• Informacje na temat:

  radeon 9200 le family sterowniki

Artykuły na temat: radeon 9200 le family sterowniki
 • AMD kończy ze sterownikami Catalyst

  Niedawne połączenie wszystkiego, co w AMD związane z grafiką, w jeden dział (Radeon Technologies Group) zaczyna przynosić efekty. Na pierwszy ogień poszły sterowniki, czyli słynne Catalysty. Dotychczas pobrano je – we wszystkich wersjach – ponad miliard razy, ale właśnie kończą swój żywot.

 • Nowy sterownik Radeon Software Adrenalin Edition

  Firma AMD udostępniła dziś sterowniki Radeon Software Adrenalin Edition w wersji 18.3.1, które zapewniają istotny wzrost wydajności i lepszą optymalizację w szeregu gier eSportowych, takich jak PlayerUnkown’s BattleGrounds, Overwatch i Dota 2.

 • Nowa epoka w AMD

  Firma udostępniła zapowiadane wcześniej nowe sterowniki Radeon Crimson, przy okazji uśmiercając Catalysty, a także wysyłając dwie generacje kart graficznych na emeryturę. Miało być lepiej, ale czy faktycznie jest?

 • Tracer Xtreme Touch i Xtreme LE - wytrzymałe kamery

  Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń mobilnych opartych na systemie Android, po debiucie kamery Xtreme Remote wzbogaca serię o dwa kolejne modele kamer sportowych Xtreme Touch oraz Xtreme LE.

 • Radeon będzie jednością!

  Gdy 9 lat temu ATI zostało przejęte przez AMD, obie firmy zaczęły się bardzo mocno integrować. Dzięki temu możliwe stało się choćby stworzenie APU, czyli połączenia CPU i GPU w jednym układzie. Pozwoliło to zdominować rynek konsol, ale sytuacja na rynku pecetów jest nieciekawa – według ostatnich danych Radeony stanowią już mniej niż 20% sprzedawanych GPU. Ale oto mamy rewolucję!

 • Nowe sterowniki do kart AMD/ATI Radeon

  Firma AMD rozpoczęła dystrybucję najnowszej wersji sterowników do kart graficznych ATI Radeon o nazwie Catalyst 8.9

 • Steam: Opcja Family Sharing dla wszystkich

  Jeszcze niedawno z opcji tej mogli skorzystać wybrani użytkownicy w ramach zamkniętych testów, ale te się już zakończyły. Valve udostępniło na Steamie funkcję Family Sharing , która umożliwia dzielenie się swoją biblioteką produkcji z maksymalnie dziesięcioma osobami.

 • Radeon Pro Software Enterprise - sterowniki dla firm

  Firma AMD udostępniła dziś Radeon Pro Software Enterprise Driver 16.Q4, który został stworzony po to, aby umożliwić firmom jak najlepsze wykorzystanie mocy profesjonalnych kart graficznych AMD.

 • GTA IV PC - specjalne sterowniki, będzie patch

  Dobre wiadomości dla zawiedzionych konwersją GTA IV dla pecetów - Nvidia przygotowała specjalne sterowniki, zaś Rockstar obiecał patcha.

 • Nowe sterowniki Catalyst

  Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników kart graficznych AMD/ATI. Najnowszy zestaw sterowników Catalyst 9.4 to dodatkowe aplikacje i ważne dla graczy poprawki błędów.

Dyskusje na temat: radeon 9200 le family sterowniki