• Informacje na temat:

  radio pr 3 online

Artykuły na temat: radio pr 3 online
 • Czy gry online przez telefony komórkowe przyniosą zysk? Zdaniem firmy badawczej Analysys - tak. Jak wynika z jej prognozy europejscy operatorzy powinni zarobić na grach online dostępnych za pośrednictwem telefonów komórkowych od 255 milionów euro w 2002 roku do 3 miliardów w roku 2005.

 • CD-Radio #3: O E3

  Ładnie nam się poskładały trójki w nowym odcinku podcastu CD-Radio . Trzeci odcinek, w całości poświęcony minionym targom E3 (słownie E-TRZY!) i przeprowadzony pierwszy raz w trzyosobowym gronie. Przed mikrofonem przywitaliśmy bowiem Huta i wspólnie obgadaliśmy wszystko, co najciekawsze na E3 . Zapraszamy!

 • Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba osób, które odchodzą od tradycyjnego odbioru radia i telewizji. Coraz liczniejsze jest za to grono tych, którzy decydują się na kontakt z tymi mediami przy wykorzystaniu sieci. Według wyników ostatniego badania Gemius „Konsumpcja mediów. Sposoby korzystania z mediów przez internautów”, ponad 30 proc. internautów ogląda telewizję za pośrednictwem sieci, a 70 proc. w podobny sposób odbiera stacje radiowe.

 • 84Mbps na sekundę w komórce

  Znaczne polepszenie transferu sieci poprawi wrażenia przebywających w ruchu użytkowników sieci korzystających z aplikacji takich jak social networking (platformy społecznościowe), gry online czy(...) pojemności rozwiązania HSPA Evolution w istniejącej sieci 3G, przez 42Mbps, do 84Mbps oraz nową sieć radio wą WCDMA/HSPA uruchomiona w pasmie 900Mhz. Dodatkowo Ericsson dostarczy oparte na IP...

 • CD-Radio #8: O Gamescomie, Japonii, Vicie i RPG idealnym + Wcogranie

  Targi, targi i po targach, wracamy do wakacyjnej ciszy i rozmów pozornie abstrakcyjnych. Szczęście w nieszczęściu, impreza w Kolonii specjalnie przełomowa nie była, więc CD-Radio znalazło miejsce także dla innych tematów. Czy bardziej interesujących? Zapraszają Adzior i Berlin !

 • Chcesz przenieść cyfrowe zdjęcia na papier? Wystarczy kilka kliknięć w komputerze podłączonym do internetu, a potem listonosz dostarczy odbitki wprost do twojego domu. Dobrze jednak wiedzieć, z których fotolaboratoriów online warto korzystać.

 • Samsung Star II - powrót kasowego Avila

  ...z equalizerem i DNSe Radio FM stereo z RDS, dyktafon Złącze słuchawkowe 3.5mm minijack Rozpoznawanie muzyki Dodatkowe funkcje Social Hub: - Zintegrowana skrzynka odbiorcza, kalendarz i książka telefoniczna - Synchronizacja z serwisami Exchange, Google, Hotmail, POP3/IMAP4 Preinstalowane aplikacje: Facebook, Twitter Podgląd stanu online przez widgeta Komunikator: Gtalk, AIM, Facebook Chat...

 • Jet Set Radio HD: Pierwszy trailer

  Do sieci trafił pierwszy trailer zapowiedzianej niedawno odświeżonej wersji  Jet Set Radio - kultowej gry z Dreamcasta . Zwiastun pozwala graczom wejść w w szalony klimat tej produkcji. I podkręca oczekiwania weteranów, którzy mają ochotę wrócić do tej produkcji. Jest na co czekać!

 • Webaplikacje dostępne online z każdego komputera zaopatrzonego w zwykłą przeglądarkę i dowolnego miejsca, w którym się znajdujesz. Nie są to wprawdzie tak zaawansowane narzędzia, jak popularne kombajny do wielu zadań, ale potrafią zastąpić sporo prostszych programów. Przedstawiamy 32 najciekawsze aplikacje webowe do różnych zastosowań.

 • Yanosik GT – dla kierowców

  ...użytkowników online. Silikonowa klawiatura  z klawiszami do zgłaszania zdarzeń drogowych pozwala ostrzec przed wypadkami drogowymi, korkami, kontrolą prędkości, kontrolą ITD, patrolem nieoznakowanym i innymi zagrożeniami. Małe i kompaktowe CB radio III generacji posiada 2 osobne klawisze do potwierdzania i odwoływania niebezpieczeństw na drodze oraz 3 klawisze funkcyjne umożliwiające...

 • CD-Radio #4: O epilogu ME3, opóźnieniach Diablo III i... Facebooku. Z muzyką InDespair!

  A imię jego cztery! Czwarty odcinek podcastu CD-Radio wchodzi na antenę i mimo sezonu ogórkowego znów jest napakowany świeżymi, ciekawymi tematami. Zapraszają Adzior i Berlin ! 

 • RMF FM to obecnie 10 stacji radiowych. Aż siedem rozgłośni jest dostępnych tylko w internecie, a jedna z nich nadaje oprócz muzyki także obraz. Oczywiście komputery stanowią tutaj podstawowe narzędzia pracy.

Dyskusje na temat: radio pr 3 online
 • Radio Internetowe

  Czy ktoś jest obeznany w Radiach Internetowych ? Bo z kolegą i jeszcze 3 osobami chcemy zrobić radio internetowe poświęcone Grom online i MMO, już mamy przydotowany na jeden dzień program, ale nie wiem jak zacząć.

 • RE: Google obciął mi pr 3 na pr 0 w domenie głównej

  A o co chodzi z tym "pr 3" i "pr 0"?

 • CD-Radio

  Panowie tak ładnie tutaj proszą, to i ja, jakby nie patrzeć naczelny fanboy BioShocka na forum, zabiorę głos w tej sprawie. Czy może raczej dołączę się do wyżej wymienionego pytania. http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/wink_prosty.gif A propos podsuwania nowych tematów - choć zapewne Mistero A n dziorro ma na składzie jeszcze parę na dłuższą dysputę, to myślę, że ciekawe by było skonfrontowanie zdań na casuala, hardkora, czy retro(terminy można w nieskończoność...

 • CD-Radio

  Tenebrael zgadzam się z tobą, że prasa powinna wyglądać inaczej -- ja tylko, prawdopodobnie -- i odpiszę ci o co mi chodzi, ale to tylko moje zdanie i nikt z redakcji pewnie go nie popiera. Wydaje mi się też, że powtarzasz razem z prawie całym polskim internetem te same komunały, które kompletnie nie mają przełożenia na to, co jest np. w CDA. Popatrz na nowy numer 1. Newsy. Obecnie powinny się raczej nazywać "Oldsy", gdyż zanim CDA trafi na półki, większośc opisywanych nowinek dawno jest...

 • RE: Google obciął mi pr 3 na pr 0 w domenie głównej

  A jak z pozycjonowaniem stoisz ? Bo spadek PR może byś spowodowany również zaprzestaniem pozycjonowania strony.

 • Radio online / brak dźwięku

  Po kliknięciu opcji "słuchaj online", np. na stronie Radia Zet bądź Złotych Przebójów, nie mam dźwięku. W tym drugim, gdy zmienię stację, istotnie, muzyka leci (co dziwne, same Złote Przeboje też ładnie grały, ale przez przypadek wyłączyłem stronę. Po powrocie dźwięk wcięło). Słuchawki sprawne, głośność odpowiednia, sterowniki też. Używam firefoxa.

 • Google obciął mi pr 3 na pr 0 w domenie głównej

  Google obciął mi pr 3 na pr 0 w domenie głównej http://katalogfirm-poket.pl/ Myślę, że ma to coś wspólnego z aktualizacją Wskazówek dla webmasterów, w którym wszędzie powtarza się data: zaktualizowano 07/23/2011 Wysłałem mail do google i otrzymałem list po prośbie weryfikacji strony o treści: Reconsideration request for http://katalogfirm-poket.pl/: Site violates Google's quality guidelines August 30, 2011 Dear site owner or webmaster of http://katalogfirm-poket.pl/, We received a...

 • CD-Radio #3: O E3

  Nie możecie załatwić tych podcastów jakoś do słuchania online ? Z pewnych problemów technicznych komputera nie mogę cieszyć się waszymi wywodami ( problemy z odtwarzaczami), zresztą myślę że dla wielu osób byłoby to poręczniejsze niż ściąganie plików ;)

 • RE: Google obciął mi pr 3 na pr 0 w domenie głównej

  Aha. To wielkie dzięki bo już kilka razy się z tym spotkałem i nie wiedziałem o co chodzi.