• Informacje na temat:

  laptop nie widzi sieci wifi

Artykuły na temat: laptop nie widzi sieci wifi
 • Kupujemy notebooka

  ...widzimy na ekranie, ale też znacząco decyduje o całkowitym rozmiarze komputera. Tutaj należy odpowiedzieć sobie na pytanie: jak często zamierzasz zabierać laptopa w podróż? Jeśli zdarza nam się pracować(...) pracy stacji dokującej potrzebne jest gniazdko sieciowe, tak więc nie da jej się zabrać w podróż wraz z laptopem - chyba że nasz środek lokomocji oferuje możliwość podłączenia sprzętu do prądu. Jeśli...

 • Grubaśny laptop, a w środku PlayStation 4 i Xbox One

  Pewien człowiek zrobił PlayBox 4One. Napisałbym, że tak grubego laptopa nigdy nie widziałem, ale pewnie zaraz znajdziecie jakiegoś większego potwora. W każdym razie: zawiera w sobie PlayStation 4 i Xboksa One, co jest trochę bez sensu, bo 90% bibliotek tych platform się pokrywa. No, ale popatrzeć nie zaszkodzi.

 • WiFi czy kabel?

  WiFi czy kabel? Ten dylemat wydaje się nie dotyczyć większości użytkowników komputerów, którzy wybierają wygodniejszą łącze bezprzewodowe. Jednak mimo pojawiania się nowych standardów - kabel wciąż jest skuteczniejszy niż WiFi.

 • Jak mądrze kupić notebooka

  ...monitora D-Sub, jak i zestaw komunikacyjny, który obejmuje kartę sieci Ethernet, modem i kartę bezprzewodową WiFi. Laptop, który nie spełnia tych wymagań, nie będzie oczywiście zupełnie nienadający(...) widzimy na ekranie, ale też znacząco decyduje o całkowitym rozmiarze komputera. Tutaj należy odpowiedzieć sobie na pytanie: jak często zamierzasz zabierać laptopa w podróż? Jeśli zdarza nam się pracować...

 • Jaki jest gracz, każdy widzi

  Czy gracze to inny gatunek człowieka? Czy może po prostu subkultura? A może w ogóle nic z tych rzeczy? W swoim tekście "Jaki jest gracz, każdy widzi" nasz blogger Prometheus postanowił chwilę podumać nad tym problemem.

 • NetGear EX6200 – uniwersalny wzmacniacz sieci WiFi

  W kwietniu 2014 na polskim rynku pojawiło się najnowsze urządzenie wzmacniające zasięg sieci w domach. EX6200 ma zapewnić lepszą jakość zasięgu i prędkość transferu danych w dużych budynkach, przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności urządzeń mobilnych.

 • Razer Blade: Najcieńszy gamingowy laptop. Za 6 tysięcy złotych...

  Aby zainteresować graczy gamingowymi laptopami, trzeba dzisiaj czegoś więcej niż potężnych bebechów. Swój najnowszy sprzęt – nową wersję  Blade'a – Razer reklamuje chwaląc się, że to najcieńszy model, który będzie dostępny na rynku. Tylko ta cena...

 • Zainstalowałeś Ubuntu, ale nadal nie możesz z niego w pełni korzystać. Nie sprawdzisz poczty, bo nie działa neostrada. Danych bezprzewodowo też nie prześlesz, bo system nie widzi twojej karty WiFi. Co robić? Skorzystać z naszych porad!

 • Gamingowy laptop z chłodzeniem cieczą

  Prototyp takiego urządzenia pokazał na targach IFA Asus. Nosi on oznaczenie ROG GX700, ma wbudowaną matrycę o przekątnej 17” i rozdzielczości 4K, a także najnowszy czterordzeniowy procesor Intela i tajemniczą kartę graficzną Nvidii. Najciekawsza jest jednak i tak stacja dokująca…

 • Wstępną konfigurację sieci WiFi pokażemy na przykładzie popularnego routera D-Link DI-624. Oprócz podstawowej funkcji współdzielenia internetu ma on także bezprzewodowy punkt dostępowy, zaporę ogniową, mechanizmy kontroli dostępu do sieci i liczne funkcje diagnostyczne.

Dyskusje na temat: laptop nie widzi sieci wifi
 • Laptop nie widzi wifi

  Usuwałeś sieć z menadżera windowsowskiego WiFi ? Próbowałeś dodawać ręcznie sieć ?

 • Laptop nie widzi sieci wifi.

  Witam, dzisiaj rano wyłączyli mi prad na ok. 3min po ponownym załączeniu prądu laptop nie wykrywa w ogole mojej sieci wifi. Robilem juz wszystkie restartowalem modem, router i nic.. Gdy do laptopa podlaczam kabel chodzi wszystko. Laptop widzi wszystkie inne sieci bezprzewodowe tylko nie moja.. Ko mputer stacjonarny chodzi tez. Wszystko dziala tylko moj laptopp nie widzi wifi z mojego ruotera. PROSZE o pomoc, dziekuje.

 • Rozwiązany: Laptop nie widzi sieci Wi_Fi

  Laptop nie widzi żadnej sieci ? Masz jakieś fizyczne przyciski na obudowie laptopa ? Bardzo często znajduje się przycisk do włączenia WiFi.

 • RE: Laptop nie widzi sieci WIFI

  A nie masz sprzętowo wyłączonej karty WLAN? Jakiś przełącznik na obudowie? Wydaje mi się, że Lenovo mają coś takiego.

 • Laptop nie widzi wifi

  Witajcie. Mój problem polega na tym, ze laptop nie widzi wifi. Do tej pory działał jak trzeba. Przed chwilą rozłączył się z netem, potem połączyłem, i znów się rozłączył, tym razem na amen. Robiłem reset routera ale nic to nie dało. Wciąż zachowuje się jakby nie było wifi, ale fon działa jak trzeba. Po kablu problemu nie ma. Router to TP-Link TD-W8901G. Laptop działa pod Win 7 Home 64bit.

 • RE: Laptop nie widzi sieci wifi.

  a z czego masz internet?

 • Laptop nie widzi wifi

  Próbowałem, ale ciągle nic nie widzi.

 • RE: Laptop nie widzi sieci WIFI

  http://driverscollection.com/?H=G570&By=Lenovo&SS=Windows%207&dpage=2

 • Laptop nie widzi wifi

  Instalowałem jakieś stery, ale nie wiem czy to to. Niby karta od wifi jest od Intela, ale w dodaj/usuń programy nic takiego nie ma. Tylko ethernet od Realteka. Możliwe, że wifi razem z ethernetem jest? Usunąłem kartę z menadżera urządzeń i Windows sam zainstalował sterowniki i nic się nie zmieniło. Już nie wiem co jest grane. Nie chce mi się go taszczyć do miasta żeby sprawdzić czy inny sygnał złapie.

 • RE: Laptop nie widzi sieci wifi.

  Podłącz się kablem do routera i sprawdź / napraw konfigurację.