• Informacje na temat:

  sagem myx-6 jak zresetować

Artykuły na temat: sagem myx-6 jak zresetować
 • Epic Games: "Bardzo chcielibyśmy zresetować Unreala"

  W trakcie Video Game Awards Cliff Bleszinski z Epic Games udzielił ciekawego wywiadu serwisowi Gamerlive.tv . Stwierdził w nim, że jeśli powstanie nowa część Gears of War , to będzie ona „czymś świeżym”. Dodał też, że „ bardzo chciałby ” zrobić nową wersję pierwszego Unreala .

 • Podkręcając procesor, możesz znacznie zwiększyć jego wydajność i przyspieszyć działanie komputera. Bezpiecznie i łatwo zrobisz to specjalnymi programami.

 • Automatyczne aktualizacje mogą zresetować Xboksa One albo serwer. W trakcie gry

  Microsoft opisuje swoją, współpracującą z Xboksem One , technologię „chmury” w samych superlatywach. Okazuje się jednak, że będzie miała ona także wady - i to dość poważne. Okazuje się, że będzie mogła… zresetować konsolę, albo serwer w trakcie rozgrywki.

 • Jak robić dobre zdjęcia w nocy - 6 porad

  Łukasz Kacperczyk z Akademii Nikona i Szerokiego Kadru podpowiada, jak robić dobre zdjęcia w nocy.

 • Spore problemy z konsolami Sony. PS3 się resetuje, a PS4 nie można wybudzić ze stanu czuwania

  Posiadacze konsol Sony borykają się ze sporymi problemami, które dotknęły zarówno PlayStation 3, jak i PlayStation 4. W pierwszym przypadku sytuacja jest poważna – konsola potrafi się nawet czasem zresetować.

 • Na pamięciach większości kart graficznych nie ma radiatorów chłodzących. Jeśli zamierzasz podkręcać kartę, musisz jej wszystkie kości pamięci w takie radiatory wyposażyć. Nie oznacza to jednak, że trzeba je kupować. Wykonasz je sam, wykorzystując do tego nieużywany radiator ze starego procesora.

 • Jak zacząć zabawę?

  Dobry marketing sprawił, że Dark Souls stało się marką „hardkorową”, czyli niedostępną, niegrywalną dla tzw.  „brudnych i śmierdzących każuli”. W praktyce to bzdury kompletne, bo ani te Soulsy takie trudne, ani straszne, jak je malują. Jak więc zacząć swoją przygodę z serią i dobrze się przy tym bawić?

 • Masz w komputerze kolekcję zdjęć, które chciałbyś wydrukować? Możesz skorzystać z drukarki atramentowej, jednak lepsze efekty daje wyspecjalizowana drukarka termosublimacyjna. Drukuje zdjęcia ze znakomitą jakością, od razu w formacie 10x15 cm. Do tego jest mała, przenośna i bardzo łatwa w obsłudze.

 • Yakuza 6 wygląda tak, jak przystało na PS4

  Jak pokazuje najnowszy stream z gry, przesiadka na kolejną generację konsol działa gangsterskiej serii na dobre. Trzymamy kciuki za zachodnią premierę!

 • Jak skutecznie zabezpieczyć komórkę

  W telefonach komórkowych przechowujemy coraz bardziej wartościowe informacje - jak o nie dbać i o czym pamiętać? Jedną z odpowiedzi jest stosowne oprogramowanie.

Dyskusje na temat: sagem myx-6 jak zresetować
 • Modem Sagem Fast 800.

  Witam! Mam problem z modemem Sagem Fast 800 na Windows XP (32 bitowy) po formacie komputera. Polega on na tym, że po pomyślnej instalacji modemu oraz poprawnej konfiguracji połączenia, wyskakuje błąd 651: "Błąd modemu lub innego urządzenia". (Błąd ten pojawia się podczas łączenia z Neostradą). Żeby uniknąć standardowych pytań: -modem działa bo jestem połączony obecnie z neostradą na laptopie (Windows 7 x64); -wiem jak poprawnie skonfigurować połączenie (bo jestem połączony obecnie), nie...

 • RE: Diody Sagem MyX-5-2

  Nie jestem pewien. Ale popytaj w komisie jeśli gdzieś tam masz w pobliżu...:)

 • Kartą sieciow SAGEM problem

  Odpal program, jak skończy w folderze z programem jest plik txt wrzuć go tutaj

 • RE: Diody Sagem MyX-5-2

  szczawik1983 po pierwsze nie ten temat, po drugie se nie odblokujesz kodem. maciekz94 wydaje mi sie że białe. O co ci chodziło z tym pytaniem o kolor czy rodzaj :P

 • Modem Sagem Fast 800.

  No to zmierz napięcia na liniach +5V i +5Vsb. Tu masz opisane jak to zrobić, tylko niestety zdjęcia są źle podlinkowane. W każdym bądź razie tu masz przedstawione jak zmierzyć napięcia na linii +5V (czarny do czarnego, czerwony do czerwonego). W przypadku linii +5Vsb robi się to podobnie, tyle tylko, że czarna sonda idzie do czarnego kabla, a czerwona do fioletowego.

 • Kartą sieciow SAGEM problem

  i pytanie dodatkowe: jeśli ta karta zostanie podłączona do drugiego komputera (dla testu) działa poprawnie, czy też "przerywa"? Możliwości są dwie: system albo sprzęt. Karty WiFi USB z zestawu LiveBox nie są za dobre, zdarzają się uszkodzenia. Albo zasilacz w kompie - jak napięcie +5V "pływa", to urządzenia podpinane do USB potrafią robić naprawdę dziwne rzeczy.

 • Sprzedam SAGEM my501x

  SAGEM my501x + ładowarka + słuchawka +2 baterie(trzymają 4-6 dni) + kabel USB + oryginalna instrukcja PL+ pudełko i papiery +2-gi identyczny telefon na części (sprawny) http://images36.fotosik.pl/19/6b078cfc12ec5108m.jpg http://images24.fotosik.pl/284/4f4d24ef5606877bm.jpg http://images36.fotosik.pl/19/950ecc4aac25f54fm.jpg http://www.mgsm.pl/katalog/sagem/my501x/ cena 130 zł__________GG:12500562

 • Modem Sagem Fast 800.

  Zasilacz Chieftec 400W. Mam dostęp do miernika, ale nie mam skilla jak go używać. Jeżeli napiszesz co mam dokładnie z nim zrobić to spokojnie wystarczy mi punktów nauki, żeby to ogarnąć. /smile_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile_prosty.gif" />

 • RE: Problem z Sagemem myX-1trio

  Nie jestem pewien czy o to chodzi. moze ktos inny cos powioe, ale ja słyszalem ze starsze karty pracowały pod innym napięciem niż te nowsze a ten telefon to tez nie niewiadomo jaka rewelacja i może po prostu tego nie obsługiwać, ale mówie - nie jestem pewien.