• Informacje na temat:

  panasonic x500 recenzje

Artykuły na temat: panasonic x500 recenzje
 • Jungle: Nowa konsola przenośna firmy Panasonic

  Czy dziś mamy prima aprilis? Firma Panasonic zamierza wprowadzić na rynek konsolę przenośną o nazwie Jungle , która ma być przeznaczona do grania w gry MMORPG i inne sieciówki w ruchu. Na przystanku, w poczekalni, w toalecie. Ma pełną klawiaturę QWERTY i...

 • Magic Trackpad - pierwsze recenzje

  Wczoraj informowaliśmy o rozpoczęciu przez Apple sprzedaży nowego urządzenia peryferyjnego, służącego do nawigacji i mającego być rozszerzeniem touchpadów stosowanych w laptopach. W internecie pojawiły się już jego pierwsze recenzje.

 • Empik Game Show - przetestuj 3DS-a i wystartuj w konkursie Panasonic!

  Już jutro rusza Empik Game Show - impreza w trakcie której w wielu miastach Polski będzie można dowiedzieć się czegoś o produktach partnera technologicznego imprezy - Panasonic , przetestować konsolę Nintendo 3DS , zrobić kilka brzuszków z  Wii Fit Plus , oraz potańczyć jak król popu w Michael Jackson: The Experience z wykorzystaniem Kinecta.

 • Toshiba QOSMIO X500 z myślą o graczach

  Toshiba wprowadziła na rynek nowy notebook Toshiba Qosmio X500-110 przeznaczony dla graczy komputerowych. Procesor Intel Core i7, 6GB pamięci RAM, dysk twardy 1TB oraz karta graficzna NVIDIA GeForce GTS 250M sprawiają, że obok tego sprzętu nie sposób przejść obojętnie.

 • Jungle: Przenośna konsola Panasonica - w koszu

  W październiku ubiegłego roku koncern Panasonic nieoczekiwanie zapowiedział Jungle – przenośne urządzenie, które miało umożliwić granie w gry MMO w ruchu. Ujawnienie sprzętu było sporą niespodzianką, szczególnie, że pierwsza próba wejścia firmy na rynek wirtualnej rozrywki zakończyła się fiaskiem. Okazuje się, że tym razem będzie podobnie – koncern anulował projekt ze względu na zmianę „ strategii ”.

 • Streszczenia, recenzje i eseje w nowym serwisie WP

  Wirtualna Polska uruchomiła nowy serwis społecznościowy, Gotowce.wp.pl, kierowany głównie do uczniów i studentów, w którym użytkownicy znajdą szereg streszczeń i opracowań.

 • Zamieszczamy dwie recenzje elda

  Zamieściliśmy dwie recenzje autorstwa elda, które z różnych powodów nie weszły do CD-Action. Zapraszamy do lektury!

 • Panasonic TU311

  Firma Panasonic przedstawiła nowy, łatwy w obsłudze telefon komórkowy TU311.

 • Pierwsze recenzje Gears of War 2

  Posiadacze konsol Xbox 360 zmuszeni byli czekać dwa lata na kontynuację Gears of War. W piątek będą już mogli nabyć tytuł, natomiast już teraz pojawiły się pierwsze recenzje i oceny.

 • Panasonic PT-VW431DE

  Panasonic zaprezentował kompaktowy projektor cyfrowy PT-VW431DE, przeznaczony do dużych pomieszczeń konferencyjnych i wykładowych.

Dyskusje na temat: panasonic x500 recenzje
 • Panasonic RX1

  Ile warta jest kamera VHS Panasonic RX1 w stanie idealnym z 2 bateriami, torbą i ładowarka?

 • Katrta TV COMPRO X500

  Za Chiny nie mogę osiągnąć z tą TV efektu stereo. Inżynier z COMPRO udzielał mi wielu rad, ale niestety wszystkie kończyły się fiaskiem. Karta ta uzyskała 1 miejsca w kilku gazetowych rankingach i dla tego zdecydowałem się na zamianę mojej ukochanej AverMedia STUDIO 303 na X500. ściągnąłem nowe sterowniki do niej, próbowałem z trzema różnymi Kartami dźwiękowymi wysokiej klasy i nic głos jest piękny, czysty i głośny, ale ciągle bez efektu stereo. W AverMedia czy nawet w zwykłym AVACS głos jest...

 • Kupno TV Panasonic

  Witam, chciałbym kupic telewizor plazmowy Panasonic 42". Pasowałby do kina domowego SC-PT150. Wiem że kino to nie przesyła sygnału HD, ale telewizor kupuje na jakieś 10 lat, więc z czasem pojawią się programy telewizyjne HD. Kiedyś dokupię odtwarzacz BRD, ale to daleka przyszłość. Otóż, moje wymagania co do tv: - będzie używany jakieś 4-6h na dobę - dość duży pokój 32m2, będę oglądał 4m od ekranu - będę oglądał i telewizję i fimy dvd w takich samych proporcjach czasowych - ma byc jak najmniej...

 • RE: Komentarze do recenzji bezprzewodowego telefonu "Panasonic KX-TG8120PDS".

  Jakiś wstęp byś dał, to raz. Po co robiłeś oddzielny podpunkt pod gwarancje, to dwa. Wygląd telefonu, jakość wykonania, i opakowanie też się powinno znaleźć. Ogólnie straszna lipa, i znowu jakiś mega dziwny temat do opisania. Może spróbujesz napisać recenzje laptopa którego masz? Wzorując się na recenzji damianplflow? Tylko, że problem polega na tym, że jak skończył się okres gwarancyjny, to mama wyrzuciła opakowanie od telefonu. A w internecie też ciężko znaleźć zdjęcie opakowania. Poza...

 • Wycena uszkodzonych słuchawek panasonic

  Prosiłbym o wycene uszkodzonych słuchawek (takich dużych)firmy panasonic czasem nie słychać na jedną słuchawkę.

 • krótka recenzja słuchawek Panasonic RP-HJE120EK - komentarze

  LINK DO RECENZJI: http://forum.pcformat.pl/krotka-recenzja-sluchawek-Panasonic-RP-HJE120EK-t

 • Panasonic RP-HTX7 - opinie

  Witam! W tym temacie chciałbym poznać Wasze opinie na temat słuchawek Panasonic RP-HTX7. Prosiłbym osoby, które miały z nimi styczność o rzetelną opinię (dźwięk, wygoda), ewentualne porównania do innych modeli, podanie pewnych propozycji.

 • RE: Komentarze do recenzji bezprzewodowego telefonu "Panasonic KX-TG8120PDS".

  Jakis wstęp byś dał, to raz. Po co robiłeś oddzielny podpunkt pod gwarancje, to dwa. Wygląd telefonu, jakość wykonania, i opakowanie też się powinno znaleźć. Ogólnie straszna lipa, i znowu jakiś mega dziwny temat do opisania. Może spróbujesz napisac recenzje laptopa którego masz? Wzorując się na recenzji damianplflow?

 • Panasonic TX-P42G20

  No więc jak wiecie bądź też nie, telewizor ww. ma wejście USB dzięki czemu mogę podłączyć sobie komórkę i posłuchać muzyki czy oglądać filmy. I z tym wiąże się moje pytanie, czy orientuje się może ktoś jakie formaty (avi, wmv, etc.) wideo obsługuje ten telewizor, zależy mi tu głównie na tym aby można było pooglądać sobie w HD czego obecnie robić nie mogę innym sposobem ze względu na brak Blu-ray'a czy innego odtwarzacza umożliwiającego mi oglądanie filmów w HD /smile_prosty.gif"...

 • Komentarze do recenzji bezprzewodowego telefonu "Panasonic KX-TG8120PDS".

  Zapraszam do pisania komentarzy recenzji bezprzewodowego telefonu "Panasonic KX-TG8120PDS": http://forum.pcformat.pl/thread-165079-post-1242393.html#pid1242393