• Informacje na temat:

  rakieta prywatna pulap

Artykuły na temat: rakieta prywatna pulap
 • Polacy testują hybrydowy napęd rakietowy

  ​Pomorska grupa Polskiego Towarzystwa Rakietowego przeprowadziła udany test rakietowego silnika hybrydowego. Jest to jedna z pierwszych tego typu prywatnych konstrukcji zbudowanych w Polsce.

 • AMD Radeon HD 6990M, czyli "mobilna rakieta"

  nVidia nie cieszyła się długo mianem twórcy najlepszej karty graficznej do notebooków, jaką był do niedawna GeForce GTX 580M . Po dwóch tygodniach od pojawienia się powyższej karty na rynku AMD odpowiedziało jeszcze mocniejszym sprzętem, czyli Radeonem HD 6990M.

 • Prywatna chmura na wyciągnięcie ręki

  Firma QNAP wprowadziła na rynek energooszczędne i niedrogie serwery NAS dla użytkowników domowych, którzy dzięki nim mogą stworzyć prywatną chmurę - mieć stały dostęp do plików i pełną nad nimi kontrolę.

 • Eksploracja i badanie kosmosu w 2015 r.

  ...firmę SpaceX w 44 urodziny Elona Muska. Z powodu awarii w górnym stopniu wkrótce po starcie eksplodowała rakieta Falcon 9 z kapsułą Dragon. Obie opisywane katastrofy wraz z eksplozją rakiety Antares pod(...) rakieta Proton-M z satelitą telekomunikacyjnym dla Meksyku. Z Rosji nadchodzą coraz wyraźniejsze sygnały o pogarszającej się kontroli jakości oraz odchodzeniu doświadczonej kadry inżynierów. Wpłynęło...

 • Just Cause 3: Wygraj prywatną wyspę!

  Prosimy nie regulować odbiórników. W. Just. Cause. Trzy. Możecie. Wygrać. Prywatną. Wyspę! Taką istniejącą poza ekranem! Ale Rico, jak to Rico, nie byłby sobą, gdyby przy użyciu swojego ikonicznego gadżetu nie wyciął graczom numeru. A juści, jest haczyk. A raczej HAK przez wielkie "H", "A" i "K"!

 • Google z kosmosu

  Google nabyło prawa do wykorzystania zdjęć uzyskanych przez satelitę GeoEye-1, który wystartuje pojutrze – 4 września 2008 roku, z bazy amerykańskich sił lotniczych Vanderberg w środkowej Kalifornii. Na orbitę okołoziemską wyniesie go rakieta nośna Delta IV.

 • Medal of Honor: Militarny doradca Call of Duty broni konkurenta. Słowami: ?Talibowie to małe, twarde gnojki?.

  Po wystąpieniu angielskiego sekretarza obrony, w którym krytykował on grę Medal of Honor za to, że w jej trybach sieciowych można grać Talibami, rozpętała się prawdziwa burza. Rząd brytyjski zdystansował się od jego słów, mówiąc, że to „ prywatna opinia ”, EA wskazało, że w grze nie ma Brytyjczyków, a doradca Call of Duty...

 • Synology DiskStation DS115j

  Synology wprowadza do oferty DiskStation DS115j, kompaktowy, energooszczędny i cichy 1- kieszeniowy serwer NAS działający jako chmura prywatna oraz inteligentny rejestrator wideo.

 • John Carmack pokazał (też) swoją nową rakietę

  John Carmack to nie tylko genialny programista i projektant gier, ale i nie mniej szalony konstruktor rakiet (jego marzeniem, jest stworzyć taką, która poleci w przestrzeń kosmiczną, a potem z niej wróci). Na QuakeConie 2010 pokazał swój nowy prototyp.

 • Obudowy Parvum Systems wchodzą do Polski

  Parvum Systems to mała prywatna firma, założona przez dwóch maniaków moddingu z Anglii, którzy dzięki pomysłowości i wytrwałości zdołali stworzyć własną serię oryginalnych obudów.

Dyskusje na temat: rakieta prywatna pulap
 • Moja prywatna publiczna apelacja

  Pragnę, aby od tej pory wszyscy pisali do mnie 'Maciek'. Inne tytuły uznaję za element propagandowy, antyprawicowy i obrażający moje poglądy polityczno-społeczne.

 • Dysk jak rakieta?

  Diskeeper to jeden z najbardziej wyrafinowanych programów do optymalizacji dysków. W obiegowej opinii uznawany jest za narzędzie do defragmentacji, jednak zakres funkcji tego programu znacznie wykracza poza zwykłą defragmentację. http://www.pcformat.pl/Dysk-jak-rakieta,a,1733

 • wydajny smartfon - rakieta w dobrej cenie propozycje ?

  Witam 1. Ile masz pieniędzy do przeznaczenia na telefon?- ok 700zł jeśli za trochę więcej bedzie coś dużo szybszego to mogę dołożyć ;) ( informację niżej ) 2. Chcesz komórkę z sklepu internetowego, allegro czy komisu komórkowego?- najlepiej sklep a na allegro tylko od dobrego sprzedawcy który ma towar od producenta lub kogos kto zajmuje się dystrybucją nie chcę telefonu od prywatnej osoby 3. Jakie firmy cię interesują?- obojętnie np motorola, panasonic .mogą być mniej znane np jakieś...

 • Moja prywatna publiczna apelacja

  Uprzejmie proszę o nazywanie mnie "Maćkiem". Używanie innych określeń jest to dla mnie formą obrazy.

 • RE: szybki jak rakieta

  Przejżyj dział PODKRĘCALNIA PS. Mógłbyś zastanowić się troszkę przed zadaniem pytania. aby nie wyglądało jak Twoje.

 • RE: szybki jak rakieta

  płyty głownej sie nie podkreca bo niby jak?

 • Moja prywatna publiczna apelacja

  Oj, Lewus... Nie zgrywaj się!

 • szybki jak rakieta - przeniesienie

  Wątek został przeniesiony do Śmietniska z powodu nieprawidłowego zatytułowania wątku (patrz: http://forum.pcformat.pl/Jak-poprawnie-tytulowac-watki-t ). -- Komunikat został doklejony automatycznie przez mechanizm.