• Informacje na temat:

  l g

Artykuły na temat: l g
 • Wodoodporne głośniki HAMA Rockman S oraz L

  W ofercie firmy HAMA pojawiły się dwa nowe przenośne głośniki Bluetooth, którym nie straszne są kurz lub woda. Wszystko za sprawą solidnych, wodo- i pyłoszczelnych, obudów.

 • Inversion: Siła trzech G

  Namco Bandai opublikowało nowy trailer Inversion . Zwiastun koncentruje się na walce opartej na tak zwanym mechanizmie trzech G , składającym się z giwer, granatów i grawitacji.

 • Android L - nowy system i pierwsze inteligentne zegarki

  Google zaprezentował Android L, deweloperską wersję swojego nowego systemu mobilnego. Przy okazji poznaliśmy także szczegóły dotyczące trzech zegarków z systemem Android Wear.

 • Android L, Samsung Gear Live i LG G Watch - nowa era Google

  Google podczas konferencji Google I/O zaprezentowało kolejną wersję systemu Android - nosi ona na razie nazwę Android L. Jednocześnie poznaliśmy pierwsze urządzenia korzystające z systemu Android Wear przeznaczonego dla inteligentnych zegarków.

 • Kolejna partia kluczy G Data Internet Security 2014 z lipcowego CD-Action

  Wśród pełnych wersji dodanych do lipcowego numeru CD-Action znalazła się 90-dniowa licencja na oprogramowanie antywirusowe G Data Internet Security 2014 . Klucze zdążyły się wyczerpać, jednak producent przygotował kolejną partię. Jeśli więc nie zdążyliście wykorzystać swojej licencji, oto jak możecie tego dokonać.

 • Soundcup – L – okrągły głośnik z podbitym basem

  Hama Soundcup – L to bezprzewodowy głośnik posiadający wbudowaną technologię X-bass i wodoszczelną obudowę klasy IPX4. Dzięki charakterystycznemu kształtowi mamy pewność, że dźwięk rozchodzi się równomiernie w wielu kierunkach.

 • Android L oraz Android One - najważniejsze nowości w historii zielonego systemu

  Google zaprezentował nową wersję swojego mobilnego systemu operacyjnego, który nosi nazwę Android L. Nie wiadomo czy pewnego dnia przejmie nazwę popularnej w Stanach słodkości, ale z pewnością wnosi mnóstwo bardzo ważnych zmian.

 • Heavy Rain: "Jak daleko jesteś w stanie się posunąć dla osoby, którą kochasz"? - odpowiadają twórcy gry i Samuel L. Jackson

  Na powyższe pytanie (i kilka innych), stanowiące motto gry Heavy Rain , odpowiadają w nowej reklamówce jej twórcy i kilku (niszowych, choć wybitnych -  P. Bogdanovitch! S. Frears! ) aktorów/reżyserów. Gwiazdą filmiku jest jednak Samuel L. Jackson . Ten Samuel L. Jackson !

 • IFA 2014: Smartfony LG Serii L – L Fino, L Bello

  LG zapowiedziało nowe smartfony L Fino i L Bello. Mają one oferować zupełnie nowy UX, dobry aparat fotograficzny i procesor quad core.

 • Niedrogie modele LG rodziny L-Style zadebiutują na MWC

  LG od kilku dni podgrzewa atmosferę przed targami MWC, na których producent ma pokazać nowe smartfony. Zanim jednak Koreańczycy przedstawią efekty pracy z ostatnich miesięcy, w Sieci pojawiły się przecieki dotyczące urządzeń serii L-Style, które z pewnością pojawią się 25 lutego w Barcelonie.

 • Zimobranie w muve.pl: Ostatni dzień! Powtórka z roz(g)rywki

  To już jest koniec… Zimobranie dobiega końca – przed nami ostatni, dziesiąty dzień wielkiej wyprzedaży w muve.pl . Na pożegnanie zdecydowano się powtórzyć większość ofert, które dostępne były w czasie trwania akcji. Taniej kupić można więc Borderlands 2 , L.A. Noire , BioShocka Infinite i wiele innych.

 • ART L-01 i L-02 - (u)chwyć monitory

  Zgodne ze standardem VESA, biurkowe uchwyty ART L-01 i ART L-02 umożliwią przymocowanie do blatu biurka monitorów o masie do 10 kg i przekątnej do 27 cali. Dzięki systemowi ukrywania kabli, oba pozwolą również uporządkować przewody wokół miejsca pracy.

Dyskusje na temat: l g