• Informacje na temat:

  radio pr 1

Artykuły na temat: radio pr 1
 • Radio internetowe Hama IR80MBT

  Urządzenie Hama IR80MBT to radio internetowe, które z powodzeniem może stać się bezprzewodowym głośnikiem.

 • CD-Radio #1: O Diablo, dojrzałości i dubbingach

  Czołem, czytelnicy! Dziś mamy dla was coś, czego na naszej stronie jeszcze nie było. Startuje CD-Radio - podcast, w którym gadamy o różnych ciekawych zjawiskach związanych z grami. Podcast specjalnie dla was, z myślą o was i z otwartą furtką na wasze opinie.

 • Jeśli w twoim smartfonie nie ma radia FM, może je zastąpić darmowa aplikacja, która pozwala słuchać tysięcy rozgłośni radiowych przez internet. Sprawdź, które odtwarzacze radia internetowego warto zainstalować w smartfonie i ile kosztuje słuchanie radia przez sieć komórkową.

 • Panasonic SC-ALL - nowoczesne radio firmy Panasonic

  Według najnowszych badań, streaming staje się coraz popularniejszą formą słuchania muzyki. Oferuje on użytkownikom dostęp do milionów utworów i coraz częściej jest nazywany „drugim radiem”. Oferta systemów głośników Panasonic z serii ALL Series daje użytkownikom dostęp do takich serwisów streamingu muzycznego jak Spotify, Aupeo!, Napster czy Tuneln.

 • CD-Radio #14 ? O VGA i premierze Wii U + Wcogranie

  Co może powstać z połączenia niewyspanego Adziora , znudzonego nauką Berlina i Kruczoczarnego jedzącego chipsy zamiast chleba? Na pewno coś nietypowego, bo nowy odcinek CD-Radio do zwyczajnych nie należy. Zapraszamy!

 • Z miesiąca na miesiąc rośnie liczba osób, które odchodzą od tradycyjnego odbioru radia i telewizji. Coraz liczniejsze jest za to grono tych, którzy decydują się na kontakt z tymi mediami przy wykorzystaniu sieci. Według wyników ostatniego badania Gemius „Konsumpcja mediów. Sposoby korzystania z mediów przez internautów”, ponad 30 proc. internautów ogląda telewizję za pośrednictwem sieci, a 70 proc. w podobny sposób odbiera stacje radiowe.

 • Cyfryzacja radia w Polsce - najważniejsze informacje

  Po cyfryzacji telewizji przyszła pora na radio. Proces już trwa, działają już pierwsze nadajniki. Do 2020 roku cała Polska powinna znaleźć się w zasięgu cyfrowego radia. Oznacza to także koniec nadajników tradycyjnych i konieczność zakupu nowych. Pojawiły się już także pierwsze kontrowersje wokół rządowych planów.

 • CD-Radio #8: O Gamescomie, Japonii, Vicie i RPG idealnym + Wcogranie

  Targi, targi i po targach, wracamy do wakacyjnej ciszy i rozmów pozornie abstrakcyjnych. Szczęście w nieszczęściu, impreza w Kolonii specjalnie przełomowa nie była, więc CD-Radio znalazło miejsce także dla innych tematów. Czy bardziej interesujących? Zapraszają Adzior i Berlin !

 • IR80MBT - wszechstronne radio internetowe

  Firma Hama zaprezentowała radio internetowe, które z powodzeniem może stać się bezprzewodowym głośnikiem.

 • Firma AmbiCon przedstawiła tuner FM wbudowany w kartę pamięci Compact Flash Type 1. Dzięki temu użytkownicy komputerków przenosnych wyposażonych w złącze dla takiej karty będą mogli słuchać także i radia .

 • CD-Radio #18: O przyszłości prasy o grach, recenzjach i trybie godmode + Wcogranie 2.0

  CD-Radio staje się pełnoletnie! Co więcej, zgodnie z obietnicą i staraniami nowy odcinek dojeżdża do was przed Świętami. Ale na tym nie koniec atrakcji, bo z wielu względów jest inny niż poprzednie. Zapraszamy!

 • Amatorska, szkolna czy osiedlowa, rozgłośnia radiowa, przez którą można nadawać komunikaty lub transmitować koncert dla znajomych użytkowników sieci, to wyzwanie dla ciebie. Założysz taką stację niewielkim nakładem pracy, przy użyciu serwera SHOUTcast, Winampa i niezbyt rozbudowanego komputera.

Dyskusje na temat: radio pr 1
 • Re: Polacy stworzyli energooszczędny dom na kołach

  najwazniejsze jest radio kuchenne!!!!

 • CD-Radio

  Kruczy, czym dokładnie w branży się zajmujesz, skoro nie znasz gier?! :O Na czym konkretnie polega twoja praca? Jak to nie znam gier? To to takie elektroniczne, na monitorze, co jak naciskam "wsad", a tam się dzieją różne rzeczy, to nie gry? http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/sad_prosty.gif OSZUKALI MNIE! PS. Zaczynałem jako Tester, potem Community Menago/PR, teraz Designer. Wiadro Kałacha i Wielkanocny Jeleń powinny stać się memami CD Radia....

 • Katalogowanie do płatnych SEOKatalogów - 100 wpisów PR 1-5

  Katalogowanie w płatnych SEO Katalogach - 100 wpisów PR 1-5 Oferta: • Stworzenie odpowiedniej liczby opisów z synonimami w cenie • Dodatkowy opis z synonimami 3 zł • Termin wykonania do uzgodnienia • Gwarancja akceptacji wszystkich wpisów • Raport z bezpośrednimi linkami do wpisów Pakiet: Gwarantowane wpisy w 100 płatnych SEO Katalogach z PR 1-5 - 20 zł (33 zł z opisami) Kontakt: GG: 4525229 E-mail: seokatalogowanie24@gmail.com PW

 • Re: Eksperci: Najlepiej zakleić kamerkę internetową

  Wystarczy tylko chwila nieuwagi i kliknięcie w załącznik lub link otrzymany od nieznanego nadawcy, by komputer zainfekować np. aplikacją typu R.A.T. (Remote Access Tool), dającą cyberprzestępcy dostęp do pulpitu i dysku twardego ofiary, a także umożliwiającą przejęcie kontroli nad mikrofonem oraz kamerą wbudowaną w laptop. Jak donosiło radio BBC, dostęp do takiej kamery można kupić w sieci za

 • CD-Radio

  Tenebrael zgadzam się z tobą, że prasa powinna wyglądać inaczej -- ja tylko, prawdopodobnie -- i odpiszę ci o co mi chodzi, ale to tylko moje zdanie i nikt z redakcji pewnie go nie popiera. Wydaje mi się też, że powtarzasz razem z prawie całym polskim internetem te same komunały, które kompletnie nie mają przełożenia na to, co jest np. w CDA. Popatrz na nowy numer 1. Newsy. Obecnie powinny się raczej nazywać "Oldsy", gdyż zanim CDA trafi na półki, większośc opisywanych nowinek dawno jest...

 • bazę 60 linków do forów PR 1-5

  Sprzedam bazę 60 linków prowadzących do forów z PR 1-5. Fora zostały sprawdzone pod względem "działa rejestracja/nie działa". Wszystkie, które są na liście, działają. Gdyby jednak coś było nie tak na którymś z forum, przysyłam inny link. Dodam, że baza została stworzona dziś. Wszystkie linki są posegregowane w Excelu (.xlsx) - Liczba porządkowa, link, pagerank. Pagerank również był sprawdzany niedawno i w większości forów jest podany aktualny wskaźnik. W bazie 3-4 fora to ExpressEngine,...

 • Re: Rosyjscy żołnierze otrzymają małe, taktyczne drony

  Ilu Rosjan służyło u Hitlera?! W sumie liczba obywateli ZSRS walczących podczas II Wojny Światowej po stronie Niemiec i zgrupowanych w takich regularnych formacjach wojskowych jak: Waffen SS, Wehrmachtu, policji porządkowej itp. wahała się od 1,2 mln do 0,8 mln osób zgrupowanych w regularnych formacjach wojskowych Waffen SS, Wehrmachtu, policji porządkowej itp. A oto wyliczenia: 1) ROA - około 30.000 - 40.000 żołnierzy według różnych szacunków (niezwykle dobra i rzetelna książka Catherine...

 • CD-Radio

  Cd-radio to świetna rzecz /biggrin_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />. Mam taki mały question: 1. Słyszeliście może o Tremor Games, co o tym sądzicie? 2.Biedni antyfani (chlip). Możecie ich pożegnać oficjalnie na antenie swego przybytku? 3.Czy dacie radę ściągnąć Smugglera choć na chwilkę?( a i Hutem bym nie pogardził) Niedługo stuknie wam dwudziestka-jedynka, Juhu!

 • Radio Fresh - Radio internetowe

  Witam jeśli szukasz dobrego, rozwijającego się radia internetowego, to tak oferta jest właśnie dla Ciebie : ) Radio Fresh posiada licencję Zaiks, ponad 1000 wejść na stronę dziennie, i ponad 170 fanów na Facebooku. ich liczba ciągle rośnie. Obecnie mam trzy kanały zróżnicowane muzycznie.. Obawiasz się zgłosić bo nie masz doświadczenia? Pomożemy Ci i damy Ci tyle wskazówek ile trzeba był mógł swoją pasję do muzyki wyrazić w audycjach. Nazwa radia - Radio Fresh adres:...

 • Re: ​Szkoci pomogą zbudować polskiego satelitę Intuiton-1

  Ziemia jest płaska ! Dowodem na to jest ostatnia wiadomość w radio ,że Ludzie widzieli góry z Katowic !

 • CD-Radio

  Cd-radio to świetna rzecz http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/biggrin_prosty.gif . Mam taki mały question: 1. Słyszeliście może o Tremor Games, co o tym sądzicie? 2.Biedni antyfani (chlip). Możecie ich pożegnać oficjalnie na antenie swego przybytku? 3.Czy dacie radę ściągnąć Smugglera choć na chwilkę?( a i Hutem bym nie pogardził) Niedługo stuknie wam dwudziestka-jedynka, Juhu! smg? żartujesz sobie?

 • RE: radio Internetowe

  Podejrzewam że Shoutcast? Są dwie możliwości 1. Ludzie muszą albo w Winampie wcisnąć Ctrl+L i wpisać twoje ip... 2. Tworzysz plik z rozszerzeniem .pls, wwalasz do niego: NumberOfEntries=1 File1=http://twojeip:port Title1=Twoje radio! Najlepsze radio w sieci Length1=-1 Version=2 a później plik umieszczasz na stronie swojego radia, bądź innym serwerze ;]