• Informacje na temat:

  sharp gx1

Artykuły na temat: sharp gx1
 • Sharp TQ - GX1

  Kolejnym telefonem komórkowym firmy Sharp przeznaczonym na rynek europejski jest model TQ-GX1 wyposażony w kolorowy wyświetlacz i wbudowany aparat cyfrowy. Dane techniczne tego aparatu GPRS są następujące:

 • Sharp Shooter: Naprawdę fajna obudowa na PlayStation Move

  No, to czekamy na Killzone'a 3 ... Sony Computer Entertainment zapowiedziało wprowdzenie na rynek dodatku o nazwie Sharp Shooter , obudowy na PlayStation Move , która pozwoli nam udawać, że bawimy się w prawdziwą wojnę, z prawdziwymi żołnierzami i prawdziwymi broniami. To nie tylko kawałek plastiku - ma kilka ciekawych fukncji. Jakich?

 • Huawei Ascend GX1 w sprzedaży

  Huawei wprowadza na rynek nowy phablet - Ascend GX1. W Chinach kosztuje on około 260 dolarów. Co oferuje ta premiera?

 • Sharp zrobi dla Nintendo giętkie i dziurawe ekrany

  W tytule newsa powinien się w zasadzie pojawić znak zapytania – informacja nie została nigdzie oficjalnie potwierdzona, jednak podają ją rzetelne źródła, możemy więc uznać, że przynajmniej coś jest na rzeczy. Na początku 2016 roku Sharp ma wyruszyć z produkcją specjalnych ekranów na zlecenie Nintendo.

 • Klimatyzatory Sharp

  Sharp zaprezentował nowe modele klimatyzatorów typu split. W 2013 roku szeroka oferta tych urządzeń wzbogaciła się o kolejne modele: AY-XPC9PHR/AY-XPC12PHR oraz AY-XPC9PSR/AYXP12PSR.

 • Killzone 3: Sharp Shooter, czyli Move-o-gun w akcji

  Niewątpliwym urokiem gry na Pegasusie był pistolet, który służył do kontroli w grze Duck Hunt . Za sprawą przystosowanego do PlayStation Move karabinka o nazwie Sharp Shooter (pisaliśmy o nim niedawno) i Killzone 3 , również posiadacze PlayStation 3 będą mieli okazję poczuć magię "własnoręcznego" strzelania. Nowy filmik z PlayStation Blog pokazuje taki zestaw w boju.

 • Sharp kontra Samsung

  Koncern Sharp pozwał do sądu Samsung Electronics w związku z naruszeniem patentów wykorzystywanych w telewizorach LCD.

 • Telewizory Apple´a wykorzystają technologię "chmur" i zostaną wyprodukowane przez Sharpa?

  Niedawno pisaliśmy o plotkach, według których Apple pracuje nad telewizją nowej generacji, którą będzie można kontrolować za pomocą głosowego interfejsu Siri . W sieci pojawiły się nowe, niepotwierdzone doniesienia, według których koncern współpracuje z firmą Sharp i zamierza wykorzystać technologię „ chmur ”.

 • Nowe telewizory Sharp

  Do oferty telewizorów Sharp dołączyły nowe, podstawowe modele Sharp AQUOS LED LD265E i LD264E w rozmiarach ekranu 42, 46 i 50.

 • SOCOM: Polskie Siły Specjalne - postrzelaj Strzelcem

  SOCOM 4: US Navy Seals (u nas znane jako SOCOM: Polskie Siły Specjalne ) będzie kolejną grą wspierającą obsługę kontrolera Move i nakładki Sharp Shooter (w Polsce ukazała się ona pod nazwą Strzelec ) zmieniającej go w pistolet. Sony opublikowało nowy trailer gry prezentujący, jak wygląda rozgrywka za pomocą tego gadżetu.

 • Sharp zaprezentuje trójwymiarowy smartfon

  Sharp ogłosił dzisiaj, że zamierza wypuścić na rynek smartfon wyposażony w ekran wyświetlający trójwymiarowy obraz. Kiedy go zobaczymy?

Dyskusje na temat: sharp gx1
 • TV SHARP AQUOS - Wyłącza się .

  Otóż mam taki problem iż mój nowy 32 calowy telewizor LED SHARP AQUOS wyłącza się kiedy włączam u siebie w pokoju światło i potem włącza się od nowa. Jest tak kiedy mam podpięty telewizor do komputera przez kabel HDMI . Powiem że próbowałem odłączyć kilka rzeczy od prądu i to nie zadziałało. Z normalnym kablem tv podpięty do pc działa normalnie. Nie wiem co zrobić aby móc grać na TV w rozdzielczości FULL HD (Bo tv jest w full hd) bez ryzyka że się spali.

 • Huawei Ascend GX1 w sprzedaży

  Huawei wprowadza na rynek nowy phablet - Ascend GX1. W Chinach kosztuje on około 260 dolarów. Co oferuje ta premiera? http://www.pcformat.pl/News-Huawei-Ascend-GX1-w-sprzedazy-,n,13251

 • TV SHARP AQUOS - Wyłącza się .

  no cóż, jest wiele modeli telewizora Sharp Aquos. W opisanych przypadkach chodziło o wersje z gniazdem usb. Jeżeli takowego nie masz, to aktualizacja raczej nie wchodzi w gre (trzeba by prawdopodobnie rozkręcić TV`ka i używając programatora wgrać nowe firmware bezpośrednio do scalaka. edit: na razie spróbuj z odłączanie innych źródeł włącznie z anteną oraz postaraj się wypożyczyć ze sklepu dobry kabel HDMI.

 • Klimatyzatory Sharp

  Sharp zaprezentował nowe modele klimatyzatorów typu split. W 2013 roku szeroka oferta tych urządzeń wzbogaciła się o kolejne modele: AY-XPC9PHR/AY-XPC12PHR oraz AY-XPC9PSR/AYXP12PSR. Czytaj więcej o "Klimatyzatory Sharp"...

 • TV SHARP AQUOS - Wyłącza się .

  Poszperałem troszkę i dowiedziałem się co nieco ... 1. W większości podobnych przypadków użytkownikom tego telewizora pomogło odłączenie od telewizora innych źródeł (antena, dekoder, dvd itp) - rada od serwisanta Sharpa. 2. Ten sam serwisant doradzał także aktualizację firmware`u. 3. W kilku przypadkach ludzi informowali, że pomogła wymiana kabla na inny -> w szczególności polecali kabel tego typu: KLIK. ... troche drogo, ale można by się dogadać w sklepie i pożyczyć na spróbowanie taki...

 • Klimatyzatory Sharp

  Sharp zaprezentował nowe modele klimatyzatorów typu split. W 2013 roku szeroka oferta tych urządzeń wzbogaciła się o kolejne modele: AY-XPC9PHR/AY-XPC12PHR oraz AY-XPC9PSR/AYXP12PSR. http://www.pcformat.pl/News-Klimatyzatory-Sharp,n,10065

 • Sharp Shooter: Naprawdę fajna obudowa na PlayStation Move

  No, to czekamy na Killzone'a 3... Sony Computer Entertainment zapowiedziało wprowdzenie na rynek dodatku o nazwie Sharp Shooter, obudowy na PlayStation Move, która pozwoli nam udawać, że bawimy się w prawdziwą wojnę, z prawdziwymi żołnierzami i prawdziwymi broniami. To nie tylko kawałek plastiku - ma kilka ciekawych fukncji. Jakich?

 • Nowe telewizory Sharp

  Do oferty telewizorów Sharp dołączyły nowe, podstawowe modele Sharp AQUOS LED LD265E i LD264E w rozmiarach ekranu 42, 46 i 50. http://www.pcformat.pl/News-Nowe-telewizory-Sharp-,n,12117

 • Sharp zrobi dla Nintendo giętkie i dziurawe ekrany

  W tytule newsa powinien się w zasadzie pojawić znak zapytania – informacja nie została nigdzie oficjalnie potwierdzona, jednak podają ją rzetelne źródła, możemy więc uznać, że przynajmniej coś jest na rzeczy. Na początku 2016 roku Sharp ma wyruszyć z produkcją specjalnych ekranów na zlecenie Nintendo.

 • Superpłaskie głośniki od Sharp

  Sharp przedstawił najcieńsze na świecie głośniki dedykowane do telewizora w systemie 2.1. Czytaj więcej o "Superpłaskie głośniki od Sharp"...