• Informacje na temat:

  rainbow six: patriots

Artykuły na temat: rainbow six: patriots
 • VGA 2011: Tom Clancy´s Rainbow 6 Patriots: Krwawe oblicze rewolucji

  Zaprezentowany podczas gali Video Game Awards zwiastun Tom Clancy's Rainbow 6 Patriots przedstawił jedną z metod działania frakcji antyrządowych rewolucjonistów True Patriots . Jak widać, podniosły cel uświęca brutalne środki.

 • 30 milionów graczy Rainbow Six Siege

  Firma Ubisoft ogłosiła, że Tom Clancy`s Rainbow Six Siege przekroczyło liczbę 30 milionów zarejestrowanych graczy na wszystkich platformach.

 • Tom Clancy´s Rainbow 6 Patriots: Nowa porcja screenów

  Ubisoft opublikował nową porcję screenów z zapowiedzianego niedawno  Tom Clancy's Rainbow 6 Patriots . Część z pięciu udostępnionych obrazków to grafiki koncepcyjne, na pozostałych możemy zobaczyć ujęcia, które pochodzą najprawdopodobniej ze scenek przerywnikowych.

 • Darmowy Weekend z Rainbow Six Siege

  Firma Ubisoft zapowiedziała darmowy weekend z grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w dniach od 15 do 20 lutego. Zainteresowani gracze będą mogli dołączyć do społeczności Rainbow Six Siege liczącej ponad 25 milionów graczy.

 • Tom Clancy´s Rainbow 6 Patriots: Gameplay z prototypowej wersji. Robi wrażenie!

  Ubisoft opublikował pierwszy film poświęcony zapowiedzianemu wczoraj Tom Clancy’s Rainbow 6 Patriots , na którym David Sears , dyrektor kreatywny gry prezentuje jej wczesną wersję. Jest to takie samo nagranie, które wczoraj mogliście obejrzeć w serwisie magazynu Game Informer – tyle że w lepszej jakości i po polsku

 • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege – zawartość 3. Roku

  Firma Ubisoft ujawniła pierwsze szczegóły operacji Chimera i wydarzenia Outbreak, pierwszej zawartości trzeciego roku Tom Clancy’s Rainbow Six Siege.

 • Rainbow Six Siege opóźnione

  W najnowszą część Rainbow Six nie zagramy jednak w październiku, tak, jak to było zapowiadane. Ze względu na informacje zwrotne zebrane od graczy podczas testów i różnych targów Ubisoft postanowił przedłużyć pracę nad grą.

 • Przepustka na Rok 3 Rainbow Six Siege już dostępna

  Dziś firma Ubisoft ogłosiła dostępność Przepustki na Rok 3 dla Tom Clancy’s Rainbow Six Siege w cenie 29,99€.

 • Nowy Rainbow Six z systemem... moralności?

  Większość FPS-ów to – mniej lub bardziej – liniowe produkcje, w których gracze nie mogą podejmować istotnych decyzji. W sieci pojawiły się nowe plotki o kolejnej, rzekomo powstającej w Ubisofcie , odsłonie serii Rainbow Six , która ma przynieść w tym względzie zmiany. W grze ma się znaleźć… system moralności.

 • „Outbreak” debiutuje w Rainbow Six Siege

  Firma Ubisoft ogłosiła, że wydarzenie „Outbreak” oraz dwoje nowych operatorów z Operation Chimera, czyli pierwsza duża zawartość 3. roku Tom Clancy`s Rainbow Six Siege, jest już dostępna na konsole i PC.

Dyskusje na temat: rainbow six: patriots
 • Rainbow

  UP Właściwie to nagrali 3 albumy: Ritchie Blackmore's Rainbow – 1975 Rising – 1976 Long Live Rock 'n' Roll – 1978

 • mój sprzet i rainbow six vegas??

  sory mam pytanko czy rainbow six vegas pojdzie mi na maksa na kompie AMD Atholn 4000+ X2 dual core 1 GB Ram geforce 7900GS. I czy wogule chodzi na viscie

 • Rainbow

  RAINBOW Członkowie zespołu ( skład w dniu założenia) Ronnie James Dio - śpiew Ritchie Blackmore - gitara Micky Lee Soule - instrumenty klawiszowe Craig Gruber - gitara basowa Gary Driscoll - perkusja Albumy studyjne: Ritchie Blackmore's Rainbow – 1975 Rising – 1976 Long Live Rock 'n' Roll – 1978 Down to Earth – 1979 Difficult to Cure – 1981 Straight Between the Eyes – 1982 Bent Out of Shape – 1983 Stranger in Us All – 1995 Albumy koncertowe: On Stage – 1977...

 • Rainbow six vegas multi

  Witam mam problem z wyżej wymienioną grą gdy klikam gra wieloosobowa i wybieram internet pojawia się komunikat uruchamianie usługi sieciowej po czym wywala do windowsa. Próbowałem uruchomić jako administrator i w trybie zgodności, nic to nie dało gra jest w wersji 1.06 więc żadne łatki nie są potrzebne.

 • Rainbow

  Rainbow a.k.a. Rainbow - Nisha Rokubou no Shichinin Producent Madhouse Studios Gatunek dramat Fabuła Jest rok 1955. Japonia jeszcze nie do końca otrząsnęła się po przegranej wojnie, zarówno gospodarczo jak i społecznie. W tym okresie powszechnej apatii i przygnębienia do miejskiego autobusu wsiada strażnik z sześcioma zakapturzonymi osobnikami. Po upokarzających badaniach wszyscy zostają przydzieleni do pokoju, gdzie spotykają Anchana, który mimo początkowych kłótni...

 • RE: Rainbow six vegas multi

  Od samego początku dopiero dziś kupiłem grę , porty też odblokowałem zapora i antywirus wyłączone i dalej wywala

 • Rainbow

  Ja dopiero po pierwszym odcinku, ale odczucia mam podobne do Felessana - najlepsza seria tego sezonu; i do Allwy - to nie jest seria dla każdego, i na pewno popularności wielkiej nie zdobędzie, mimo że wszelkie K-Ony i Angel Beatsy bije na łeb na szyję. Osobiście jestem zwolennikiem poważniejszych serii, więc ta akurat trafiła w moje upodobania idealnie. Siedmiu chłopaków z bogatą policyją kartoteką, jedna cela, podejrzany doktor i obleśny strażnik, czyli pierwszy odcinek Rainbowa w...

 • RE: Rainbow six vegas multi

  No niestety na zwrot już za późno paragonu nie wziąłem

 • Rainbow

  Słowem wstępu - przypuszczam, że seria ta nie trafi do każdego, z powodu tematyki i dosadności ( np historia Joe i jego siostry, ze scenami z sierocińca i "zabawa" z dyrektorką ... ), ale do rzeczy. Cóż, jak jak dotychczas wpadł mi w ręce wyłącznie odcinek drugi i oglądałem go fragmentarycznie, jednak podzielę się swoimi odczuciami na temat serii po tych paru urywkach. Po pierwsze, nawet tych kilka minut sprawiło, że zacząłem się zastanawiać czy w ogóle chce coś takiego oglądać. Klimat tej...

 • RE: Rainbow six vegas multi

  Zrobię reinstala na C bo może to wina tego choć mało prawdopodobne