• Informacje na temat:

  sagem myv-76 opinie

Artykuły na temat: sagem myv-76 opinie
 • Bulletstorm: Są pierwsze opinie!

  Jak pisze na swoim Twitterze Adrian Chmielarz z People Can Fly , dziś jest wielki dzień zarówno dla niego, jak i jego ekipy. I trudno się z nim nie zgodzić – dzisiaj swoją amerykańską (a także światową) premierę ma bowiem najnowszy polski shooter: Bulletstorm . W sieci pojawiły się już pierwsze opinie Amerykanów o grze. Przytaczamy te najciekawsze udostępnione przez samego Chmielarza na jego Twitterze !

 • GaduSonda - poznaj opinie innych

  Gadu-Gadu uruchomiło nową usługę badawczą umożliwiającą ankietowanie społeczności komunikatora. Według danych z GG korzysta prawie 6 milionów internautów i większość z nich może odpowiedzieć na pytanie: Co o tym myślisz?

 • Left 4 Dead: Impulse 76 - fanowska ekranizacja, jakiej jeszcze nie było

  Sklep Airsoft GI nakręcł fanowską ekranizację  Left 4 Dead - Impulse 76 . Jest ona jednak dość nietypowa - o ile pierwsza część filmu to standardowy horror z zombie, o tyle druga... To trzeba samemu zobaczyć!

 • Opinie o przedmiotach na Znam.to

  Agora uruchomiła nowy serwis społecznościowy Znam.to, którego celem jest zbieranie opinii, recenzji i ocen produktów na podstawie informacji i własnych doświadczeń użytkowników.

 • Kotick: "Opinie klientów są niezwykle ważne"

  Bobby Kotick , prezes Activision , obok którego już chyba nikt nie potrafi przejść obojętnie, udzielił wypowiedzi na temat istotnej roli wpływu graczy. Słowa kontrowersyjnego biznesmena same w sobie nie wzbudzają większych emocji, jednak w zestawieniu choćby z waszymi komentarzami dotyczącymi Koticka , mogą wywołać dyskusję.

 • Nagraj się i wyraź opinię

  Od dzisiaj internauci korzystający z portalu społecznościowego MojaGeneracja.pl mają dostęp do nowego sposobu komentowania wizytówek innych użytkowników.

 • Polska gra historyczna - Wasze opinie

  Pod tekstem o dobrej polskiej grze pojawiło się kilkaset Waszych komentarzy. Nie obyło się bez tony żartów (tych śmiesznych i tych mniej), kalk rodem z Sienkiewicza (husaria husaria husaria) oraz wątpliwości co do mojej proweniencji narodowej. Wyłowiłem te najciekawsze i podzieliłem je według trzech kategorii. Enjoy the tour!

 • Kryzys finansowy uderzy w rynek komputerów

  Trwający kryzys finansowy w amerykańskiej gospodarce uderzy w branżę IT, ale nie wcześniej niż w przyszłym roku – twierdzi Fudzilla, powołując się na opinie ekspertów.

 • Zamknięte z powodu choro.... grania. BATTLEFIELD 3 JUŻ JEST! Wasze opinie?

  " Szefie, ja przepraszam, ale ja się bardzo źle czuję i nie mogę dzisiaj przyjść do pracy... ". Te słowa padają dziś w dziesiątkach polskich zakładów pracy. Oficjalnie startuje w Polsce Battlefield 3 ... i my też zamierzamy wziąć (przynajmniej na część dnia) " chorobowe ", by sprawdzić największą (czy na pewno?) grę roku. Ale czekamy na wasze opinie...

 • Gmail z tradycyjnym widokiem wiadomości

  Na jednym z for internetowych Google jakiś czas temu powstała petycja o udostępnienie użytkownikom funkcji wyłączenia widoku konwersacji w usłudze Gmail. Wygląda na to, że firma wzięła sobie do serca ich opinie.

Dyskusje na temat: sagem myv-76 opinie
 • Kartą sieciow SAGEM problem

  Karta sieciowa SAGEM problem*, proszę admina o poprawę /blush.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":blush:" border="0" alt="blush.gif" /> Mam Liveboxa 1mb i kartę sieciową SAGEM Wi-Fi 11g USB adapter. Niestety ponad tydzień temu coś się stało i karta nawala. Wiem, że w 100% to nie wina internetu, bo mam drugi komputer i tam net chodzi bez zarzutu. W czym problem: net potrafi chodzić godzinę, albo i pół dnia, niestety po jakimś czasie net się rozłącza, tzn. kiedy najeżdżam na...

 • Sagem my501x Opinie.

  Czy warto go kupić jest tani i ma fajne opcje ale myśle że musi być chaczyk no i ta marka. Warto sie pakować czy omijac go?

 • Modem Sagem Fast 800.

  Witam! Mam problem z modemem Sagem Fast 800 na Windows XP (32 bitowy) po formacie komputera. Polega on na tym, że po pomyślnej instalacji modemu oraz poprawnej konfiguracji połączenia, wyskakuje błąd 651: "Błąd modemu lub innego urządzenia". (Błąd ten pojawia się podczas łączenia z Neostradą). Żeby uniknąć standardowych pytań: -modem działa bo jestem połączony obecnie z neostradą na laptopie (Windows 7 x64); -wiem jak poprawnie skonfigurować połączenie (bo jestem połączony obecnie), nie...

 • Modem Sagem vs. Thomson.

  Witam, niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem adsl'a z Netii i nie wiem, który modem wziąć. Sagema czy Thomsona? Wiele osób mówi, różne opinie, chciałbym usłyszeć coś zupełnie obiektywnego. Podobno Sagemy mają tendencje do tracenia sygnału, psucia się, a ponadto małą kompatybilność z systemami 64 bitowymi? Prawda to? O Thomsonach nie słyszałem jeszcze niczego złego, dlatego bardziej prawdopodobne jest, że zdecyduję się właśnie na niego, ale wolałbym się upewnić ;) Pozdrawiam ;) Źle...

 • Kartą sieciow SAGEM problem

  Ale paru lat mam spokój i nic się nie działo, więc chyba to nie napięcie. Swistek spróbuje jeszcze wymienic obie karty i zobacze co się będzie działo, może trzeba będzie kupić nową:) James to to?: CYTAT Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2 Scan saved at 00:52:40, on 2009-07-17 Platform: Windows XP Dodatek SP3 (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16850) Boot mode: Normal Running processes: C:\WINDOWS\System32\smss.exe C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe...

 • RE: Sagem fast 800-840 a windows 8.1

  Sagem F@st 800 to relikt przeszłości, stworzony pod Windows XP. Sam nie korzystałem z niego pod innym systemem, ale w internecie można dzięki Wujkowi Google bez trudu znaleźć opinie iż instalacje tego modemu jest możliwa, aczkolwiek bardzo problematyczna i mogą wystąpić problemy. Ja ze swojej strony polecam zakup zwykłego rutera z modemem ADSL2+, dzięki czemu za 80-100 zł uzyskamy urządzenie zgodne z nowszymi standardami, bardziej niezawodne, z WiFi które pozwala na pracę wielu urządzeń w sieci.

 • Kartą sieciow SAGEM problem

  Ściągnąłem wersje 2.0.2, ale nie wiem co dokładnie w tym zrobić i o jaki log Ci chodziło. Opcja Do a System Scan? CYTAT Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2 Scan saved at 22:24:50, on 2009-07-16 Platform: Windows XP Dodatek SP3 (WinNT 5.01.2600) MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.16850) Boot mode: Normal Running processes: C:\WINDOWS\System32\smss.exe C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe C:\WINDOWS\system32\services.exe C:\WINDOWS\system32\lsass.exe C:\WINDOWS\system32\svchost.exe...

 • RE: Sagem F@st 800 I dziwny upload :|

  Jakies rekomendacje co do anty-spyware/trojan? Kiedys mialem Ad-Aware, ale same zle opinie o nim slyszalem ;/ Najlepsza rekomendacja - Google + Opcja Szukaj ... ;)

 • Kartą sieciow SAGEM problem

  Odpal program, jak skończy w folderze z programem jest plik txt wrzuć go tutaj

 • Sagem XG-760N

  Czy modem wifi Sagem XG-760N odbiera tylko sygnał z live-boxa ?