• Informacje na temat:

  program optimum

Artykuły na temat: program optimum
 • ...wprowadzone Okno Informacji Bieżących, co usprawnia pracę z programem. Bezpłatną wersję demonstracyjną systemu CDN OPT!MA można zamówić poprzez stronę internetową: www.cdn.com.pl/START. (4 D)

 • Grakademia: Program imprezy

  Grakademia odbędzie się w Łodzi, 29.09.2012, w godzinach 10:00-18:00. Jeżeli zastanawiacie się czy warto odwiedzić tę imprezę - w środku znajdziecie jej pełny program.

 • Papel to program bardzo pomocny w twórczych literackich zmaganiach. Za jego pomocą możesz napisać powieść... a już na pewno przygotujesz wypracowanie czy spójną treściowo pracę semestralną nawet z chaotycznego zbioru myśli i notatek.

 • Idea Optima jest głównym sponsorem rozpoczętej wczoraj trzeciej edycji programu TVN "Agent". Z tego powodu uruchomiono grę Agent.

 • Rusza nowy polski program o grach - AlleGra

  Już w najbliższą sobotę ruszy AlleGra, nowy polskim program o grach - ze znanym prowadzącym, w sporej stacji telewizyjnej, w godzinach, które już się sprawdziły.

 • Zanim komputer załaduje system operacyjny, pozostaje pod kontrolą BIOS-u niewielkiego programu zaszytego w układzie pamięci na płycie głównej. W języku greckim bios oznacza życie i nie ma przesady w stwierdzeniu, że program BIOS ożywia komputer.

 • Firma Optima Technology zgłasza pretensje do rozwiązania, które wykorzystują praktycznie wszystkie programy do nagrywania płyt CD-R ? tworzenia obrazu płyty w pamięci lub na dysku twardym komputera. Za odmowę uiszczenia opłaty licencyjnej Optima pozwała firmę Roxio, a kolejne pozwy wydają się być kwestią czasu.

 • Battlefield 3: Operation Gridiron - program z gwiazdami futbolu amerykańskiego

  Kampania marketingowa Battlefielda 3 zaczyna wchodzić w kolejną fazę. Po zapowiedzianej książce i akcesoriach z logo gry, przyszedł czas na… program telewizyjny, w którym pojawią się gwiazdy futbolu amerykańskiego.

 • Uroburos - rosyjski program szpiegujący

  Specjaliści G Data Securitylabs wykryli program szpiegowski, z którego prawdopodobnie korzystają rosyjskie służby wywiadowcze.

 • ...zasadach promocji w ograniczonym zakresie. Program Profit Abonenci nowej oferty Idea Optima będą mieli możliwość przystąpienia do Programu Profit na zasadach analogicznych, jak dotychczasowi abonenci Idea...

 • Will Wright: Kiedyś stworzył Simsy, teraz robi... program telewizyjny

  Nikt nie wiedział, czym się zajmuje, odkąd wydał na świat Spore . Sam wspominał tylko, że "pracuje nad wieloma tajnymi projektami, o których nie może mówić" . Teraz wiemy, że jeden z nich to program... telewizyjny .

 • To dla mnie chińszczyzna. Takie funkcjonujące w mowie potocznej powiedzenie dowodzi, że język chiński kojarzy się z czymś arcytrudnym i niezrozumiałym. Ale gdy masz komputer i odpowiednie oprogramowanie, pokonasz tę barierę. Za darmo.

Wideo na temat: program optimum
 • Nauka BEZ fikcji: Rytmy okołodobowe

  Dziś będziemy mówić o tzw. chronotypach, czyli o tym, w którym momencie cyklu okołodobowego organizm wykorzystuje optimum swojego funkcjonowania. Według analiz, około 15% populacji funkcjonuje najwydajniej zaraz po przebudzeniu, 60% w ciągu dnia, a 25% wieczorami i w nocy. Program Nauka bez fikcji prowadzi dla Was Dawid Myśliwiec . Pozostałe odcinki serii znajdziecie też

Dyskusje na temat: program optimum
 • Re: Mózg autonomicznej jazdy

  wszystko szukać,odtwarzać dopasowywać niedostępne dane,porównywać z odczytami i martwo stosować program,bez pewności optimum decyzji,tylko jakiegoś rodzaju naśladownictwa. -Wystarczy porównać(...) zmian,tym układy autonomiczne będą wiele późniejsze,zawodne,ryzykowne i niebezpieczne ekstremalnie. -Programiści języków i komputerów nie są w stanie kreatywnie symulować i naśladować reakcji

 • Not optimum mode

  Możesz spróbować się pobawić programami Riva Tuner, lub ATI Tools (obydwa działają zarówno z kartami nVidii, jak i ATI). Dokładniej możesz za ich pomocą spróbować wymusić częstotliwość odświeżania, w zadanej rozdzielczości. Niestety dawno się tym nie bawiłem, więc nie pamiętam co trzeba było przełączyć, ale szukaj opcji Refresh rate override (lub czegoś podobnego). W ten sposób można wymusić używanie jakiejś częstotliwości w programach wykorzystujących DirectX. Poprawny zakres częstotliwości...

 • problem z rozdzielczością not optimum mode recommended mode 1440x900 60hz

  Gdy z komputera (przy wlaczaniu kompa) odpalam szkołe hakerów (oryginal) ładuje się program a potem lata okienko po ekranie i nic nie moge zrobić komunikat ;( not optimum mode recommended mode 1440x900 60hz karta graficzna ati radeon x300/x550/x1050 za bardzo sie nie znam wiec prosze krok po kroku :) help ?

 • Not optimum mode

  źródło CYTAT Q: Czy na ekranie jest wyświetlany komunikat dotyczący trybu wyświetlania „Not Optimum Mode”, „Recommended Mode **** x **** 60 Hz”? A: Ten komunikat jest wyświetlany, jeśli sygnał z karty graficznej przekracza maksymalne wartości rozdzielczości i częstotliwości, jakie monitor może poprawnie obsługiwać. A: Ustaw takie wartości parametrów maksymalnej rozdzielczości i częstotliwość, jakie monitor może prawidłowo obsługiwać. A: Jeśli ustawiono wartość przekraczającą...

 • Rozdzielczośc 'Not Optimum Mode Recommend Mode"

  witam gdy włączam komputer pokazuje sie komunikat w czarnym tle "Not Optimum Mode Recommend Mode :1440*900 60Hz ze znakiem zapytania"i nie mam pojęcia jak sie tego pozbyć.Do tego komputer jest włączony bo przypadkowo włączyłem winampa ;( proszę o szybką odpowiedz z góry dziękuje.

 • Not optimum mode

  Hej! Ja też mam problem z komunikatem "Not optimum mode" recomend mode 1600x900 w ogóle strasznie rozciągnęło mi obraz, zdjęcia,wszystko jest bardzo rozciągnięte, zmiana rozdzielczości w panelu sterowania niewiele daje (bo gdy zmieniam rozdzielczość to albo obraz jest za wielk albo za mały ) NIe wiem już co mam robić może ktoś mi pomoze??

 • Komunikat na monitorze NOT OPTIMUM MODE .

  Witam! Niedawno wyciągnołęm z piwnicy starszy monitor LCD Samsung 20 cali o ile się nie mylę , chciałem sprawdzić czy działa , podpinam go pod komputer i po włączeniu PC na monitorze wyświetla się komunikat NOT OPTIMUM MODE RECOMENDED 1024X648 60hz , czy jakoś tak , dodam że ekran jest podzielony na 3 pionowe pasy i w każdym pasie wyświetla się ten błąd . Czy monitor nadaje się do użytku ? Tak samo było jak podpiołem kiedyś ten monitor pod xboxa . Monitor : Samsung 913v

 • Not optimum mode

  Witam. Gdy próbuje odpalić pewne starsze gry (HOMM3, teraz World of Goo i Puzzle Quest /confused_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":/" border="0" alt="confused_prosty.gif" />) na moim Samsungu 2433bw, wyskakuje mi następujący komunikat ze strony monitora: Not optimum mode. Recommended mode: 1920x1200 @ 60hz. To samo miałem w THPS 3, jednakże coś zmieniłem w opcjach (chyba z 32 na 16 bitów) i działało normalnie. Szukałem już na zagranicznych forach, ale widzę tylko, że ludzie...

 • RE: problem z rozdzielczością not optimum mode recommended mode 1440x900 60hz

  Musisz w tym programie przestawić rozdzielczość na 1440x900 60hz

 • Not optimum mode

  a próbowałeś uruchom w 640x480 w zakładce zgodność? ponadto przed włączeniem gierki zmniejsz rozdzielczość na najmniejszą jaka jest we windzie (jak znam życie będzie to 800x600 dla nowych windowsów) generalnie na forach pisze, że po update`cie sterowników do grafy wszystko działa dobrze.. (masz Nvidie jak przypuszczam?)

 • RE: Poszukiwane optimum - wydajność i oszczędność.

  AMD Phenom II X2 545 Gigabyte MA770-UD3 A-Data 4GB (2x2GB) PC800 CL4 Extreme Edition Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 XFX Radeon HD4870 512MB DDR5(Bądź Radeon 4850~370zł) Samsung SH-S223B SATA Cooler Master Elite 33x OCZ Fatal1ty 400W LED ok: 1900zł ;)