• Informacje na temat:

  rachunek za internet

Artykuły na temat: rachunek za internet
 • Jak oszczędzić na rachunkach?

  Woda, gaz, prąd, internet , telefon - w obecnych czasach mało kto potrafi poradzić sobie bez tych rzeczy. Nie jesteś w stanie uniknąć płacenia rachunków . Możesz jednak zrobić wszystko, by(...), ile kosztują cię comiesięczne opłaty za telefon i internet. Jeśli często zdarza się, że dopłacasz za dodatkowe usługi, albo wręcz przeciwnie - nie wykorzystujesz w pełni swojego pakietu i co miesiąc...

 • Internet na celowniku - publicystyka

  Niedawna nowelizacja ustawy medialnej odbiła się głośnym echem w polskim internecie. Cenzura znów zapukała nam w okna, a w wielu wezbrała wątpliwość, czy świeże zakwalifikowanie przez ONZ Polski do krajów rozwiniętych nie było odrobinę na wyrost. Przekonuje Zły Krystian .

 • Rachunek za telefon przyjdzie e-mailem

  Abonenci Telekomunikacji Polskiej będą mogli otrzymywać rachunek telefoniczny w postaci elektronicznej.

 • Okiełznaj smartfona - jak zmniejszyć rachunki za internet

  Nieustannie powraca problem szalenie wysokich rachunków za połączenia internetowe w smartfonie. Ostatnio pod pręgierzem stanął Play. Radzimy, jak tego uniknąć.

 • Mobilny internet dla kreatywnych

  Pogoda ładna, nie ma za bardzo w co grać, a wolny czas wypadałoby jakoś spędzić. Zachęcamy was zatem do ruszenia głowy i nóg - mamy mały weekendowy konkurs, dzięki któremu wyjście na świeże powietrze oraz podróże nie będą łączyć się... a raczej będą "łączyć się". Ktoś chciałby zgarnąć mobilny router?

 • Jeśli masz notebook, palmtop lub bardziej zaawansowany telefon wyposażony w łącze WiFi i znajdujesz się w zasięgu hot-spotu, możesz za darmo surfować po internecie. Wystarczy znaleźć bezpłatny punkt dostępowy w pobliżu miejsca pracy lub zamieszkania albo tam, gdzie wyjeżdżasz na urlop.

 • Aquila Facebook - czy ten samolot otworzy nową erę internetu?

  Facebook obiecuje, że za pomocą tej bezzałogowej maszyny latającej zapewni dostęp do internetu ludziom również w najuboższych częściach świata – i to zupełnie za darmo! Ale prawda jest taka, że to, do czego oficjalnie ma służyć gigantyczny dron, a to, do czego faktycznie można go wykorzystać, to dwie zupełnie różne rzeczy...

 • Kinect: Przeglądanie internetu za pomocą gestów

  W sieci pojawił się kolejny hack Kinecta . Stworzone przez chłopaków z MIT Media Lab Fluid Interfaces Group oprogramowanie DepthJS pozwala w prosty sposób przeglądać internet. Przeglądarką sterujemy za pośrednictwem nowego kontrolera Xboksa 360, a konkretnie - samych gestów!

 • Internet za darmo przez 15 miesięcy

  Tele2 oferuje dostęp do szybkiego internetu za darmo przez 15 miesięcy.

 • Polecenie przelewu na konto SMS-em? Nic prostszego - wystarczy skorzystać z usług Free-Bird, pierwszej w Polsce firmy umożliwiającej opłacanie rachunków przez Internet.

 • Szerokopasmowy internet dla każdego! W Finlandii...

  Oto jak bardzo Zachód - a przynajmniej jego fińska część - jest z prawnym usankcjonowaniem dostępu do internetu ´do przodu´. Kraj ten przejdzie do historii jako pierwszy, który oficjalnie uznał szerokopasmowy dostęp do internetu za tzw. ´legal right´.

 • Dostęp do internetu za pomocą sieci komórkowych, do niedawna jeszcze bardzo drogie rozwiązanie, szybko staje się alternatywą do na przykład popularnej dziś Neostrady. Potrzebna jest tylko specjalna karta PCMCIA do notebooka lub modem USB do peceta.

Dyskusje na temat: rachunek za internet
 • Re: Nowe dekodery EVOBOX HD i EVOBOX LITE w ofercie Cyfrowego Polsatu

  Ja za tv i internet płacę jeden rachunek przez icok.

 • Steam i rachunek

  Witam! Ostatnio kupiłem Garry's Moda za bodajże 7.99 Euro (w promocji) i Batmana za 10.59 Euro (również w promocji). I nie dawno przysłali rachunek na którym są oczywiście kwoty podane poniżej, ale obok nich ceny normalne tych gier i wyraźnie napisane, że zapłaciłem w sumie 25 Euro a nie 17. Czy Steam mnie oszukał czy tak jest normalnie i zapłaciłem taniej?

 • HTC ONE 801 i rachunek za internet ponad 100zł

  Witajcie , kupiłem sobie ostatnim czasem nowego HTC ONE 801. Moja taryfa to 79zł miesięcznie ( nolimit rozmowy smsy ) ( internetu mam tylko 200mb ) Przełożyłem karte ze starego do HTC i po miesiącu przyszedł mi rachunek ponad 179zł w tym zaznaczone że ponad 100zł za sam internet . ( z internetem łączyłem się przez wifi bo jestem tego świadom , że mam bardzo mały pakiet internetu - zazwyczaj zostawiam go sobie na takie aplikacje jak jakdojade czy szybko coś sprawdzić w necie i zaraz wyłączyć...

 • Re: Spada liczba Polaków używających internetu

  A po cholerę emerytowi internet ? to tylko kolejny rachunek do opłacenia i z tak niskich emerytur . Wybierają po prostu chleb i lekarstwa a nie zamulacz czasu .

 • Steam i rachunek

  Ok. Będę sprawdzał. Dzięki za info.

 • RE: Mój config, a rachunek za prąd - pomoc o info ;)

  300-400 Watt'ów. Rozumiem iż tyle jeśli gram? Mógłby ktoś odpowiedzieć mi bardziej szczegółowo tzn. ile jak gram i pracuje mocno cpu i gpu, jak i ile gdy np. chodzi tylko tv, bądź internet i jak to się przekłada na rachunek za prąd?

 • Re: Bill Gates ostrzega przed globalną pandemią

  Bill Gates. Rachunek, za co a przejscie lub brama ,skąd i dokąd. Uważaj Billu, żeby ludzkość co nie wystawiła rachunku. Marzy ci się unicestwienie ludzkości? Przywlokłeś sie do nas z diabelskim narzedziem jakim jest internet i cyfryzacja, które wykorzystujesz do zniewolenia nas. Tfuuu.

 • Steam i rachunek

  z tego co mi się wydaje to zapłaciłeś taniej, Steam podał również "oryginalną" cenę wspomnianych produktów, przynajmniej tak było w moim przypadku gdy kupowałem gry w promocji. Jednakże najlepiej poczekaj na wyciąg z karty/konta i zobacz ile faktycznie zostało Ci ściągnięte za gry.

 • RE: Odłączony internet ze względu na rachunek - Neostrada.

  to był listopad, początek a nie zapłacone miałem za sierpien, wrzesień, październik

 • Re: Bill Gates ostrzega przed globalną pandemią

  Bill ( rachunek) Gates( brama, przejscie). W 1954 rolu powstał CERN. CERN ,który zajmuje się ? Czym? Nikt dokładnie nie wie.Wiadomo, że jak zaczyna pracowac .dzieja sie rózne rzeczy.Logo CERN 3 szóstki. Rok później pojawł sie Bill Gates, Ze swoim internetem i planem depopulacji ludzkości. Dlaczego nikogo nie dziwi, że twórca internetu zabrania korzystać z niego swoim dzieciom? Co ma internet do

 • Rozwiązany: Internet za granicą

  Musisz mieć wykupiony Roaming, inaczej będziesz miał holendarnie wysoki rachunek. Tu masz link do opisu dostępnych taryf i cennika przesyłu danych.

 • TP - duży rachunek za neostrade. Przeszedłem na czas niekoreślony?!

  Mam najwidoczniej problem. 24 Września kończyła się umowa na internet 12 miesięcy. Dzwoniła konsultantka i w lipcu już był kurier albo w sierpniu umowa podpisana na kolejne 12 miesięcy miało być chyba najpierw 36zł a potem koło 50. Umowa jakaś dziwna imiona tamtych partnerów TP poskreslane powpisywane inne długopisem. We wrzesniowej fakturze była neostrada ta 12m i pojawiła się pozycja neostrada 1 mega ale już bez czasu. Odkąd mam zawsze pisało ile miesięcy. Niedawno dzwonił konsultant od TP...