• Informacje na temat:

  nowinki tehcniczne

Artykuły na temat: nowinki tehcniczne
 • FIFA 12: Wyciek pierwszego fragmentu rozgrywki

  Widzieliśmy pierwsze screeny, czytaliśmy zapowiedź Qn'ika , pora więc zobaczyć FIFA 12 w akcji na własne oczy. Do sieci przedostało się kilkuminutowe nagranie, prezentujące różne techniczne nowinki w grze.

 • CES 2009 - Nowinki od Eye-Fi

  Eye-Fi to kolejna firma, którą warto będzie zwiedzić na targach CES. Przypomnijmy, że to właśnie Eye-Fi jako pierwsza opracowała kartę flash do aparatów cyfrowych, umożliwiającą bezpośrednie przesłanie wykonanych fotografii wprost do internetu.

 • Worms: Reloaded - premiera jutro, recenzja jutro, trailer o trybie dla jednego gracza - dziś

  Studio Team17 opublikowało trailer gry Worms: Reloaded , który przedstawia nowinki, jakie pojawią się w trybie dla jednego gracza. To już najprawdopodobniej ostatni taki filmik - gra trafia na Steama jutro, wtedy też przeczytacie naszą recenzję tej produkcji.

 • CES 2009 - Trzy nowinki dla graczy od Logitecha

  Logitech zaprezentuje na targach trzy nowe akcesoria dla wielbicieli komputerowej rozgrywki myszkę G9x, klawiaturę G19 oraz słuchawki z dźwiękiem 7.1.

 • Mortal Kombat: Goro i Jade znajdą się w "składzie", X360 dostanie swojego "Kratosa"

  W amerykańskim magazynie, którego nazwy już nie przytoczę, by nie zostać posądzonym o kryptoreklamę (popatrzcie niżej) pojawiły się nowinki o najnowszej odsłonie bijatyki Mortal Kombat . Według nich w grze powróci czteroręki Goro i opasana zielenią Jade . 

 • Słuchawki Marshall II Major

  Słuchawki Marshall II Major to kontynuacja popularnej serii Major. Nowinki, które pojawiły się w odświeżonym modelu, poprawiają jakość brzmienia i komfort użytkowania.

 • Guilty Gear: Dwa newsy za cenę jednego!

  Są dwie nowinki dla miłośników bicia się po twarzach w serii Guilty Gear. Pierwsza dotyczy europejskiego wydania Guilty Gear Xrd ~Sign~ na PS3 i PS4, natomiast druga – Guilty Gear XX Accent Core Plus R na Steamie.

 • Często wertujesz witryny w poszukiwaniu nowości, które się pojawiły od chwili twoich ostatnich odwiedzin? Możesz odwrócić tę sytuację i spowodować, że to internetowe nowinki poszukają ciebie: po prostu wyświetlą się na ekranie twojego komputera. Tak działa magia kanałów RSS.

 • Aktualizacja PlayStation 4. Co w wersji 2.0?

  O tym, jakie nowości pojawią się w wyczekiwanej długo aktualizacji 2.0 oprogramowania PlayStation 4, mogliście już czytać wiele razy. Czas jednak na materiał wideo od Sony, który zgrabnie podsumowuje wszystkie nowinki w ciągu trzech minut.

 • Kompaktowy skaner IRISPen Executive 7

  Za chwilę rozpocznie się nowy rok akademicki. Warto zatem sprawdzić jakie nowinki technologiczne potrafią ułatwić obcowanie z nauką. Ciekawym rozwiązaniem wydaje się być IRISPen Executive 7, który docenią nie tylko osoby z kręgów akademickich, ale i biznesu również.

Dyskusje na temat: nowinki tehcniczne