzić parametry twojego łącza. Jedną z popularniejszych tego typu witryn jest speedtest.net. Możesz wskazać serwer, który zostanie(...) rzeczywisty komfort korzystania z internetu. Numion.com dostarcza także dodatkowych informacji na temat stabilności (regularności) pobierania i wysyłania danych w czasie testu. Sprawdź jakość łącza...

 • Test Drive: Ferrari - zobacz co zaparkuje w twojej Scuderii

  W sieci pojawił się pierwszy trailer  Test Drive: Ferrari , nowej produkcji studia Slightly Mad (twórców Shifta ). Pomimo tego, że film pochodzi z wczesnej wersji gry, i tak rzuca się w oczy bardzo ładna oprawa graficzna pokazanych fragmentów gameplayu. 

 • Test na administratora

  Grzegorz Tworek, polski MVP (Microsoft Most Valuable Professional), przy współudziale polskiego oddziału Microsoftu przygotował quiz z nagrodami na tematy związane z Windows Server 2008.

Dyskusje na temat: test szybkosci łącza
 • Test szybkości łącza

  Powiedzcie na jakiej stronie najlepiej wykonać test szybkości łącza? Chce sprawdzić swój PING ale na jednej wyskakuje mi 89ms, na drugiej 42ms i nie mam pojęcia który jest prawdziwy:)

 • Test szybkości łącza

  Oto kilka stronek na których możemy przetestować szybkość swojego łącza: 1.) http://www.numion.com 2.) http://www.bandwidthplace.com/speedtest 3.) http://www.dsl.cz/rychlost.php 4.) http://twojeip.wp.pl 5.) http://test.4web.pl 6.) http://www.pliki.bph.pl/cp/businessnet/test.html 7.) http://us.mcafee.com/root/speedometer 8.) http://test.vline.pl/test.php 9.) http://noc.gts.pl 10.) http://test.kk.com.pl/licz.php 11.) http://www.speedtest.gtelnet.net 12.)...

 • Test szybkości łącza

  Sam najczęściej korzystam z http://www.speedtest.pl/ A co test prędkości ma do pingu ? -politan

 • wynik testu szybkości łącza

  zrobiłam test szybkości łącza internetowego, nie znam się na tym. szybkość internetu powinnam mieć 4 MB/s natomiast robiłam test na str. http://global.speedtest.pl/ a wynik to: 420 kbps/ 1318 kbps. Czy ktoś podpowie mi czy to jest prawidłowa szybkość taka za jaką płacę?

 • Test szybkości łącza

  CYTAT A co test prędkości ma do pingu ? -politan Ale tam pokazuje też i ping.

 • RE: wynik testu szybkości łącza

  witam Dostawcą internetu jest NETIA zrobiłam test szybkości łącza internetowego, nie znam się na tym. szybkość internetu powinnam mieć 4 MB/s natomiast robiłam test na str. http://global.speedtest.pl/ a wynik to: 420 kbps/ 1318 kbps. Czy ktoś podpowie mi czy to jest prawidłowa szybkość taka za jaką płacę? Moze znajdzie sie ktos kto zna sie na tym i odpowie mi na to pytanie?

 • Test szybkości łącza

  Czy ja wiem, jest różnie, raczej poniżej setki nie powinno być problemów ale im mniej tym lepiej myślę, że 30-50 to już bardzo dobre wyniki. Tutaj podaję link do najlepszego testu na ping http://www.pingtest.net/

 • RE: Strona internetowa to sprawdzania przepustowaści łącza

  http://forum.pcformat.pl/Test-szybkosci-lacza-t

 • Test szybkości łącza

  Sugeruj się wartościami lepszymi, ponieważ wiele czynników może je czasowo obniżać, z kolei uzyskanie wyników za dobrych jest z technicznego punktu widzenia nie możliwe /wink_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink_prosty.gif" />

 • RE: wynik testu szybkości łącza

  Zrób test tutaj Na samym dole strony masz "Begin test" i czekaj na wyniki :) Mam neostrade i działa OK. Prędkość różni się od tej z umowy o 12kb/s więc jest bardzo dobrze ;)