• Informacje na temat:

  lista kanałów naziemnej telewizji cyfrowej

Artykuły na temat: lista kanałów naziemnej telewizji cyfrowej
 • Wysyp nowych kanałów w nc+ i Cyfrowym Polsacie?

  .... Naziemne braki,... W ofertach zarówno Cyfrowego Polsatu jak i nc+ nie znajdziemy wszystkich stacji z bezpłatnej, ogólnopolskiej naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). Trochę to dziwne, zwłaszcza że(...). Kolejne niewiadome związane są z tworzonym ósmym multipleksem naziemnej telewizji cyfrowej. Prawdopodobnie ruszy on w końcu w 2015 roku. Jakie kanały tam trafią? To na razie zagadka, ale chętnych jest wielu...

 • Microsoft tworzy nową usługę streamingu gier wraz z chińskim operatorem telewizji cyfrowej

  Microsoft zamierza stworzyć usługę konkurencyjną dla GaiKaia od Sony ? Gigant z Redmond najwyraźniej się do tego szykuje, choć na chwilę obecną na niewielką skalę. Koncern poinformował, że wraz z chińskim operatorem telewizji cyfrowej  BesTV stworzy serwis zajmujący się streamingiem gier.

 • Manta DVBT06 tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

  Firma Manta Multimedia, największy polski dostawca sprzętu RTV/AGD/Multimedia, wprowadza na rynek nowy tuner do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej.

 • Lista obowiązkowych kanałów telewizyjnych

  KRRiT opowiada się za stworzeniem listy kanałów telewizyjnych, które będą musiały znaleźć się w ofertach wszystkich operatorów telewizyjnych.

 • Przełom? Finały mistrzostw świata w League of Legends zobaczymy w polskiej telewizji

  Jeszcze niedawno relacja z rozgrywek e-sportowych w polskiej telewizji wydawała się czymś absurdalnym. A tu proszę – jedna z rodzimych stacji poinformowała, że na jej antenie będzie można zobaczyć transmisję na żywo z finałów mistrzostw świata w League of Legends. Kiedy i przede wszystkim – gdzie?

 • Falstart naziemnej telewizji cyfrowej

  Pat w sprawie naziemnej telewizji cyfrowej trwa. Co do tego byli zgodni wszyscy uczestnicy dwudniowej konferencji Media Summit, reklamowanej jako największe spotkanie ludzi mediów. Gorzej było z odpowiedzią na pytanie: komu zawdzięczamy, że mimo kilku lat przygotowań termin 30 września 2009 roku jako początek nadawania sygnału TV w standardzie cyfrowym okazał się wielkim falstartem.

 • Cyfrowy Polsat zrobi telewizję naziemną?

  ..., że obsługuje MPEG-2, a nie MPEG-4, który jest polskim standardem DVB-T. Ale urządzenia MPEG-4 to tylko kwestia czasu. Oczywiście oglądanie kanałów naziemnej telewizji cyfrowej na tablecie jest o wiele(...) powstanie płatnej paczki w ramach naziemnej telewizji cyfrowej. W pewnym sensie rozumiem kroki Cyfrowego Polsatu, który za 29 milionów złotych kupił "kota w worku". Mowa oczywiście o częstotliwościach DVB...

 • PS4 też będzie miało swoją telewizję. Sony prezentuje PlayStation Vue

  Kiedy Microsoft ujawnił, że Xbox One będzie silnie zintegrowany z telewizją, wielu graczy z tego kpiło. Teraz okazuje się, że podobnąścieżką poszło Sony – koncern zaprezentował właśnie PlayStation Vue: przygotowywaną z myślą o PS3 i PS4 usługę, która pozwoli na oglądanie telewizji.

 • Samsung EH5020 - telewizor do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

  Samsung przedstawia nowy telewizor opracowany specjalnie na cyfryzację sygnału telewizyjnego w Polsce. Model EH5020 ma uproszczoną instalację oraz strojenie kanałów i nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń typu dekoder czy satelita.

 • UPC na stałe odkodowuje 35 kanałów cyfrowych

  UPC udostępnia 35 niekodowanych kanałów cyfrowych, w tym także HD, abonentom telewizji UPC. Klienci minimalnych pakietów analogowych otrzymają dostęp do wielu nowych kanałów, w bogatszej ofercie niż proponowana przez naziemną telewizję cyfrową oraz inne sieci kablowe. Dotychczasowym klientom gwarantuje to także nieograniczoną możliwość oglądania telewizji w cyfrowej jakości na wielu odbiornikach...

 • GT Academy 2012: Relacja z zawodów już jutro w polskiej telewizji!

  W tegorocznej edycji GT Academy – zawodów dla fanów Gran Turismo 5 , w trakcie których można było wygrać licencję prawdziwego rajdowca – po raz pierwszy w historii wzięli udział polscy gracze. Już jutro będzie można zobaczyć ich w relacji z Akademii w rodzimej telewizji. Gdzie i kiedy dokładnie?

 • Sejm uchwalił ustawę o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej

  13 maja br. Sejm uchwalił ustawę o wdrożeniu naziemnej telewizji cyfrowej, której podstawowym celem jest stworzenie kompleksowych, formalno - prawnych podstaw wdrożenia naziemnej telewizji cyfrowej w Polsce i ostatecznego wyłączenia nadawania analogowego do dnia 31 lipca 2013 r.

Dyskusje na temat: lista kanałów naziemnej telewizji cyfrowej
 • Tuner do cyfrowej telewizji naziemnej

  Warto poszukać czegoś z tzw. (tak to pan w sklepie nazywał /biggrin_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':D' />) podwójną głowicą. Nie wiem, jak to wygląda od strony technicznej, ale kanały nadawane są w pakietach. Nie wiem po ile, w każdym, ale jeśli nagrywasz programy z kanałów jednego pakietu, do do drugiego pakietu (a podobno ma być i trzeci) dostępu nie masz. Sam używam najtańszego GoClevera (był w Carrefour za 70 czy 80 zł) i narzekać nie mogę. No może poza bardzo krótkim kablem...

 • RE: Odbiór naziemnej telewizji cyfrowej.

  A to zależy od mocy nadajnika, grubości ścian, ustawienia, mocy odbiornika i wielu innych czynników. NIBY cyfrowa ma chodzić lepiej, niż analogowa. Ja jak na razie nie jestem przekonany. Mam 15 kanałów cyfrowych naziemnych, i często są na nich zakłócenia uniemożliwiające oglądanie.

 • Tuner do cyfrowej telewizji naziemnej

  Przy wyborze dekodera do naziemnej telewizji nie trzeba się szczególnie zastanawiać. http://allegro.pl/dekoder-mpeg-4-eac3-tuner-dvb-t-hd-kabel-hdmi-euro-i3190246527.html http://allegro.pl/tuner-dekoder-wiwa-hd90-dvbt-stb-fullhd-mpeg-4-usb-i3197608741.html

 • Falstart naziemnej telewizji cyfrowej

  Pat w sprawie naziemnej telewizji cyfrowej trwa. Co do tego byli zgodni wszyscy uczestnicy dwudniowej konferencji Media Summit, reklamowanej jako największe spotkanie ludzi mediów. Gorzej było z odpowiedzią na pytanie: komu zawdzięczamy, że mimo kilku lat przygotowań termin 30 września 2009 roku jako początek nadawania sygnału TV w standardzie cyfrowym okazał się wielkim falstartem. http://www.pcformat.pl/News-Falstart-naziemnej-telewizji-cyfrowej,n,4654

 • Tuner do cyfrowej telewizji naziemnej

  20 maja w moim województwie zostaną wyłączone stare nadajniki, a mam stary model telewizora bez MPEG4 /sad_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':(' /> jaki model tunera (dekodera?) polecacie?

 • Samsung EH5020 - telewizor do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

  Samsung przedstawia nowy telewizor opracowany specjalnie na cyfryzację sygnału telewizyjnego w Polsce. Model EH5020 ma uproszczoną instalację oraz strojenie kanałów i nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń typu dekoder czy satelita. Czytaj więcej o "Samsung EH5020 - telewizor do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej"...

 • Tuner do cyfrowej telewizji naziemnej

  Tematy o zakupach peryferiów zakładamy w dziale "Peryferia komputerowe, sprzęt multimedialny". Wątek przeniosłem.

 • Samsung EH5020 - telewizor do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

  Samsung przedstawia nowy telewizor opracowany specjalnie na cyfryzację sygnału telewizyjnego w Polsce. Model EH5020 ma uproszczoną instalację oraz strojenie kanałów i nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń typu dekoder czy satelita. http://www.pcformat.pl/News-Samsung-EH5020---telewizor-do-odbioru-naziemnej-telewizji-cyfrowej,n,9432

 • Tuner do cyfrowej telewizji naziemnej

  Osobiście mogę polecić Ferguson Ariva T65 . Ma wszstko co potrzeba. Dobre wykonanie, slot USB, ładny wygląd, pilot z wszystkimi funkcjami. Może wydawać się drogi na tle konkurencji, ale warto dopłacić. Stroi się przyjemnie, ustawienie ogranicza się do wybierania odpowiednich opcji w menu. Zakupiony w momencie wyłączenia sygnału analogowego i jeszcze ani razu się na nim nie zawiodłem.

 • Odbiór naziemnej telewizji cyfrowej.

  Siema. Mam pytanko , ponieważ posiadam telewizor przystosowany do obdioru naziemnej telewizji cyfrowej chciałem zapytać czy do takiego odbioru potrzebuję anteny? Mieszkam w małopolsce (Nowy Sącz) i wiem , że moi znajomi odbierają już taki obraz ale oni mają antenę siatkową. Czy 1 czerwca kiedy oficjalnie wejdzie do mojego miasta taka telewizja będę również potrzebował anteny , bo rozumiem , że teraz tak ale później ?