• Informacje na temat:

  kyocera loft s2300 wyświetlacz

Artykuły na temat: kyocera loft s2300 wyświetlacz
 • Wirtualny świat w twoim pokoju? Microsoft pracuje nad urządzeniem, które wyświetli gry dookoła ciebie

  Wyobraźcie sobie, że akcję w nowym Call of Duty obserwujecie nie tylko na ekranie telewizora… ale także na ścianach swojego pokoju. Sci-fi? Niekoniecznie – Microsoft zarejestrował patent na „ środowiskowy wyświetlacz ”: urządzenie, które będzie wyświetlać obraz z gry także na ścianach.

 • Kyocera Digno Rafre - smartfon odporny na mydło

  Japońska firma Kyocera przedstawiła innowacyjny model smartfona o nazwie Digno Rafre. Urządzenie jest wodoodporne i można je czyścić… mydłem.

 • Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat X – relacja cdaction.pl

  Warszawski klub Loft 44 jako arena walki, kilkudziesięciu fanów Mortal Kombat z całego kraju jako wojownicy, konsola PS4 i możliwość reprezentowania Polski w mistrzostwach Europy jako nagroda dla najlepszego z najlepszych. 30 maja wirtualna posoka lała się co najmniej gęsto – a kto wyszedł ze zmagań zwycięsko?

 • Wodno-olejowy wyświetlacz

  LG prowadzi prace nad zastąpieniem paneli LCD lepszymi, nowocześniejszymi rozwiązaniami. Jednym z pomysłów jest wyświetlacz wykorzystujący wodę i olej.

 • Lekarstwo na nudne lekcje matmy, czyli Doom na kalkulatorze

  Starania graczy, którzy usiłują odpalić gry na wszelkich sprzętach posiadających układy scalone, są coraz bardziej imponujące. Tym razem Mrakoplaz z forum Omnimaga zaprezentowali stareńkiego Dooma w wersji na... kalkulator TI . Gra jest w fazie bety i jej stabilność pozostawia wiele do życzenia, niemniej - czapki z głów!

 • Samochodowy wyświetlacz z rozszerzoną rzeczywistością

  Continental zaprezentował wyświetlacz HUD z rozszerzoną rzeczywistością (AR-HUD, ang. Augmented Reality – Head-up Display). Gadżet jest reklamowany jako zwiększający bezpieczeństwo i komfort jazdy.

 • Otwarte Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat X!

  Już 30 maja w Warszawie odbędą się Mistrzostwa Polski w najnowsze Mortal Kombat! Wstęp otwarty, nagrody cenne i atrakcyjne, a zwycięzca pojedzie reprezentować nas w Paryżu na europejskim szczeblu zawodów. Zgłaszajcie się już teraz! Miło nam też ogłosić, że jesteśmy partnerami medialnymi imprezy i, rzecz jasna, się na niej pojawimy. Więcej szczegółów w rozwinięciu.

 • Apple opatentowało wyświetlacz z czujnikami obrazu

  Wczoraj amerykański urząd patentowy zatwierdził ochronę prawną dla wyświetlacza mającego zarówno elementy odtwarzające obraz, jak i światłoczułe. Czujniki uporządkowane są w postaci rastra i nie przeszkadzają sobie wzajemnie dzięki specjalnej konstrukcji zaślepkom. Do czego posłuży nowy patent?

 • Dwa nowe poziomy trudności w Obcy: Izolacja

  Creative Assembly ma prezent dla tych, którzy Obcego: Izolację już dawno temu przeszli dziesięć razy, oraz dla tych, którzy nie dali mu szansy, bo nasłuchali się, jaka ta gra jest nieprzystępna. W darmowej aktualizacji znajdziecie nowe poziomy trudności: nightmare i novice.

 • LG prezentuje elastyczny 77-CALOWY Wyświetlacz OLED

  Firma LG Display zaprezentowała pierwszy na świecie elastyczny i przezroczysty wyświetlacz OLED o przekątnej 77 cali.

Dyskusje na temat: kyocera loft s2300 wyświetlacz
 • popsuty wyświetlacz

  witam wszystkich. Mam taki problem z moim PSP : mam pęknięty wyświetlacz i gdy włączam moje PSP to na wyświetlaczu pojawia się taka jakby pajęczyna, czyli wylał się wyświetlacz. Mam PSP 3000 i pytam się was czy można wymienić taki wyświetlacz. Jeśli jest taka możliwość to ew. jaki będzie koszt nowego ekranu i jego wymiany ?

 • wyświetlacz

  Co o tym sądzicie. :DD:kaczka: http://youtu.be/NgWE0YeOlZM To było bardzo proste.

 • Wymiana wyświetlacz

  To 2000 czy 3000? Wyświetlacz ok. 150 zł, wymiana koło 20-30. Zależy gdzie, owcoz. A sam wyświetlacz o ile nie wygląda na zbity. Proponuję dorwać śrubokręt, odkręcić przedni panel, zobaczyć jak wyświetlacz się sprawia bez nacisku, poczekać 48 h i jeżeli problem wciąż występuje (np. pozostawały czarne cienie na ekranie) delikatnie go rozmasować miękką i delikatną ściereczką, np. z mikrofibry.

 • RE: Kyocera FS-1000 XP

  To nie jest dziwne Windows jest dziwny:) A jakbyś spróbował pracować na sterownikach od tych drukarek co są akceptowane przez Windows a dał sobie spokój z tym sterownikiem który robi problemy? Czasami taki zabieg pomaga.... Warto spróbować bo nic niekosztuje...

 • popsuty wyświetlacz

  Za dobrej jakości wyswietlacz musisz zapłacić w okolicach 150zł.

 • RE: Kyocera FS-1000 XP

  Włącz drukarkę, Panel sterowania > system > menadżer urządzeń (w zakładce sprzęt) i szukasz nazwy oznaczonej wykrzyknikiem (!), klikasz na nią i w górnym panelu coś powinno pisać z wiazanego z dodaniem sterów do tegoż urządzenia. Ale nie wiadomo czy zadziała... Jak się da, to będziesz miał tylko stery, żadnych dodatków (t/j: sprawdzanie ile tuszu w drukarce, wydruki pomocnicze itp.) nie będzie.

 • Wymiana wyświetlacz

  Skoro zapewnia że wyświetlacz jest ok. oraz to efekt aparatu to nie TY masz płacic dodatkowo na zaś na nowy wyswietlacz tylko wtedy oddajesz niesprawne PSP i szukasz innej, lepszej okazji. Na tego typu lekki sprzet w Alegro pelen jak to niektorzy mowia jeleni nie brakuje, a ty znajdziesz PSP sprawne, faty to za grosze leca czasem... uP niech zrobi jeszcze jedno zdjęcie i będzie wiadomo...

 • RE: Kyocera FS-1000 XP

  A ile masz tych drukarek w końcu? Chyba się nie da wyłączyć. System 'musi' sprawdzać czy nie zostało coś podłączone do kopmutera. Czyli tak: zainstalowałeś stery, ale jeszcze system domaga się innych sterowników od drukarki? To zrób, to samo w tamtymi...

 • Wymiana wyświetlacz

  Ile może kosztować wymiana wyświetlacza? Kupuję konsolkę z nieco skopanym wyświetlaczem i nie wiem ile może to kosztować. http://img541.imageshack.us/i/ran9184.jpg/

 • RE: Kyocera FS-1000 XP

  Nie ma takiej potrzeby aby zabraniać instalacji wielu drukarek:) z tym że domyślna będzie jedna...