• Informacje na temat:

  radeon 9200 le family sterowniki

Artykuły na temat: radeon 9200 le family sterowniki
 • AMD kończy ze sterownikami Catalyst

  Niedawne połączenie wszystkiego, co w AMD związane z grafiką, w jeden dział (Radeon Technologies Group) zaczyna przynosić efekty. Na pierwszy ogień poszły sterowniki, czyli słynne Catalysty. Dotychczas pobrano je – we wszystkich wersjach – ponad miliard razy, ale właśnie kończą swój żywot.

 • Nowy sterownik Radeon Software Adrenalin Edition

  Firma AMD udostępniła dziś sterowniki Radeon Software Adrenalin Edition w wersji 18.3.1, które zapewniają istotny wzrost wydajności i lepszą optymalizację w szeregu gier eSportowych, takich jak PlayerUnkown’s BattleGrounds, Overwatch i Dota 2.

 • Nowa epoka w AMD

  Firma udostępniła zapowiadane wcześniej nowe sterowniki Radeon Crimson, przy okazji uśmiercając Catalysty, a także wysyłając dwie generacje kart graficznych na emeryturę. Miało być lepiej, ale czy faktycznie jest?

 • Tracer Xtreme Touch i Xtreme LE - wytrzymałe kamery

  Tracer, producent akcesoriów komputerowych i urządzeń mobilnych opartych na systemie Android, po debiucie kamery Xtreme Remote wzbogaca serię o dwa kolejne modele kamer sportowych Xtreme Touch oraz Xtreme LE.

 • Radeon będzie jednością!

  Gdy 9 lat temu ATI zostało przejęte przez AMD, obie firmy zaczęły się bardzo mocno integrować. Dzięki temu możliwe stało się choćby stworzenie APU, czyli połączenia CPU i GPU w jednym układzie. Pozwoliło to zdominować rynek konsol, ale sytuacja na rynku pecetów jest nieciekawa – według ostatnich danych Radeony stanowią już mniej niż 20% sprzedawanych GPU. Ale oto mamy rewolucję!

 • AMD wydało sterownik Radeon Software Adrenalin 2019 Edition

  Firma AMD ogłosiła dziś wydanie pierwszego pakietu sterowników Radeon Software Adrenalin 2019 Edition dla procesorów Ryzen z układami graficznymi Radeon Vega.

 • Steam: Opcja Family Sharing dla wszystkich

  Jeszcze niedawno z opcji tej mogli skorzystać wybrani użytkownicy w ramach zamkniętych testów, ale te się już zakończyły. Valve udostępniło na Steamie funkcję Family Sharing , która umożliwia dzielenie się swoją biblioteką produkcji z maksymalnie dziesięcioma osobami.

 • Nowe sterowniki do kart AMD/ATI Radeon

  Firma AMD rozpoczęła dystrybucję najnowszej wersji sterowników do kart graficznych ATI Radeon o nazwie Catalyst 8.9

 • GTA IV PC - specjalne sterowniki, będzie patch

  Dobre wiadomości dla zawiedzionych konwersją GTA IV dla pecetów - Nvidia przygotowała specjalne sterowniki, zaś Rockstar obiecał patcha.

 • Radeon Pro Software Enterprise - sterowniki dla firm

  Firma AMD udostępniła dziś Radeon Pro Software Enterprise Driver 16.Q4, który został stworzony po to, aby umożliwić firmom jak najlepsze wykorzystanie mocy profesjonalnych kart graficznych AMD.

Dyskusje na temat: radeon 9200 le family sterowniki