• Informacje na temat:

  serwery wirtualne

Artykuły na temat: serwery wirtualne
 • Tanie i dobre serwery wirtualne oraz hosting www

  Wszystko w przyrodzie ma swoje miejsce. Firma ma swoją siedzibę, jej właściciel mieszkanie lub dom, ale co ze stroną firmową? Przyjrzyjmy się bliżej dostępnym na rynku opcjom oraz kryteriom ich wyboru.

 • League of Legends - Włamanie na serwery, wykradziono dane

  Kolejna gra sieciowa padła łupem hakerów. Tym razem za cel obrano sobie League of Legends – developerzy z Riot Games odkryli, że niedawno nieznani na razie intruzi włamali się na serwery produkcji i wykradli dane użytkowników. Na szczęście tylko Amerykanów.

 • Chiny prężą wirtualne mięśnie

  Czy Chiński rząd stoi za atakami na serwery takich firm jak Google, Yahoo, Adobe i Symantec? Rok 2010 zaczął się serią cyberprzestępstw, których bezpośrednim źródłem są serwery w Chinach. Eksperci potwierdzają: mamy do czynienia ze szpiegostwem a w najgorszym razie - z przygotowywaniem zaplecza pod atak terrorystyczny lub wojnę.

 • Wirtualne urzędy w chmurze IBM

  ...oprogramowania IBM. Wirtualne serwery pozostają do wyłącznej dyspozycji klienta, a ich parametry mogą być dowolnie zmieniane. Opłata pobierana jest wyłącznie za czas pracy systemu. - Stworzona przez(...)Firma IBM poinformowała o umowie z InteliWISE, na mocy której IBM zapewni dostęp do aplikacji "Wirtualnego Urzędnika" w modelu chmury obliczeniowej SmartCloud  Enterprise, wspierając dostęp...

 • Serwery Mythosa zamknięte

  A jednak - problemy studia Flagship odbijają się na obiecującym darmowym MMORPG Mythos. W piątek serwery bety zostały zamknięte.

 • QNAP - wysokowydajne serwery NAS

  Firma QNAP Systems Inc. ogłosiła wypuszczenie na rynek nowych modeli serwerów NAS: dwuzatokowego TS-251+ oraz czterozatokowego TS-451+.

 • Chiny prężą wirtualne mięśnie

  Czy Chiński rząd stoi za atakami na serwery takich firm jak Google, Yahoo, Adobe i Symantec? Rok 2010 zaczął się serią cyberprzestępstw, których bezpośrednim źródłem są serwery w Chinach. Eksperci potwierdzają: mamy do czynienia ze szpiegostwem, a w najgorszym razie - z przygotowywaniem zaplecza pod atak terrorystyczny lub wojnę.

 • Wirtualne manipulacje

  Słowa „ im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą ” to nie fragment z podręcznika skutecznego marketingu, a cytat przypisywany ministrowi propagandy Trzeciej Rzeszy . Propaganda towarzyszy nam od zawsze, a jej brudna od polityki łapa odbiła się już na każdym medium i na każdej dziedzinie sztuki. Jak radzi sobie w grach? Odpowiada Berlin .

 • Serwery HP biją rekordy wydajności

  Serwery HP zbudowane w oparciu o procesory firmy AMD pobiły rekord wydajności o 40 proc. Procesory AMD Opteron Serii 6200 umieszczone w serwerach HP Gen8 oferują najlepszą wydajność i skalowalność dla wirtualizacji.

 • HP: Wirtualne sieci SAN

  ...firmy. HP SANlink umożliwia elastyczne przydzielanie wielu serwerom wirtualnej "puli" pamięci masowej niemal bez wpływu na pracę systemu. Zapewnia to optymalne wykorzystywanie pamięci masowej(...) zasobów sieciowych. Urządzenie HP SANlink jest montowane w standardowym stelażu HP41U, który mieści ponadto dwa serwery HP zapewniające nadmiarowość. Dwa 16-portowe przełączniki Brocade FibreChannel...

 • Hellgate: London - serwery zamknięte

  Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, firma Namco Bandai oficjalnie zamknęła serwery gry Hellgate: London.

 • Wirtualne muzeum

  Pod adresem www.1944.wp.pl zaczęło swoją działalność wirtualne Muzeum Powstania Warszawskiego. To pierwszy tego typu projekt w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie.

Dyskusje na temat: serwery wirtualne
 • Re: KNF z nowym rejestrem stron zakazanych

  Pod jednym IP może być wiele domen czyli stron WWW, tzw wirtualne serwery :) Doucz się !

 • Sony: "Wirtualne okulary powrócą"

  Wirtualne Okulary Sony: -5 do percepcji. :)

 • Chiny prężą wirtualne mięśnie

  Czy Chiński rząd stoi za atakami na serwery takich firm jak Google, Yahoo, Adobe i Symantec? Rok 2010 zaczął się serią cyberprzestępstw, których bezpośrednim źródłem są serwery w Chinach. Eksperci potwierdzają: mamy do czynienia ze szpiegostwem a w najgorszym razie - z przygotowywaniem zaplecza pod atak terrorystyczny lub wojnę. http://www.pcformat.pl/News-Chiny-preza-wirtualne-miesnie,n,5365

 • chińskie serwery proxy

  Czy komuś przyszło do głowy że dokonuje się włamań za pośrednictwem chińskich proxy żeby utrudnić namierzenie skąd był atak? Już widzę amerykańskie nakazy do chińskich sądów o udostępnienie danych klientów korzystających z chińskich proxy - po prostu by pękli ze śmiechu. Hakerzy z całego świata po prostu korzystają z chińskich proxy żeby uniemożliwić znalezienie ich po ataku i tyle.

 • Wirtualne Pieniądze

  Chciałbym zarejestrować grę lecz kod w jednym miejscu jest niewidoczny (zmazał się) jak mogę go odzyskać jeżeli w ogóle się da? Proszę o pomoc.

 • Serwery Windows

  Po kilku miesiącach pracy możemy, w końcu oddać do użytku serwery wirtualne oparte o system Windows. Na serwerach została zainstalowana najnowsza wersja Windows Server 2012. Hosting Windows jest uruchamiany na markowych serwerach rackowych zlokalizowanych w Polsce. W ciągu najbliższych miesięcy będziemy pracowali nad ulepszeniem usług oferowanych w ramach serwerów Windows oraz Linux, dlatego liczymy na wasze testy i komentarze oraz propozycje dot. ew. zmian w konfiguracji i ustawieniach obu...

 • Re: chińskie serwery proxy

  Potwierdzam, że tak się dzieje. Ustawienie proxy jakiegokolwiek kraju to zadanie proste nawet dla zwykłego zjadacza chleba. Tutaj w grę wchodzi polityka

 • Wirtualne Pieniądze

  Spróbuj napisać lub zadzwonić do CD Projektu. Myślę, że jeśli przedstawisz im dowód zakupu to powinni ci wymienić kod.

 • Proszę o wytłumaczenie na chłpski rozum jak tworzyc serwery wirtualne w Apache2

  Witam Trzymam na swoim komputerze serwer i chciałbym serwować więcej niż jedną stronę naraz. Internetowe opisy tworzenia serwerów wirtualnych u mnie nie działają. Posiadam Apache2. Tutaj jest mój plik z hostami: http://wklej.org/id/3654 Ja utworzyć nową stronę? Nie chcę otwierać stron po IP, mam jedno zewnętrzne i nie wiem o co chodzi z ustawianiem karcie kilku adresów, o czym też czytałem. Proszę mnie nie odsyłać do Google, tylko odpowiedzieć, ewentualnie dać link do jakiegoś dobrego...

 • Re: chińskie serwery proxy

  wykrycie polaczenia z proxy jest bardzo proste. Rownie proste przy odpowiednim dostepie i upowaznieniach jest wysledzenie prawdziwego adresu IP ;]

 • Wirtualne manipulacje

  Słowa „im większe kłamstwo, tym ludzie łatwiej w nie uwierzą” to nie fragment z podręcznika skutecznego marketingu, a cytat przypisywany ministrowi propagandy Trzeciej Rzeszy. Propaganda towarzyszy nam od zawsze, a jej brudna od polityki łapa odbiła się już na każdym medium i na każdej dziedzinie sztuki. Jak radzi sobie w grach? 

 • RE: Darmowe serwery wirtualne 60 free(OVH)problem z rejestracją

  Ja również zarejestrowałem się na OVH i wybrałem tą usługe 60free. Czekam już prawie tydzień na aktywacje! Orientujecie się ile można czekać??