• Informacje na temat:

  rozwiązanie umowy z erą

Artykuły na temat: rozwiązanie umowy z erą
 • Trudniejsze rozwiązanie umowy z operatorem

  Trwają prace nad zmianą prawa telekomunikacyjnego. Nowe przepisy nowelizacji prawa telekomunikacyjnego, które już przyjął rząd, utrudniają bezkarne rozwiązanie umowy z operatorem w przypadku niektórych zmian.

 • CI Games wypowiedziało Deck13 umowę, Lords of the Fallen 2 powstanie gdzie indziej

  Lords of the Fallen 2 nie powstanie w Deck13, bo CI Games pożegnało się z niemieckim studiem. Podobno poszło o "nienależyte wykonanie umowy".

 • Dropss - internet bez umowy za 49,90 zł

  Netia przygotowała Oferta dostępu do internetu za 49,90 zł miesięcznie bez konieczności podpisywania umowy - nosi ona nazwę Dropss. Mogą z niej korzystać osoby mające łącze Orange (dawna Neostrada).

 • Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o. (PTC), (www.era.pl operator sieci telefonii komórkowej Era oraz Telekomunikacja Polska S.A. (TPSA) podpisały 24 grudnia 2002 r. aneks do umowy o warunkach współpracy i wzajemnych rozliczeniach. Porozumienie pozwala na zamknięcie dwustronnych zobowiązań oraz rozwiązanie sporów prawnych dotyczących wzajemnych stawek rozliczeniowych.

 • Koniec umowy Capcomu z Marvelem powodem usunięcia Capcom vs. Marvel 2 i Ultimate Marvel vs. Capcom 3

  Wyjaśniła się sprawa Marvel vs. Capcom 2 i Ultimate Marvel vs. Capcom 3 – w weekend przedstawiciele Capcomu poinformowali, że obie gry wkrótce znikną z usług Xbox Live Arcade i PlayStation Network . Dlaczego? Chodzi o kwestie licencyjne.

 • Umowa Kingstona i BlockMaster - pamięci będą bardziej bezpieczne

  Kingston Digital - spółka należąca do Kingston Technology - poinformowała o podpisaniu umowy partnerskiej z firmą BlockMaster specjalizującej się w opracowywaniu systemów bezpieczeństwa.

 • ...komputera. Takie rozwiązanie jest pierwszym i jak dotąd - jedynym w Polsce. System taryfikacji wprowadzany przez firmę Contec dotyczy 25 central PBX ECS DEFINITY w Erze. W centrum obsługi zainstalowany...

 • Ubisoft Exclusive - rozwiązanie konkursu

  Nigdy więcej nie zrobimy konkursu, który może przynieść prawie 1700 zgłoszeń. Wszystkie je przejrzeliśmy, wybierając sześć najlepszych. Mając świadomość, że już za 3 milisekundy okaże się, że to zły wybór... Rozwiązanie konkursu Ubisoft Exclusive !

 • Era Internet Stacjonarny z aparatem fotograficznym w prezencie

  Polska Telefonia Cyfrowa od 11 czerwca br. wprowadziła nową ofertę promocyjną usługi szerokopasmowego dostępu do internetu – „Era Internet Stacjonarny”. Do każdej umowy 24- i 36-miesięcznej klienci otrzymają nowoczesny aparat cyfrowy Samsung S760 7,2 MPX.

 • Bitwa na netbooki za złotówkę

  Netbook za 1 zł razem z mobilnym internetem to oferta Ery, która zapoczątkowała nowy trend wśród operatorów. W ślad za nią poszedł Plus oferując konkurencyjne rozwiązanie. Dziennik Internautów wypytał o plany wprowadzenia podobnej oferty u pozostałych operatorów: Play i Orange.

 • CD-Action 11/2014 - rozwiązanie wtorkowego przecieku

  Dzisiejszy przeciek okazał sie stosunkowo prosty. Jego rozwiązanie zajęło wam zaledwie 17 minut. Odgadywana gra to specyficzny survival horror ...

 • Od jutra nowa oferta Ery

  Sieć Era wprowadza od 2 lutego nową elastyczną ofertę, w której klient przy podpisaniu umowy może wybrać jeden z trzech prezentów: zniżkę na telefon, bezpłatną Sieć Rodzinną lub 2 x więcej minut. Wszystkie prezenty przyznawane są na cały okres umowy.

Dyskusje na temat: rozwiązanie umowy z erą
 • i znowu fachowcy z media2

  trąbili dość głośno. Chodziło o kary nałożone przez Erę za rozwiązanie umowy jakieś 4 lata temu. Napisał redaktorek @ do mnie, w którym powtórzył to co napisałem i postawił na końcu znak zapytania ... A sami trąbili o rozwiązywaniu umów z Erą bez żadnych konsekwencji. Jak Era zaczęła kombinować to media2 zawinęło kitę i siedzieli cicho.

 • koniec umowy na internet

  Wystarczy, choć lepiej jest napisać, że wypowiadasz umowę ze skutkiem na dzień 31 sierpnia (wnoszenie o rozwiązanie umowy sugeruje, że operator ma coś jeszcze do gadania). Możesz też podeprzeć się konkretnym punktem z umowy/regulaminu usługi, w którym są opisane zasady wypowiedzenia.

 • Rozwiązanie umowy z Play.

  Elo. Mam takie małe pytanie, jeżeli chce rozwiązać (tzn nie przedłużyć umowy z Play), to co muszę zrobić? Iść do nich? Wysłać pismo?

 • koniec umowy na internet

  witam 31 sierpnia kończy mi się umowa na internet od Netii i nie chce jej przedłużać tylko całkowicie zrezygnować, konsultant powiedział ze mam napisać oświadczenie z własnoręcznym podpisem i przesłać listem do nich Ferdynand Kiepski Wrocław, 15.07.2014 Ćwiartki 3/4 51-180 Wrocław Nr konta Abonenta: 0000001 Nr umowy: 1230000000000 Oświadczenie o braku woli przedłużenia Umowy nr 1230000000000 Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy...

 • Rozwiązanie umowy z netią

  Witam, czy mogę jakoś w prosty sposób rozwiązać umowę z Netią bez jakiś wielkich opłat i nie tracąc mojego dotychczasowego nr telefonu? chodzi o to że mam teraz podpisaną umowę na telefon i internet 2mb/s, a chciałbym zostać w Netii tylko mieć internet 7mb/s, potrzebuję takiej prędkości łącza ze względu na modernizację przedsiębiorstwa Umowa jest na firmę Pani konsultantka powiedziała mi że jeśli rozwiążę dotychczasową umowę to nie dość że będę musiał zapłacić kare to jeszcze nie będę...

 • koniec umowy na internet

  wysłałem i nie przyjęli z powodu braku nazwy ^^ usługi ^^ wersja która przyjęli może komuś się przyda ;} Ferdynand Kiepski Wrocław, 15.07.2014 Ćwiartki 3/4 51-180 Wrocław Nr konta Abonenta: 0000001 Nr umowy: 1230000000000 Usługa: Internet Oświadczenie o braku woli przedłużenia Umowy nr 1230000000000 Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych i wnoszę o ich rozwiązanie z skutkiem na dzień 31 sierpnia 2014 z...

 • RE: iplus rozwiązanie umowy

  Nie da się chyba zerwać umowy bez płacenia kary. Jeśli znalazłbyś lukę w prawie, to by było świetnie, ale chyba prawnikiem nie jesteś? Umowa to umowa, a podpis jest zaświadczeniem, że zgadasz się z regulaminem, w którym jest napisane, że jak zerwiesz umowę, to musisz zapłacić karę.

 • Koniec umowy w mixplusie.

  CYTAT(dawid123007 @ piątek, 31 grudzień 2010 - 16:36) Witam wszystkich forumowiczów! Nie jestem tego pewien więc postanowiłem zapytać. Wziąłem telefon w mixie w Plusie na 42 doładowania. Do końca zostały mi już tylko 3. Czy umowa rozwiązuje się automatycznie po ostatnim doładowaniu czy trzeba pisać rezygnację? W dawnym Mixie było automatyczne jakby rozwiązanie gdyż nie byłeś już zobowiązany do doładowań. Teraz nie wiem jak jest ale podejrzewam, że podobnie. Proponuję otworzyć...

 • RE: Rozwiązanie umowy z netią

  taka opcja mnie niestety nie ratuje? jest jakieś inne rozwiązanie? Czy na prawdę nie można rozwiązać umowy na sam internet aby telefon został jak jest?

 • Zerwanie umowy z Orange - czy jest możliwe

  Szanse zawsze masz /wink_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=";)" border="0" alt="wink_prosty.gif" /> możesz zgłosić sprawe do sądu, ale ja bym tego nie robił bo ich zawsze będzie stać na lepszego prawnika. Jak ci sie chce to możesz też dzwonić do nich zawsze gdy nie będziesz miał internetu i po prostu ich "opieprzać" - czasami sami proponują rozwiązanie umowy.

 • RE: Rozwiązanie umowy z Play.

  Ha! Mam was. Byłem dzisiaj i koleś (jakiś niemrawy), dał mi pismo żeby wysłać, a dokładnie : Rozwiązanie umowy Proszę o rozwiązanie Umowy o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych nr UM01/............../............ świadczonej na numerze ..... z zachowaniem 30-dniowego okresu wypowiedzenia. Powód wypowiedzenia: ................................... :E I teraz pytanie, czy to jest to? Bo mam wrażenie że ten koleś zrozumiał że chce zerwać z nimi umowe... A tego nie chce :E