• Informacje na temat:

  mobile broadband manager

Artykuły na temat: mobile broadband manager
 • HP EliteBook Folio 1040 G1 i HP EliteBook Revolve 810

  ...niewielkich ilości płynów. Dostęp do Internetu w większej ilości miejsc zapewni zintegrowany moduł HP Mobile Broadband z obsługą 3G lub 4G LTE. Laptop wyposażony jest w szereg technologii(...) i obejmująca m.in. HP Drive Encryption, HP Device Access Manager i HP Secure Erase. Czytnik linii papilarnych i wbudowany czytnik kart procesorowych pomagają chronić tożsamość użytkownika. Ogromnym...

 • Football Manager zapowiedziany w trzech smakach – 2016, Touch, Mobile

  To, że SEGA zapowie Football Manager 2016, było równie niespodziewane, co frekwencja wczorajszego referendum. Niemniej pozostałe dwa zapowiedziane dziś tytuły, czyli Football Manager Touch 2016 i Football Manager Mobile 2016, są już jakimiś siurpryzami.

 • ACDSee Photo Manager 2009

  Pojawiła się nowa wersja popularnego programu do katalogowania i prostej edycji zdjęć, ACDSee Photo Manager. W edycji 2009 wprowadzono szereg nowych opcji ułatwiających zarządzanie obrazami i dzielenie się nimi z rodziną i przyjaciółmi.

 • Nowe notebooki Elite oraz ProBook od HP

  ...technologia HP Mobile Broadband oparta na technologii Gobi, - dysk twardy 7200 obr./min, opcjonalny napęd Blu-ray ROM DVD+/-RW SuperMulti DL LightScribe, napędy SSD oraz opcjonalna kamera internetowa 2 MP(...) Elite 7000 oferuje również wybrane zabezpieczenia HP, w tym blokadę obudowy HP, która utrudnia kradzież sprzętu oraz oprogramowanie Credential Manager (w wybranych modelach) zapewniające obsługę...

 • Synology - premiera DiskStation Manager 6.1

  Firma Synology ogłosiła dzisiaj oficjalną premierę oprogramowania DiskStation Manager (DSM) 6.1 oraz wszechstronnych pakietów, które zwiększają bezpieczeństwo, produktywność i sposób korzystania z urządzeń.

 • Championship Manager 09 później

  Konkurent dla gier FIFA Manager i Football Manager - Championship Manager 09 - nie ukaże się zgodnie z planem.

 • ES File Manager zniknął z Google Play

  Popularny eksplorator plików ES File Manager nie jest już dostępny w sklepie Google Play. Producent miał stosować nieuczciwie praktyki związane z reklamami.

 • Żegnamy Nokię, witamy Microsoft Mobile Oy

  We wrześniu zeszłego roku Microsoft za 3,7 miliarda euro kupił Nokię. Dzisiaj przyszedł czas, by ostatecznie pożegnać się z marką, która przez lata stanowiła dla wielu synonim telefonu komórkowego – dokupiono resztę firmy i nazwę zmieniono na Microsoft Mobile Oy.

 • 10 najbardziej obiecujących zastosowań 5G

  Podczas 8. edycji Global Mobile Broadband Forum w Londynie, HUAWEI zaprezentował 10 najbardziej obiecujących zastosowań 5G, wskazując kierunek rozwoju branży ICT w przyszłości.

Dyskusje na temat: mobile broadband manager