• Informacje na temat:

  laptop za 1zł

Artykuły na temat: laptop za 1zł
Dyskusje na temat: laptop za 1zł
 • Re: a tępaku jak wystawię aukcję : laptop za 1zł

  tak tępaku, bardzo wiele zmieni, bo jak się laptop zepsuje oddasz kupującemu 1 zł i uznasz, że sprawa jest załatwiona. Kilka razy właśnie z czymś takim się spotkałem: towar wart kilka-kilkanaście złotych, nawet jak się zepsuje po godzinie używania, nie odsyłasz, bo transport więcej wart niż towar. I w taki prosty sposób można sprzedawać szmelc praktycznie bez konsekwencji. Jak ktoś ci napisze

 • "Xbox Live za 1zł!" - kilka pytań

  Pierwszy miesiąc 1zł, potem MS automatycznie ciągnie z karty co miesiąc 30. Chyba, że zadzwonisz do biura obsługi klienta i anulujesz subskrypcję.

 • techplanet 1zł

  Czy ktoś się orientuje czy na Techplanet usuneli opcje składania zestawu komputera za 1zł?Bo właśnie chcialem zmówić zestaw komputerowy i nie moge znalesc tej opcji.

 • Re: a tępaku jak wystawię aukcję : laptop za 1zł

  Po pierwsze nie "tępaku". A to co prezentujesz to zwykłe cwaniactwo i naciąganie. Właśnie takich ludzi powinno się eliminowac, i to nie tylko z Allegro. Pozdrawiam.

 • "Xbox Live za 1zł!" - kilka pytań

  Włączyłem dzisiaj na Xboxa i pokazała mi się wiadomość o promocji XBL Gold za 1zł/ miesiąc. Zainteresowało mnie to, więc kliknąłem na banner. Wyczytałem tyle, że trzeba podać numer karty kredytowej. Oznacza więc to iż będzie to miesięcznie pobierać kasę z konta. I tu pojawia się pytanie - na jakich warunkach to działa? Określamy przez ile będziemy płacić za Golda czy Microsoft wyznaczy nam ile chcemy abonament płacić? A jeśli będę chciał zrezygnować? Proszę o odpowiedzi i z góry dzięki.

 • Telefon za 1zł w Play

  Planuje podpisać umowe w Play za 29zł, interesują mnie jedynie telefony za 1zł. Który z tych telefonów byście wzieli. Do wyboru: Nokia 2330, Nokia 2700, Samsung S3310, Samsung S3550, Samsung S3600, Samsung U700.

 • a tępaku jak wystawię aukcję : laptop za 1zł

  a koszt wysyłki 1500 zł to coś to dla kupującego zmieni ? a allegro dostanie 0 zł prowizji i dlatego zmienili to ! chcą wydusić każdy grosz od sprzedawców !

 • "Xbox Live za 1zł!" - kilka pytań

  Nowa promocja Microsoftu zaskoczyła mnie tyle, co jak i Was. Szkoda, że nie mogłem jej zobaczyć na moim głównym koncie, a na innym. Jednakże za subskrypcję konta Gold w Xbox można płacić zarówno kartą kredytową i poprzez konto PayPal. Pomyślałem więc sobie, że skoro 1 miesiąc będzie mnie kosztował 1zł, to zaryzykuję. Wybrałem drugą opcję płatności bo nie chciałem, aby Microsoft posiadał w systemie dane mojej karty (albo jakiekolwiek inne) i oczywiście chciałem się zabezbieczyć. Dlaczego? Dla...

 • telefon za 1zł w Mix Plusie

  za miesiąc kończy się mojej babci umowa w mix plusie i chce ją przedłużyć obecnie ma nokie 3120 ma to być telefon za 1zł ma mieć duże przyciski,duży wyświetlacz i aparat doładowanie 30zł liczba doładowań dowolna myślałem nad 3120classic czy to dobry wybór?

 • ale się dają nabić w butelkę

  nie dojże że za takie badziewie jakie tam dołączają za 1zł to jeszcze w abonamencie razem zapłącą więcej niż jest wart taki laptop i internet... współczuję takim naiwniakom

 • "Xbox Live za 1zł!" - kilka pytań

  Jest to oryginalna reklama Microsoft'u? bo ja zazwyczaj nie wierzę w takie promocje...

 • RE: Telefon w abonamencie za 1zł - Era.

  To teraz wskaż, w którym abo masz iPhone 4 32GB za 1zł (w Erze) ;).