• Informacje na temat:

  openal32.dll download

Artykuły na temat: openal32.dll download
 • Battlefield 3: Premiera na początku listopada?

  W programie EA Download Manager , służącym do pobierania gier Electronic Arts w wersji cyfrowej, przy opisie Battlefielda 3 pojawiła się data premiery gry. Jeśli jej wierzyć, produkcja ukaże się na początku listopada. Ledwie kilka dni przed kolejnym Call of Duty ...

 • Firefox 3 Download Day

  Dziś około godziny 19.00 polskiego czasu na serwerach Mozilli pojawi się trzecia wersja Firefoksa. Jednocześnie rozpocznie się próba bicia rekordu Guinnessa w liczbie pobrań programu w ciągu 24 godzin. Wśród chętnych, którzy zgłosili się do udziału w akcji, przodują Polacy.

 • Fallout 1 & 2: Ścieżka dźwiękowa, w wersji zremasterowanej, do ściągnięcia

  Już nie musisz wpisywać do wyszukiwarki słów fallout, soundtrack , download , torrent , freeware , rapidshare , jeśli chcesz posłuchać na swoim komputerze ścieżki dźwiękowej z pierwszych dwóch części serii Fallout . Jej twórca, Mark Morgan, udostępnił ją za darmo w sieci.

 • Ponad 8 mln pobrań Firefoksa 3 podczas Download Day

  Zakończyła się próba bicia rekordu Guinnessa w liczbie pobrań najnowszej wersji przeglądarki Firefox. Podczas tzw. Download Day użytkownicy z całego świata ściągnęli trzecią wersję Liska ponad 8 mln razy.

 • Freeware: darmowe wersje Civilization i Colonization ? ściągnij i graj!

  Dwa strategiczne hity ? Civilization i Colonization ? doczekały się swoich wersji fanowskich, dokładnie odwzorowujących mechanikę rozgrywki, poprawiających błędy, a do tego totalnie za free. Download! Ale już!

 • Społeczność Firefoksa pobiła rekord Guinnessa

  Zakrojona na szeroką skalę akcja Download Day w pełni odniosła sukces. W ciągu 24 godzin udało się pobić rekord pobrań jednego programu.

 • Might & Magic: Heroes VI - Rozdajemy klucze do bety!

  Rozdaliśmy 4500 kluczy do bety  Might & Magic: Heroes VI , która wystartuje już dzisiaj . Niestety - więcej nie mamy.

 • Google Fiber - internet o prędkości 1 Gbps

  Google w Stanach Zjednoczonych oferuje dostęp do internetu - usługa nosi nazwę Google Fiber. Mówimy tutaj o naprawdę szybciek sieci - o prędkości 1 Gbps (zarówno download, jak i upload). Usługa jest wdrażana w kolejnych częściach obszaru metropolitalnego Kansas City.

 • Catacomb Snatch: Soundtrack za darmo

  Mojang , studio odpowiedzialne za Minecraft i Scrolls , w lutym tego roku było gospodarzem Mojamu , czyli 60-godzinnego maratonu, w trakcie którego od podstaw mieli zrobić grę. Stworzyli więc  Catacomb Snatch , strzelanko-strategię w kliamtach steampunkowo-egipskich, z której to muzykę możecie ściągnąć za darmo.

 • Mozilla - nowa wersja usługi Persona

  Mozilla wydaje nową wersję usługi Persona, otwartego, bezpiecznego systemu identyfikacji w Sieci.

Dyskusje na temat: openal32.dll download
 • Conflict Denied Ops - nie znaleziono OpenAL32.dll

  Mój problem jest taki że po zainstalowaniu jak włączam grę pojawia się error : Uruchomienie tej aplikacji nie powiodło się, ponieważ nie znaleziono OpenAL32.dll. Ponowne zainstalowanie aplikacji może naprawić ten problem. przeinstalowywałem grę ale to nie pomogło Pobrałem plik ale jak włączam grę pojawia mi się inny error: Nie znaleziono procedury akSoutce3i w bibliotece OpenAl32.dll.

 • RE: Brak OpenAL32.dll

  http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?openal32

 • Conflict Denied Ops - brak pliku OpenAL32.dll

  Witam, niedawno kupilem nowy numer CD-Action, w ktorym byla pelna wersja Conflict Denied Ops. Gra zainstalowala sie pomyslnie, ale gdy ja uruchomilem pisalo ze brakuje pewnej dllki, a mianowicie OpenAL32.dll, wiec ja pobralem i wrzucilem do folderu z gra. Właczam gre jeszcze raz i teraz wyskakuje error o tresci: Nie znaleziono punktu wejscia procedury alcGetIntegerv w bibliotece OpenAL32.dll. Moje pytanie jest nastepujace, jak to naprawic, tak abym mogl grac?

 • Brak OpenAL32.dll

  Witam, Gra nie chcę mi się uruchomić ponieważ nie znajduję "OpenALL32.dll" Gdzie dostać taki plik ? i gdzie go zainstalować ? Mój system operacyjny to Windows7 x64 Za pomoc z góry dziękuje.

 • Conflict Denied Ops - nie znaleziono OpenAL32.dll

  Na płytce w CD-A masz sterowniki OpenAL Zainstaluj je i odpal

 • RE: Brak OpenAL32.dll

  Dobrze, że podałeś jaka to gra ;3

 • Conflict Denied Ops - brak pliku OpenAL32.dll

  1. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w dziale Pomocna Dłoń. 2. Próbowałeś zainstalować sterowniki OpenAL dołączone do tej płyty CD-Action?

 • RE: Brak OpenAL32.dll

  Penumbra : Czarna plaga Dobrze, że podałeś jaka to gra ;3 Taki byłeś mądry :) Znalazłem już odpowiedź na brak tego pliku wystarczy pobrać małą instalkę z tej strony http://pliki.onet.pl/OpenAL.Installer,Biblioteki.i.dodatki,Windows,134300.html Zainstalować i wszystko w porządku Pozdrawiam!

 • Brak OpenAL32.dll - przeniesienie

  Wątek został przeniesiony do Śmietniska z powodu nieprawidłowego zatytułowania wątku (patrz: http://forum.pcformat.pl/Jak-poprawnie-tytulowac-watki-t ). -- Komunikat został doklejony automatycznie przez mechanizm.