• Informacje na temat:

  randki chrześcijańskie

Artykuły na temat: randki chrześcijańskie
 • Mimo, że większość hierarchii kościelnej potępia Internet jako siedlisko zła wszelakiego, a szczególnie ostro krytykuje sieciowe randki - w kraju, w którym wszystko jest możliwe (czyli w USA) powstał serwis zajmujący się kojarzeniem osób płci odmiennej przez internet - określający się jako chrześcijański...

 • Dużo grasz i nie masz czasu na randki? Serwis GameCrush ci pomoże!

  Randki internetowe cieszą się w dzisiejszych czasach sporą popularnością, podobnie zresztą, jak i gry wideo. A co by było, gdyby zjawiska te połączyć? Tak, jak zrobili to założyciele serwisu GameCrush ?

 • Wirtualny podryw hitem w Japonii

  Randki z wirtualnymi chłopakami to nowe zjawisko w internetowych serwisach społecznościowych, które od kilku dni robi wielką karierę w Japonii.

 • W Undertale możemy walczyć z potworami. Albo przytulać je i chodzić na randki

  Wszystko, co teraz napiszę, dotyczy prawdziwej gry. Na dodatek możecie w nią zagrać, bo dostępne jest demo na Windowsy i OS X. Produkcja nazywa się Undertale i pozwala wam wybrać, czy chcecie walczyć z potworami, czy chodzić z nimi na randki. Właśnie trafiła na Greenlight.

 • Kobiety wolą smartfony od seksu

  Ponad połowa kobiet wolałaby zrezygnować z seksu niż z korzystania z urządzenia mobilnego przez tydzień. Najnowsze badania przeprowadzone przez AVG Technologies dowodzą również, że więcej niż 25 proc. kobiet jest w stanie zerwać kontakt za pomocą wiadomości tekstowej.

 • Randki z gołębiami już niedługo oficjalnie po angielsku

  Parę dni temu widziałem jakąś japońską grę, w której -- o ile dobrze pamiętam -- towarzyszący bohaterce wojacy przedstawieni byli jako różne rodzaje sushi. Dzisiaj dowiedziałem się, że już niedługo dzięki Devolver Digital możemy spodziewać się oficjalnej angielskiej wersji Hatoful Boyfriend. Visual novel, w którym wcielamy się w dziewczynę randkującą z gołębiami.

 • Kłamstwo w sieci - rzecz powszechna

  Specjaliści z laboratorium informatyki śledczej Mediarecovery przestrzegają internautów przed zbytnią łatwowiernością. Oszustwa w sieci zdarzają się codziennie i dotykają wielu różnych aspektów naszego życia. Dlatego też powinniśmy zachować szczególną ostrożność surfując w internecie.

 • Shag a Gamer: "Gracze też mają swoje potrzeby", czyli trochę przypadkowego seksu tu i tam

  Właściciele "najlepszej" (jedynej?) brytyjskiej randkowej strony dla graczy Date a Gamer zauważyli, że ich klienci częściej mają ochotę ustawić się na casualowy seks, niż szukać poważnych związków i bawić się w randki. Jako, że potrzeba jest matką wynalazków... postanowili otworzyć Shag a Gamer , stronę na której za jedyne 19,99 funtów miesięcznie można ustawiać się na małe-co-nieco do woli.

 • Lubisz poznawać nowych ludzi? A może szukasz prawdziwej miłości? Internet jest dobrym miejscem do nawiązywania ciekawych kontaktów. Warto wiedzieć, gdzie szukać partnerów do flirtu, a gdzie do rozmowy o wspólnym hobby.

 • Freeware: Kiedy randka idzie naprawdę źle.

  Burza, awaria auta i porwanie wybranki serca przez demony, Johnny nie tak wyobrażał sobie spotkanie z ukochaną. Teraz musi podążać za nią przez piekielne kręgi.

 • YouTube pokazuje, jak myśli morderca i udowadnia, że nawet w Internecie jesteśmy samotni

  W piątek wieczorem w miasteczku studenckim La Isla Vista przy University of California w Santa Barbara miała miejsce strzelanina, w której zginęło 7 osób, a 10 zostało rannych. Nie zwróciłbym na to wydarzenie więcej uwagi niż w innych tego typu przypadkach, gdyby nie fakt, że kilka godzin przed popełnieniem zbrodni morderca, Elliot Rodger, umieścił filmy mające usprawiedliwić jego działanie.

Dyskusje na temat: randki chrześcijańskie