• Informacje na temat:

  książka telefoniczna telefonów komórkowych orange

Artykuły na temat: książka telefoniczna telefonów komórkowych orange
 • Xperia Play - test telefonu

  Xperia Play był zapowiadany jako telefon wyjątkowy – i taki też jest. Choć obietnica „konsoli w telefonie” nie została w nim do końca spełniona, to raczej nie wina samego sprzętu, a wsparcia, jakiego udzielili mu producenci gier. Mizernego...

 • Posiadacze komórek nie powinni narzekać na nudę. Nawet mając słabszy telefon, mogą przeglądać serwisy informacyjne, grać, blogować, zawierać znajomości. Telefony multimedialne otwierają jeszcze dostęp do muzyki i fi lmów. Różnorodność usług rozrywkowych i ich jakość zależy od operatora i tego, gdzie jest komórka.

 • Freeware: psychodela po fińsku

  W czym ? poza robieniem telefonów komórkowych i popełnianiem samobójstw na masową skalę ? dobrzy są ?Fińczycy?? W tworzeniu małych i pomysłowych gier.

 • Orange wprowadza ubezpieczenia telefonów i netbooków

  Orange udostępnia oferty chroniące klientów przed skutkami kradzieży oraz zniszczenia telefonu lub netbooka. Kupując je z nową aktywacją lub przedłużeniem umowy, można przystąpić do programów ubezpieczeniowych - Nowy Bezpieczny Telefon oraz Bezpieczny Laptop i korzystać z nich za darmo przez 6 miesięcy.

 • Battlefield 3 jako książka. Książka.

  Jeżeli gra ma mocną fabułę, to i powinna obronić się w postaci papierowej... I niestety niewielu do tej pory się to udało. Wygląda na to, że niedługo czeka nas starcie z Battlefieldem 3 w postaci książkowej i naprawdę ciekawe, czy produkcja DICE wyjdzie z niego obronną ręką.

 • W piątek rusza kanał Orange sport

  Telekomunikacja Polska uruchamia własny, telewizyjny kanał sportowy Orange Sport. Będą go mogli oglądać klienci usługi multipakiet tp oraz abonenci Cyfry+. Wybrane programy dostępne będą w internecie i z telefonów komórkowych sieci Orange.

 • Wielka wyprzedaż na Steamie - dzień 5. World of Goo, The Orange Box, Street Fighter IV!

  Piąty dzień wyprzedaży na Steamie z okazji święta Dziękczynienia trwa. Tym razem można taniej kupić World of Goo , pakiet The Orange Box , Street Fightera IV oraz kompletną edycję Mount & Blade .

 • Telefony Windows Phone 7 w Orange

  Prezes France Telecom-Orange, Stephane Richard, oraz Prezes Microsoft, Steve Ballmer, spotkali się w Paryżu by wzmocnić długotrwałe partnerstwo obu firm. Dzięki temu Orange ogłosiło wprowadzenie trzech nowych telefonów opartych na najnowocześniejszej platformie Microsoft - Windows Phone 7.

 • Pure Football: Gerrard strzela bombę

  Pierwszy trailer z Pure Football pokazuje, że piłkarze potrafią korzystać z telefonów komórkowych, a na rywalu najlepiej odegrać się poza stadionem, w nieoficjalnym meczu, w którym... nie ma sędziów.

 • Projektor do telefonów komórkowych Optoma Pico

  Oglądanie filmów na ekranie telefonu komórkowego lub urządzenia typu PDA może uprzyjemnić dłuższą podróż, ale jest niewygodne, gdy widzów jest więcej niż jeden. W takich sytuacjach może się przydać miniprojektor Optoma.

Dyskusje na temat: książka telefoniczna telefonów komórkowych orange
 • Orange

  Witam. Jestem w sieci Orange już ponad 4 lata i chciałbym się dowiedzieć czy będę miał jakąś zniżkę na telefon komórkowy. /biggrin.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":biggrin:" border="0" alt="biggrin.gif" /> Posiadam też punkty profit ale bardzo mało ponieważ rzadko dzwonię. /ermm.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":ermm:" border="0" alt="ermm.gif" />

 • RE: Ksiazka telefoniczna komórkowa!

  Czy chodzi Ci o program gdzie można wpisywać osoby oraz numery ich telefonów komórkowych czy też listę osób z numerami telefonów na świecie?

 • Rozmowa telefoniczna zrywa połączenie z internetem

  Czytam sobie forum orange w dziale neostrada. To co sie dzieje w orange to kpina obecnie. No nic. Chyba skuszę się na ten adapter wifi, i napisze jak działa. To wszystko jest śmieszne. To jest adapter, jaki posiada brat w swoim blaszaku : ZyXel nwd2205 Obecnie coś jest dalej źle, bo jak mam w trayu ikonkę id sieci, dam prawym na swojej i stan to szybkość jest zaledwie 54mb/s ... wcześniej było 300 mb/s Tak sobie jeszcze myśle, może wszystkiemu winien jest telefon jaki mam w domu tzw....

 • RE: Ksiazka telefoniczna komórkowa!

  szukam nr telefonu w erz

 • Nokia 5800 od Orange

  Również chciałem pozbyć się softa od operatora, tyle że z Noki E52. Jak się jednak dowiedziałem, przy zmianie product key traci się gwarancję, gdyż cały proces zmiany kodu zapisze się na serwerach Noki i w wypadku wysłania fonu na gwarancję serwisant może sobie bez problemu sprawdzić czy product code był ruszany. Pisałem do Noki w tej sprawie, napisali mi to samo: "Dziękujemy za kontakt. Uprzejmie informujemy, że Plus GSM ma prawo do wprowadzenia własnego oprogramowania do telefonów...

 • RE: Ksiazka telefoniczna komórkowa!

  Jastasz, no tak ale po uprzednim wpisaniu imienia, nazwiska, miejscowości i ulicy - a to niekiedy jest kłopot gdy kogoś szukasz. Maciej13, racja mimo że Komisja Europejska nakazała Polsce stworzenie ogólnego spisu numerów abonentów różnych sieci, albo infolinia albo książka papierowa lub internetowa. Do jej utworzenia została zobowiązana TP - więc możemy czekać jeszcze bardzo długo! Prócz komorkowego Plusa jeszcze Dialog (www.dialog.pl/ksiazkatelefoniczna_prywatni_formularz.php) publikuje...

 • Orange MIX

  Ostatnio czytałem o telefoniach komórkowych w pewnym czasopiśmie.Najlepszy okazał się PLAY następnie kolejno PLUS, ERA, Orange. Było tam najtaniej i najlepiej opłacało się tam. Orange było najgorsze mimo że tak jest polecane i wielu ludzi z niego korzysta. Dziwi mnie mnie że najwięcej ludzi wybiera to najgorsze.

 • RE: Ksiazka telefoniczna komórkowa!

  hej, a ja znalazlem www.szukaj-numer.pl to wyszukiwarka numerów GSM wszystkich sieci w formie książki telefonicznej. Dla mnie rewelacja, nareszcie ktoś znalazł fajny sposób na rozwiązanie tego problemu. Pozdrawiam Wyszukiwarka fatalna. Aby znaleźć tam czyjś numer, ten ktoś musi sam podać swój numer. A żeby się o tym przekonać, że nic w tej wyszukiwarce nie ma, trzeba wysłać smsa za 3,69zł. Żenada! Płacić za coś czego nie ma. Tylko ściąganie kasy.

 • RE: Ksiazka telefoniczna komórkowa!

  Taką listę to nie dostaniesz. No chyba że będziesz pracował w jakimś urzędzie czy tez policji.