• Informacje na temat:

  merlin xu870 firmware download

Artykuły na temat: merlin xu870 firmware download
 • PlayStation 3: Firmware 3.61 przegrzewa konsole?

  PlayStation Network wróciło do świata żywych, a wszyscy posiadacze konsoli Sony zostali uraczeni firmware 3.61 . Według Rockstar Games , felerny update przegrzewa konsole.

 • Nowy firmware dla Canona EOS 7D

  Firma Canon udostępniła nowe oprogramowanie (firmware v2) dla aparatu EOS 7D.

 • Firmware 3.42 do PlayStation 3: Blokuje działanie PS3 Jailbreak

  Koniec piractwa na PS3! Najnowszy firmware PlayStation 3 blokuje bowiem obsługę Jailbreaka (umożliwiającym odpalanie kopii zapasowych gier np. z dysku zewnętrznego) i jego pochodnych.

 • Firefox 3 Download Day

  Dziś około godziny 19.00 polskiego czasu na serwerach Mozilli pojawi się trzecia wersja Firefoksa. Jednocześnie rozpocznie się próba bicia rekordu Guinnessa w liczbie pobrań programu w ciągu 24 godzin. Wśród chętnych, którzy zgłosili się do udziału w akcji, przodują Polacy.

 • Piracki firmware do PS3 "brickuje" konsolę!

  Być może sprawa " PlayStation 3 kontra piractwo" nie została jeszcze do końca przegrana przez Sony - i kto wie, czy firma nie znalazła jakiegoś sprytnego sposobu na poradzenie sobie z posiadaczami "zapasowych kopii gier" . Okazuje się, że zainstalowanie "zewnętrznego" firmware'u 3.55 powoduje "zbrickowanie" konsoli!

 • Ponad 8 mln pobrań Firefoksa 3 podczas Download Day

  Zakończyła się próba bicia rekordu Guinnessa w liczbie pobrań najnowszej wersji przeglądarki Firefox. Podczas tzw. Download Day użytkownicy z całego świata ściągnęli trzecią wersję Liska ponad 8 mln razy.

 • PlayStation 3: Nowy firmware skutecznym sposobem na piratów?

  Niedawno Sony opublikowało nową aktualizację oprogramowania konsoli PlayStation 3 oznaczoną numerkiem 3.56 . Okazuje się, że firmware zamiast kolejnych funkcji przyniósł ze sobą nowe zabezpieczenia antypirackie, dzięki któremu wkrótce piraci zostaną odcięci od sieci. A Sony będzie mogło podglądać, co mamy na dysku konsoli…

 • Seagate udostępnia poprawkę do firmware swoich dysków

  Firma Seagate opublikowała istotną poprawkę przeznaczoną do firmware (oprogramowania wewnętrznego) produkowanych przez siebie dysków z serii Barracuda 7200.11. Poprawka ma skutecznie likwidować problem blokowania się napędów dysków wskutek wady w firmware.

 • Piractwo na PS3: "wyrok" na Geohota i fail0verflow, "donos" na Sony, nowy firmware złamany

  Nowe doniesienia w związku ze sprawą złamania zabezpieczeń PlayStation 3 . Sony odnosi pierwsze sukcesy w procesie przeciw GeoHotowi i grupie fail0verflow , ale i zostaje "uderzone" nieoczekiwanym procesem sądowym. W tle tych wydarzeń: nowy, antypiracki firmware już został złamany...

 • Aktualizacja firmware do Androida

  Serwis TalkAndroid poinformował o planach wydania aktualizacji firmware'u do mobilnego systemu operacyjnego Android, pod którego kontrolą działa np. wprowadzany na polski rynek Era G1.

Dyskusje na temat: merlin xu870 firmware download
 • Problem z Update Firmware napędu DVD

  Właśnie sobie przypomniałem, że miałem zainstalowany program LG ODD, który sam wyszukiwał najnowszy firmware dla nagrywarki. Spróbuj w ten sposób. Starszą wersję tego programu znajdziesz tu: http://www.cdrinfo.pl/download/5096193738 Może to coś pomoże.

 • Ogromny spadek prędkości w novatel wireless merlin xu870

  Witam, nie napiszę tutaj historii tego urządzenia tylko po prostu opisze problem, będzie szybciej. Mam internet z orenczu Business ewriłer którego szybkość za zwyczaj wynosi 3,6 mb/s. Przekłada się to na około 350 kb/s żywego downloadu. Teraz prędkość spadła do 7 kb/s. Ja nic na kompie prawdopodobnie nie robiłem. Czy to możliwe przez spadek formy nadajnika ? Stało się to z dnia na dzień, mnie się kończą pomysły. Robiłem dziś skana były 2 trojany i 2 wirusy, oba zostały skasowane. Więc co jest...

 • Firmware

  Firmware do napędów firmy LiteOn http://www.liteonit.com/ODD/English/e_down...re_dvd%20rw.asp Po załadowaniu się strony, należy wybrać jakiego typu posiada się napęd w komputerze (DVD RW, COMBO, CD-RW, CD-ROM, DVD-ROM). A następnie w tabelce jaka się pojawi niżej wybrać model posiadanego napędu. Ściągnąć odpowiedni firmware i zainstalować. Po tej operacji koniecznie zrestartować komputer. Taka aktualizacja często usuwa część kłopotów, czy wręcz umożliwia odczytywanie i...

 • RE: Najnowszy firmware do mojego routera

  http://www.tp-link.com.pl/support/download/?model=TL-WR741ND&version=V1#tbl_b

 • Firmware

  Firmware do napędów Samsung. Wchodzimy na stronę: http://www.samsung.com/pl/support/index.asp W okienku "Wpisz modelu" wpisujemy model napędu lub tam gdzie jest rozwijalna lista "Wybierz grupę produktów" wybieramy "produkty komputerowe". Po chwili pojawi się pod spodem kolejna lista rozwijalna. Wybieramy z niej "Napęd optyczny". Pojawi się kolejna lista, w której wybieramy jakiego typu napęd użytkujemy. Gdy pojawi sie kolejna lista wybieramy z niej konkretny model napędu....

 • Galaxy Trend Plus nowy firmware- jakie zmiany wprowadzono ?

  Witam, zauważyłem że niedawno powstał nowy firmware do mojego Samsunga Galaxy Trend Plus. http://www.sammobile.com/firmwares/download/36888/S7580XXUBNI3_S7580OXABNI3_XEO.zip/ Jakie zmiany , co nowego wprowadza ?

 • Firmware

  Firmware do napędów firmy NEC Wchodzimy tutaj http://www.de.nec.de./productoverview.php/id/484/lang/ENG Potem wybieramy Computer storage products. Następnie firmwareupdates. Potem typ napędu optycznego (nie model tylko rodzaj:nagrywarka DVD,nagrywarka cd,naped DVD czy combo). A potem już tylko wybranie modelu naszej nagrywarki. Po zainstalowaniu restart kompa.

 • RE: tplink wr340g - jaki wgrać firmware?

  Chcesz nabić posta?, wiem skąd zasięgnąć oprogramowanie. Nie wiem tylko którą wersję wybrać. Jeśli dobrze zrozumiałem to Jeśli za: FCC ID: TE7WR340G nie ma żadnego oznaczenia np. V3 tak jak w moim przypadku, to router jest w wersji V1. 1. Czyli mam pobrać oprogramowanie stąd ? : http://www.tp-link.com.pl/support/download/?model=TL-WR340G&version=V1 najnowszą czyli tą na samej górze.

 • Firmware

  Firmware do napędów LG Proszę wejśc na tą stronę: http://gb.lgservice.com/index_b2c.jsp Tam wybrać "Device Driver". Nastepnie za pomoca rozwijalnych list wybrać: Product - DVD-ROM(Writer) lub CD-ROM(Writer) lub Combo drive OS - Windows jaki jest w komputerze Subject - wpisać model napędu (np. GSA-4167B) i kliknąć "Search" Pokaże się wtedy lista firmware'ów do danego napędu. Ściągnac ten który przy ver. będzie miał najwyższy numer (zwykle pierwszy na liście)....

 • RE: Aktualizacja firmware w DVD Samsung P245

  To drugie to jest do konkretnego pliku. Jezeli chcesz wgrac nowe firmware to wez to: http://www.samsung.com/pl/support/productsupport/download/Model_Select2.aspx?type=&subtype=&model=DVD%2DP245&fileType=FM&LSSI=%2Fpl%2Fmodule%2Fssi%2Fleft%2Flmenu%5Fdvdplayer%5Fdvdoldmodels%2Esec&RSSI=%2Fpl%2Fmodule%2Fssi%2Fright%2Frmenu%5Fdvdplayer%2Esec (DVD-P245 /XEL,SED,FOU,XEC,XEE,XEG,XEH,XEO,XET,XEU software file(Divx DVD player) (ver.070904))