• Informacje na temat:

  qualcomm

Artykuły na temat: qualcomm
 • Qualcomm pozwany o praktyki monopolistyczne

  Federalna Komisja Handlu Stanów Zjednoczonych oskarżyła firmę Qualcomm o stosowanie antykonkurencyjnych praktyk.

 • PlayStation Phone: Nowy film - z benchmarkiem 3D

  Ciekawostka - urządzenia co prawda jeszcze oficjalnie nie ma, ale wielu już go posiada i umieszcza w internecie filmy, prezentującego jego możliwości. Mowa o PlayStation Phone , telefonie konsorcjum Sony Ericsson , który do możliwości prowadzenia rozmów ma dodawać również opcję grania w gry (najprawdopodobniej z PSP ). Nowe wideo pokazuje PSPhone z uruchomionym benchmarkiem 3D.

 • Smartwatch Qualcomm Toq

  Nie tylko Samsung i Sony mają swoje "mądre zegarki" - to grona firm z tą technologią dołączył właśnie Qualcomm.

 • Qualcomm prezentuje procesor Snapdragon 850

  Na pierwszy rzut oka jednostka Snapdragon 850 może niemalże od razu skojarzyć się z kolejną generacją wydajnego, mobilnego układu od amerykańskiego producenta. Tym razem jest jednak inaczej: Qualcomm(...) oszczędzanie energii podczas pracy. Qualcomm Snapdragon 850 został stworzony w 10 nanometrowym procesie technologicznym i wykorzystuje do działania zegar taktujący z prędkością 2,96 GHz. Oprócz tego układ...

 • Zeebo czwartym graczem na rynku konsol

  Podczas tegorocznej imprezy Games Developers Conference firma Tectoy zaprezentowała swe najnowsze dzieło ? niedrogą konsolę Zeebo.

 • Qualcomm 205 Mobile Platform

  Qualcomm zaprezentował nowy, dwurdzeniowy układ dla najtańszych smartfonów.

 • Qualcomm prezentuje nowy układ dla najtańszych smartfonów

  Qualcomm 205 Mobile Platform - tak nazywa się dwurdzeniowy układ, który został stworzony dla tanich urządzeń.

 • PlayStation Phone: "Nowe-stare" informacje i kolejne filmiki

  Tajwański serwis ePrice opublikował recenzję XPERII Play – telefonu znanego jako PlayStation Phone . Redakcja portalu podała specyfikację sprzętową urządzenia oraz zaprezentowała dwa nowe filmiki.

 • Współpraca AMD i Qualcomm

  Firma AMD ogłosiła, że współpracuje z Qualcomm Technologies w celu zapewnienia płynnie działającej i szybkiej łączności komputerowej systemom z mobilnym procesorem AMD Ryzen, w tym urządzeniom z najszybszym na świecie procesorem dla ultracienkich notebooków .

 • Qualcomm musi zapłacić niecały miliard kary

  Chodzi o rynek modułów LTE. Qualcomm to największy producent tego typu podzespołów, które trafiają do smartfonów sprzedawanych w Europie i firma robi wszystko, aby pozostać na fotelu lidera. Okazuje(...) polegała na tym, że Qualcomm regularnie wpłacał duże sumy na konto producenta z Cupertino, w zamian za to, że wszystkie jego urządzenia będą wyposażone w chipsety amerykańskiej marki. Teraz, nie dość...

 • Nadchodzi DirectX 12. Oficjalna zapowiedź jeszcze w tym miesiącu

  Od pojawienia się jedenastych bibliotek DirectX minęło już kilka lat, tak więc kwestią czasu jest pojawienie się ich następcy, zwłaszcza, że na horyzoncie majaczy powoli kolejny Windows. Rzeczywiście – DX 12 ma zostać zaprezentowane na tegorocznym zjeździe developerów Game Developers Conference.

 • Qualcomm i Microsoft rozpoczęli współpracę

  Qualcomm Incorporated ogłosił dziś rozpoczęcie współpracy między firmami Qualcomm i Microsoft, dzięki której mobilne procesory nowej generacji z rodziny Snapdragon będą wykorzystywane w pierwszej generacji komputerów osobistych z Windows 8.

Zdjęcia na temat: qualcomm
Dyskusje na temat: qualcomm