• Informacje na temat:

  qoltec opinie

Artykuły na temat: qoltec opinie
 • Bulletstorm: Są pierwsze opinie!

  Jak pisze na swoim Twitterze Adrian Chmielarz z People Can Fly , dziś jest wielki dzień zarówno dla niego, jak i jego ekipy. I trudno się z nim nie zgodzić – dzisiaj swoją amerykańską (a także światową) premierę ma bowiem najnowszy polski shooter: Bulletstorm . W sieci pojawiły się już pierwsze opinie Amerykanów o grze. Przytaczamy te najciekawsze udostępnione przez samego Chmielarza na jego Twitterze !

 • GaduSonda - poznaj opinie innych

  Gadu-Gadu uruchomiło nową usługę badawczą umożliwiającą ankietowanie społeczności komunikatora. Według danych z GG korzysta prawie 6 milionów internautów i większość z nich może odpowiedzieć na pytanie: Co o tym myślisz?

 • Kotick: "Opinie klientów są niezwykle ważne"

  Bobby Kotick , prezes Activision , obok którego już chyba nikt nie potrafi przejść obojętnie, udzielił wypowiedzi na temat istotnej roli wpływu graczy. Słowa kontrowersyjnego biznesmena same w sobie nie wzbudzają większych emocji, jednak w zestawieniu choćby z waszymi komentarzami dotyczącymi Koticka , mogą wywołać dyskusję.

 • Opinie o przedmiotach na Znam.to

  Agora uruchomiła nowy serwis społecznościowy Znam.to, którego celem jest zbieranie opinii, recenzji i ocen produktów na podstawie informacji i własnych doświadczeń użytkowników.

 • Polska gra historyczna - Wasze opinie

  Pod tekstem o dobrej polskiej grze pojawiło się kilkaset Waszych komentarzy. Nie obyło się bez tony żartów (tych śmiesznych i tych mniej), kalk rodem z Sienkiewicza (husaria husaria husaria) oraz wątpliwości co do mojej proweniencji narodowej. Wyłowiłem te najciekawsze i podzieliłem je według trzech kategorii. Enjoy the tour!

 • Nagraj się i wyraź opinię

  Od dzisiaj internauci korzystający z portalu społecznościowego MojaGeneracja.pl mają dostęp do nowego sposobu komentowania wizytówek innych użytkowników.

 • Zamknięte z powodu choro.... grania. BATTLEFIELD 3 JUŻ JEST! Wasze opinie?

  " Szefie, ja przepraszam, ale ja się bardzo źle czuję i nie mogę dzisiaj przyjść do pracy... ". Te słowa padają dziś w dziesiątkach polskich zakładów pracy. Oficjalnie startuje w Polsce Battlefield 3 ... i my też zamierzamy wziąć (przynajmniej na część dnia) " chorobowe ", by sprawdzić największą (czy na pewno?) grę roku. Ale czekamy na wasze opinie...

 • Kryzys finansowy uderzy w rynek komputerów

  Trwający kryzys finansowy w amerykańskiej gospodarce uderzy w branżę IT, ale nie wcześniej niż w przyszłym roku – twierdzi Fudzilla, powołując się na opinie ekspertów.

 • E3 2011: Najlepszy trailer targów i wasze opinie

  Targi E3 2011 już za nami, można więc spojrzeć na wydarzenia mijającego tygodnia nieco chłodniejszym okiem. Prosimy was o komentarze na temat tego, co pokazali najwięksi wydawcy i udział w ankiecie, która pozwoli wybrać najlepszy trailer imprezy.

 • Gmail z tradycyjnym widokiem wiadomości

  Na jednym z for internetowych Google jakiś czas temu powstała petycja o udostępnienie użytkownikom funkcji wyłączenia widoku konwersacji w usłudze Gmail. Wygląda na to, że firma wzięła sobie do serca ich opinie.

Dyskusje na temat: qoltec opinie
 • Qoltec Tornado 520W a Radeon R9 280X 3GB XTL

  No zasilacz szału nie robi ale aż tak zły raczej nie jest. Przyjdą kiedyś czasy że będziemy musieli mieć zasilacze 3kW hehe. Proszę o opinię pozostałych użytkowników bo nie wiem co mam zrobić z tym fantem ;p

 • Opinie na temat zasilacza QOLTEC

  Tak jak w temacie co o nim sądzicie?Znalazłem ciekawą ofertę na allegro http://allegro.pl/item666824918_zasilacz_qoltec_silentline_power_cichy_12cm_400w.html Opłaca się go kupić?

 • Qoltec Tornado 520w + Gigabyte GTX 660

  Zakładając, że karta graficzna idzie na linię 12V2, to jest zapas (15A to 180W, GTX660 pobiera 110-130W przy normalnym uzytkowaniu). Inna sprawa, że Qoltec to zasilacz produkcji Huntkeya, który jest znany z tego, że zawyża moc swoich zasilaczy. Czort wie ile ten zasilacz ma naprawdę watów.

 • RE: Opinie na temat zasilacza QOLTEC

  Niestety ten zasilacz jest zasilaczem do komputerów biurowych. Ma tylko 200 watów na linii 12V co wyklucza jego użycie do komputera z mocnym procesorem i mocną kartą graficzną. O OC można całkowicie zapomnieć. Mimo że robi je HUNTKEY tego modelu NIE POLECAM!

 • Qoltec Tornado 520W a Radeon R9 280X 3GB XTL

  Ogólnie zasilacz szału nie robi, qoltec był robiony prze huntkeya, a ten lubił zawyżać moc, ogólnie zasilacz może nie wyrabiać zwłaszcza, ze karty AMD lubią mieć mocniejszy zasilacz /smile_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

 • RE: Opinie na temat zasilacza QOLTEC

  Marka zasilacza bardzo porządna, lecz akurat ten model nie nadaje się do wydajniejszych zestawów, a raczej do jakiś biurowych komputerów. W tej cenie szukaj Delty 400W lub ModeCom'a MC 350W.

 • Qoltec Tornado 520w + Gigabyte GTX 660

  Daj zdjęcie tabliczki znamionowej zasilacza. Podaj pełną specyfikację komputera.

 • RE: Opinie na temat zasilacza QOLTEC

  Jak marka zasilacza porządna to dasz linka z allegro do jakiegoś modelu który uciągnie athlona 5200 i geforce 9600gt?

 • Qoltec Tornado 520w + Gigabyte GTX 660

  Witam! Czy połączenie tego zasilacza i tej karty będzie sprawiało problemy? Jak dotąd zasilacz ani razu nie nawalił. Karta, którą mam obecnie to ASUS GTX 550 TI. A może znacie kogoś, kto ma ten zasilacz i tę kartę? Proszę o szybką odpowiedź /smile_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

 • RE: Opinie na temat zasilacza QOLTEC

  Ten będzie odpowiedni -> http://www.allegro.pl/item670537336_zasilacz_modecom_mc_350_atx_pfc_pci_e_okazja.html#gallery