• Informacje na temat:

  lg vx5500 android

Artykuły na temat: lg vx5500 android
 • Nowe Nexusy, Pixel i Android 6 – co ten Google robi???

  Wtorkowa konferencja Google’a była poświęcona wszystkiemu co androidowe, a wśród ujawnionych urządzeń były przede wszystkim dwa nowe smartfony serii Nexus: mniejszy, robiony przez LG, ma ekran 5,2” i sześciordzeniowego Snapdragona 808, większy, od Huawei, dostał ekran 5,7” i Snapdragona 810 z 8 rdzeniami. I niestety wiele wskazuje na to, że odniosą taki sam „sukces”, co poprzednicy.

 • LG G5 z systemem Android Nougat

  Firma LG rozpoczyna wprowadzanie systemu operacyjnego Android 7.0 Nougat dla smartfonów LG G5. Aktualizacja zostanie najpierw udostępniona użytkownikom koreańskim.

 • Monitory LG 34” z gratisowymi Star Warsami

  LG właśnie wystartowało z nową promocją UltraPanoramicznych monitorów 21:9. Kupując 34” UltraPanoramiczny monitor LG nabywca może otrzymać kompletną Sagę Star Wars na Blu-ray!

 • Aktualizacja Androida dla: LG G5, LG K10, LG K8 i LG X power2

  Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie od LG, że telefony: LG G5, LG K10, LG K8 oraz LG X power2 otrzymują nową wersję systemu Android 8.0 Oreo.

 • Wygraj LG 24GM77, monitor dla gracza

  Spójrzcie na swój monitor. Teraz na LG 24GM77. Z powrotem na swój monitor. I znowu na LG 24GM77. Tak wygląda prawdziwy monitor dla graczy – możecie taki zdobyć, wystarczy, że weźmiecie udział w konkursie.

 • LG G Watch - smartwatch z Android Wear

  LG pokazało pierwsze oficjalne zdjęcie swojego inteligentnego zegarka o nazwie LG G Watch. Sprzęt będzie korzystać z platformy Android Wear.

 • Test monitora LG 29UC97

  Wyświetlacze ultrapanoramiczne zyskują coraz większą popularność, w dobrze napisanych grach zapewniają bowiem większe pole widzenia (obecnie to już większość nowych tytułów, poza paroma wyjątkami, zazwyczaj konwersjami z konsol). Ale zwykłe ultrapanoramy to już nic specjalnego, teraz szczytem są modele z zakrzywionym ekranem, jak testowany w numerze 08.2015 CD-Action  LG 29UC97.

 • LG V20 - Android 7.0 i wysoka jakość dźwięku

  LG zaprezentowało najnowszego członka rodziny V – model V20, wyposażony w funkcje multimedialne niespotykane dotąd w urządzeniach mobilnych, począwszy od fabrycznie dostępnego systemu Android 7.

 • Monitor ultrapanoramiczny LG 34UC97-S

  Święty Mikołaj będzie miał w tym roku łatwiej – już wiem, co chcę mieć pod choinką: ten monitor . Gdy pierwszy raz zobaczyłem ultrapanoramy, pomyślałem, że będzie się grało fenomenalnie – jak tylko zakrzywią matryce. LG 34UC97-S udowadnia, że tak to w praktyce wygląda.

 • LG GW620 - telefon społecznościowy

  LG wprowadza na światowy rynek swój pierwszy telefon oparty na systemie Android, model LG GW620 dopasowany do obsługi aplikacji sieciowych.

Dyskusje na temat: lg vx5500 android
 • Android aktualizacje ; )

  Witam. Mój problem polega na aktualizacji androida w wersji 1.6 na 2.1 w przypadku LG gt 540 już mówie że chce to zrobić oficjalnie i łatwo bez utraty gwarancji tu macie 4 przykłady. 1. http://www.youtube.com/watch?v=bRnYNlQn6R4 2. http://www.telix.pl/artykul/zaktualizuj-lg...-1-3,37663.html .3 http://gsmx.co/45089/android-2-1-oficjalna-aktualizacja.html 4. http://www.youtube.com/watch?v=46g0amcEvh0 Dokładnie to o co chodzi z tymi danymi osobistymi itp i jak to skopiować , aha...

 • Android do LG GT540 - jaki ?

  Witam...!, Jaki jest najnowszy system android dla LG GT540. Czytałem tutaj , że wersja 2.3.3 ma problemy. Chodzi mi o możliwie najnowszą wersję, ale która jest w pełni dobra :) Proszę podać link do pobrania :D

 • Android 2.1

  Rejestrowałeś swój produkt na stronie LG ?

 • Jaki Android do LG Swift GT540

  Kupiłem LG z androidem 2.2.1 czy on będzie wydajny w tym telefonie czy jest jakiś lepszy. Chodzi mi głównie o gry 3D!!!

 • Aktualizacja androida w LG-E610

  Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak zaktualizować androida w LG-E610 do np: 5.0 Lolipop lub 4.4 Kit Kat. Aktualny android:4.0.3 Ice Cream Sandwich .

 • LG G Watch - smartwatch z Android Wear

  LG pokazało pierwsze oficjalne zdjęcie swojego inteligentnego zegarka o nazwie LG G Watch. Sprzęt będzie korzystać z platformy Android Wear. http://www.pcformat.pl/News-LG-G-Watch---smartwatch-z-Android-Wear-,n,11781

 • Android 2.1

  Witam, instaluję sobie Androida 2.1 na LG GT540, muszę podać kod IMEI( podaję go dobrze), a pojawia się komunikat, nieprawidłowy numer IMEI/ESN/MEID. Wie ktoś może, o co chodzi? Pobieram z lg.com.pl i postępuję według instrukcji na tej właśnie stronie. A może mam zarejestrować mojego LG na ich stronie? Tylko, że ja go w Erze kupowałem, więc nie sądzę, żeby to było konieczne ;/.

 • RE: Android do LG GT540 - jaki ?

  Według mnie najlepszy stosunek wydajność/zużycie baterii na swifta ma android 2.2, oba romy 2.3 działają żenująco krótko.

 • Rozwiązany: jak wejść do android market w lg gt 540 ?

  Chciałbym połączyć się z android market w lg gt 540 . Włącza się utwórz konto w google. Wypełniam pola, po czym trzeba czekać 5 minut. Potem wyświetla się: Brak połączenia sieciowego. Operator - mobilking. Co trzeba ustawić w telefonie, by dostać się do android market. Proszę o porady.

 • RE: Android do LG GT540 - jaki ?

  A mogę użyć tego: http://www.lg.com/pl/support/mc-support/mobile-phone-support.jsp To jest program do aktualizacji Androida do wersji 2.1, tak ?