• Informacje na temat:

  novum telekomunikacja

Artykuły na temat: novum telekomunikacja
 • UKE ostrzega przed praktykami Novum

  W ostatnim czasie do Urzędu Komunikacji Elektronicznej wpływają liczne skargi dotyczące działalności akwizytorów reprezentujących Telekomunikację Novum. UKE zaleca konsumentom ostrożność, z kolei operator odcina się od nieuczciwych praktyk.

 • City Interactive Mistrzem Biznesu w Telekomunikacji i IT

  Firma City Interactive zanotowała na swoim koncie kolejny sukces. Jej przedstawiciele poinformowali z dumą, że otrzymali prestiżową nagrodę Mistrz Biznesu , przyznawaną przez magazyn Businessman.pl .

 • Telekomunikacja Polska pod marką Orange

  Telekomunikacja Polska i Orange podpisały umowę licencyjną, dzięki której TP uzyska prawa do sprzedaży swoich produktów i usług pod marką Orange.

 • UKE bada podszywanie się pod TP

  ...z TP. Urząd Komunikacji Elektronicznej chce ukrócić takie praktyki. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", urząd wszczyna postępowanie przeciw Telekomunikacji Novum. Do UKE napływają skargi, że przedstawiciele...

 • N.O.V.A. 3: Near Orbit Vanguard Alliance - powrót na Ziemię

  Gameloft zaprezentował nowy trailer  N.O.V.A. 3: Near Orbit Vanguard Alliance - produkcji określanej często mianem " mobilnego Halo ". Zwiastun prezentuje pierwsze fragmenty gameplayu z kolejnej, trzeciej odsłony cyklu.

 • Harman Kardon NOVA

  Harman Kardon zaprezentował bezprzewodowy system głośnikowy 2.0 NOVA mający stać się wizytówką wzornictwa producenta.

 • Do Polski kryzys dopiero nadchodzi

  ...funkcjonowania "Naszego drugiego technologicznego ja" i mniejszego zainteresowania każdym zwiastunem novum - to czas zakupów przemyślanych, dyktowanych naprawdę racjonalną potrzebą i ceną. Producenci...

 • N.O.V.A. 3: Near Orbit Vanguard Alliance - mobilne Halo powraca

  N.O.V.A. to seria FPS-ów od Gameloftu na iOS i Androida , która czerpie garściami ze znanego z Xboksa 360 cyklu Halo . Już wkrótce do AppStore i Google Play ( Android ) trafi jej trzecia część. Na razie możemy obejrzeć krótki zwiastun gry.

 • IFA 2016: Huawei nova dla "Pokolenia Selfie"

  Huawei pokazał podczas targów IFA 2016 nowe smartfony dla "Pokolenia Selfie" - modele ze średniej półki o nazwie nova i nova plus.

 • Przeszukanie biur Telekomunikacji Polskiej

  Do siedziby Telekomunikacji Polskiej wkroczyli kilka dni temu przedstawiciele unijnego Generalnego Dyrektoriatu ds. Konkurencji wraz z polskimi urzędnikami, m.in. z Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Dyskusje na temat: novum telekomunikacja
 • Telekomunikacja kolejowa?

  Witam poczytałem coś ostatnio o telekomunikacji kolejowej /tongue_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':P' /> i mam pytanie jak to działa ? czy na łączach TP czy na tych szlakach słupów telefonicznych które wiją sie 10 metrów od torów (tak się składa że mieszkam jakieś 40metrów od torów) a nie ma u mnie lini telefonicznej więc jak to działa oni podprowadzają kabel od tego słupa czy jak ?

 • RE: Rozszerzenie działu telekomunikacja

  Popieram przedmówcę. Po co z fajnego forum robić forum o liczbie działów której i tak nikt nie zapamięta. Dział "Telekomunikacja" nie jest dużo więc nie trzeba go rozbijać na kilka poddziałów. Odpada.

 • Telekomunikacja kolejowa?

  Musisz zadzwonić do TP i zapytać o możliwość przyłączenia cię do najbliższej linii telefonicznej.

 • RE: Rozszerzenie działu telekomunikacja

  Faktycznie, tworzenie listy telefonów to nie najlepszy pomysł. Jedyny w miarę sensowny, to podzielenie działu "telekomunikacja" na "sieci" oraz "sprzęt/telefony itp.". Chociaż także i ten podział byłby moim zdaniem robiony trochę na siłę. Będąc w tamtym dziale odniosłem wrażenie, że doradzają tam ludzie znający się na rzeczy, jeżeli ktoś uważa że ich pomoc jest za mało fachowa - może powinien udać się na forum specjalistyczne? Taki podział nie ma sensu ponieważ trzeba by było wszystkie...

 • Telekomunikacja kolejowa?

  Obawiam się że będzie problem ;/ u mnie we wiosce (Stare Prusy) nie ma lini telefonicznej (lecz co jest dziwne bo w wikipedi piszę numer kierunkowy 52 więc niby jest ?! ) a z tego co wiem to najbliżej jest w wiosce oddalenej o 3km więc nie wiem czy chciało by im się ciągnąć tyle kabla :F ale mnie najbardziej nurtuje to że na wikipedii jest napisany numer kierunkowy mojej wsi ^^ więc czy ja o czymś nie wiem ocb ?

 • RE: Dział Telekomunikacja - zmiana prowadzącego

  IMHO jest dobrze. Z resztą Telekomunikacja nie jest obecnie jakoś specjalnie obleganym działem.

 • Telekomunikacja kolejowa?

  Linia telefoniczna może być w pobliżu tylko nawet o tym nie wiesz /wink_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=';)' />. 52 to również Bydgoszcz z tego co pamiętam (z resztą musisz mieć jakiś kierunkowy na miejscowość).

 • RE: Rozszerzenie działu telekomunikacja

  Faktycznie, tworzenie listy telefonów to nie najlepszy pomysł. Jedyny w miarę sensowny, to podzielenie działu "telekomunikacja" na "sieci" oraz "sprzęt/telefony itp.". Chociaż także i ten podział byłby moim zdaniem robiony trochę na siłę. Będąc w tamtym dziale odniosłem wrażenie, że doradzają tam ludzie znający się na rzeczy, jeżeli ktoś uważa że ich pomoc jest za mało fachowa - może powinien udać się na forum specjalistyczne?

 • Kalambury- sezon VI

  Telekomunikacja? Nie- Marek Lenc

 • Dział Telekomunikacja - zmiana prowadzącego

  Cześć. Rufus planuje przejść na zasłużoną "emeryturę" i wstępnie zasugerował wycofanie się z pełnienia funkcji prowadzącego. Tym samym planuję odpalić rekrutację na nowego/nowych moderatorów do działu Telekomunikacja. Standardowo, zanim otworzę ogólny temat rekrutacyjny, prosiłbym o Wasze typy. Rufus zasugerował już użytkownika przemho i niebawem wyślę do niego stosowne zapytanie. Śmiało możecie rzucać swoimi propozycjami. Jak zasugerował Rufus w dziale jest dużo pytań, a mało...