• Informacje na temat:

  rachunki za internet w telefonie

Artykuły na temat: rachunki za internet w telefonie
 • Jak oszczędzić na rachunkach?

  Jeśli co miesiąc łapiesz się za głowę widząc kolejne rachunki do zapłacenia, nadeszła pora, żeby to zmienić. Co musisz zrobić, by opłaty przestały zżerać połowę twojej pensji?

 • PlayStation Network w twoim telefonie

  Jedną z opcji oferowanych przez Microsoft w wydanym niedawno systemie mobilnym Windows Phone 7 , jest możliwość połączenia z Xbox Live w każdym miejscu i czasie. Na podobny zabieg decyduje się Sony , które już niedługo opublikuje PlayStation App - aplikację, która z poziomu telefonu pozwoli zalogować się do profilu gracza na PlayStation Network .

 • Rachunek za telefon przyjdzie e-mailem

  Abonenci Telekomunikacji Polskiej będą mogli otrzymywać rachunek telefoniczny w postaci elektronicznej.

 • Usługi przez internet. Przegląd najciekawszych możliwości

  W obecnych czasach trudno wyobrazić sobie świat bez internetu. Globalna sieć zdominowała nasze życie, nierzadko ułatwiając codzienne obowiązki. W poniższym tekście zawarliśmy przegląd najciekawszych możliwości, jakie oferuje dostęp do sieci.

 • Xperia Play - test telefonu

  Xperia Play był zapowiadany jako telefon wyjątkowy – i taki też jest. Choć obietnica „konsoli w telefonie” nie została w nim do końca spełniona, to raczej nie wina samego sprzętu, a wsparcia, jakiego udzielili mu producenci gier. Mizernego...

 • Za pomocą komórki możesz sprawdzić, o której godzinie masz najbliższy autobus, lub poszukać dogodnej przesiadki z tramwaju, którym właśnie jedziesz. Wystarczy pobrać z internetu odpowiednią aplikację i wgrać do telefonu.

 • W 2016 rachunki za komórkę były niższe niż rok wcześniej

  ...50 pracowników), stacjonarnej - od 68 do 964 zł, internetu mobilnego - od 44 do 1734 zł. Badania pokazują ponadto, że średnia wysokość opłaty za stacjonarny dostęp do sieci w przypadku odbiorców instytucjonalnych wyniosła 118 zł, a indywidualnych - 51 zł. Osoby prywatne przeciętnie płaciły za internet mobilny 48 zł - o 7 zł mniej niż w 2015 r. W raporcie z badań podano, że najczęściej...

 • Internet na celowniku - publicystyka

  Niedawna nowelizacja ustawy medialnej odbiła się głośnym echem w polskim internecie. Cenzura znów zapukała nam w okna, a w wielu wezbrała wątpliwość, czy świeże zakwalifikowanie przez ONZ Polski do krajów rozwiniętych nie było odrobinę na wyrost. Przekonuje Zły Krystian .

 • Jeśli masz notebook, palmtop lub bardziej zaawansowany telefon wyposażony w łącze WiFi i znajdujesz się w zasięgu hot-spotu, możesz za darmo surfować po internecie. Wystarczy znaleźć bezpłatny punkt dostępowy w pobliżu miejsca pracy lub zamieszkania albo tam, gdzie wyjeżdżasz na urlop.

 • Orange Open z telefonem stacjonarnym

  ...mobilne: telefonie komórkową oraz Internet mobilny. Połączenie usługi stacjonarnej (telefon lub Internet) z jedną usługą mobilną (telefon lub Internet) to 15 zł oszczędności, a z dwiema (telefon  i Internet), to nawet 30 zł co miesiąc. Aby skorzystać z rabatów w Orange Open wystarczy zamówić nową usługę stacjonarną lub mobilną Orange albo przedłużyć dotychczasową umowę na jedną z nich. Dodatkowo...

 • Szerokopasmowy internet dla każdego! W Finlandii...

  Oto jak bardzo Zachód - a przynajmniej jego fińska część - jest z prawnym usankcjonowaniem dostępu do internetu ´do przodu´. Kraj ten przejdzie do historii jako pierwszy, który oficjalnie uznał szerokopasmowy dostęp do internetu za tzw. ´legal right´.

 • Internet na wakacje

  Internet jest już wszędzie - w komputerze, telefonie, zegarku, pralce i lodówce. Nic dziwnego , ze chcemy by był także na wakacjach. Tylko jaki ten internet wybrać, żeby był dobry i tani?

Dyskusje na temat: rachunki za internet w telefonie
 • Re: Trzy razy pojemniejsze baterie na rynku za 3 lata

  lepiej to by było jakby do tych nowych "telefonów" dawali lepsze baterie. Technologia idzie do przodu, na "telefonie" system android/Windows itp, procki po 1.4 ghz jak nie lepsze, duże ekrany, internet, spoko, ale bateria trzyma max dzień. W moim starym K750, co ma już 7 lat od produkcji, i takiego do dziś go używam (w moich rękach jest już 3 lata) to bateria trzyma tydzień + 2 dni. Płacić za

 • Internet w telefonie

  Właśnie Orange Free jest najlepsze jeżeli dużo korzystasz z internetu, 1GB przy doładowaniu za 25zł to sporo jak na internet w telefonie.

 • Rachunki

  Zapraszamy na stronę Ktoryfon.pl dzięki której Twoje rachunki za telefon staną się niższe! Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 • Internet w telefonie

  Ja polecam internet z ery. Za 9 zł możesz korzytać z internetu w telefonie ile chcesz. Sam go mam i jestem zadowolony.

 • Rachunki

  Lubisz mieć kontrolę nad rachunkami za telefon komórkowy? Sprawdź ktoryfon.pl Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

 • Internet w telefonie

  Mam telefon w Orange i zamierzam kupić starter/doładowanie. Potrzebuję jednak dużo korzystać z internetu. Jaką sieć polecacie ? Miałem telefon w Orange Free, ale jest tam za drogo.

 • Cyfrowy polsat Za duże rachunki

  Od 2 miesięcy posiadam cyfrowy polsat i wg. umowy powinienem płacić 49zł za sam internet + chyba 50zł za telewizję. Problem w tym że pierwszy rachunek wynosił 150zł, wtedy wszedłem na stronę Cyfrowego polsatu i tam w usługi jakie mam aktualnie używane. Wyszło na to że była jeszcze aktywna usługa jakiegoś dodatkowego limitu za 25zł, więc wyłączyłem ją. Na rachunku z tego miesiąca jest już 212zł. Nie wiem jak to możliwe mam pakiet 10gb+3gb(za posiadanie telewizji) więc coś jest nie tak....

 • Internet w telefonie

  Witam! Jestem w erze w taryfie Era Fun i chciałbym wykupić internet za 9 zł na cały miesiąc. W jaki sposób mogę to zrobić. Próbowałem wysyłać sms który miał aktywować tą usługę ale nic to niw dało

 • Asystent Rachunki 2012 PRO

  Asystent Rachunki 2011 to program do wystawiania rachunków. Program obsługuje dowolną liczbę kont bankowych. Nie posiada limitów na ilość wprowadzonych danych. Posiada możliwość wysyłania rachunków jako załącznik PDF poprzez zintegrowanego klienta pocztowego co daje dużą oszczędność czasu. W programie jest możliwość wystawienia wezwań do zapłaty, wezwań przedsądowych, rachunków proforma, rachunków w językach niemieckim oraz angielskim do danego rachunku. Dzięki łatwemu przeszukiwaniu danych,...

 • Rozwiązany: Internet w telefonie

  Mam takie jedno pytanie: czy jeśli korzystam na telefonie z wi-fi to płacę za internet? Czy mam go wtedy całkiem za darmo?

 • Podkręcania = wyższe rachunki za prąd.

  Witam :) Czy podkręcając procesor mogę potem włączyć Cool'n'Quiet? Dzięki niemu mój Phenom podczas przeglądania neta itp. pobiera tylko 20W, a bez niego 120W. Jest to dosyć duża różnica, szczególnie, że większość czasu spędzam jednak w internecie, a nie w grach.