• Informacje na temat:

  kontrowersje wokol acta

Artykuły na temat: kontrowersje wokol acta
 • Kontrowersje wokół ACTA - internauci mogą być ścigani

  Polska ma 26 stycznia przystąpić do kontrowersyjnego porozumienia ACTA, dotyczącego m.in. walki z piractwem. Decyzja już zapadła pod koniec ubiegłej kadencji, w tajemnicy. Minister administracji i cyfryzacji zgłasza veto. Co grozi internautom, jeśli podpiszemy ten dokument?

 • TERA: Kontrowersje wokół wersji EU. Mniej krwi i golizny

  Dzisiaj kończy się otwarta beta TERY . Testowa wersja gry wzbudziła kontrowersje wśród europejskich graczy – okazało się, że sieciówka została ocenzurowana względem wydania koreańskiego i amerykańskiego.

 • Kontrowersje wokół MacBook Air

  Szczegółowa analiza konfiguracji zaprezentowanego we wtorek laptopa MacBook Air pokazuje słabe strony komputera, np. brak napędu optycznego. Pojawia się pytanie: czy obok atrakcyjnego wyglądu, małych rozmiarów i wagi Air oferuje zalety, które usprawiedliwią jego cenę i pozwolą odnieść sukces na rynku notebooków? Sprawdziliśmy, jakich konkurentów ma Air na rynku małych i lekkich laptopów.

 • Soul Calibur V: Premiera, reklama i kontrowersje wokół DLC

  Dzisiaj do Europy trafiło  Soul Calibur V . W dniu debiutu gry Namco Bandai zaprezentowało jej reklamę, która będzie emitowana w telewizji (najprawdopodobniej jednak nie w polskiej). Przedstawiciele firmy odnieśli się też do kontrowersji, które pojawiły się wokół ujawnionych kilka dni temu planów związanych z dodatkami DLC.

 • "Fuck Acta" - słowa ukryte na stronie radeksikorski.pl

  W źródłe HTML oficjalnej strony ministra spraw zagranicznych, Radosława Sikorskiego, można znaleźć słowa "Fuck Acta" - napisał serwis Niebezpiecznik. Sprawdziliśmy - to prawda.

 • EVE Online: Kontrowersje wokół mikropłatności rozwiązane

  Kilka dni temu informowaliśmy o swoistym „ buncie ” graczy EVE Online , którym nie spodobały się plany wprowadzenia do wirtualnego sklepu kupowanych za prawdziwą kasę przedmiotów dających przewagę w rozgrywce, a także wysokie ceny obecnych dodatków „ kosmetycznych ”. Wygląda jednak na to, że kryzys został zażegnany.

 • Treści antypirackiego porozumienia ujawnione!

  Międzynarodowe porozumienie ACTA dotyczące walki z piractwem, które dotychczas było pilnie strzeżone i chowane w tajemnicy, zostało wreszcie opublikowane.

 • Po naradzie w sprawie ACTA - znamy stanowisko rządu

  Dzisiaj odbyło się spotkanie premiera i ministrów spraw zagranicznych, administracji i cyfryzacji oraz kultury i dziedzictwa narodowego w sprawie podpisania przez polski rząd umowy handlowej ACTA , która wywołała sprzeciw polskich internautów, a także ataki „ hakerów ” na strony rządowe. Niestety nie mamy dobrych wieści…

 • "Sprzedam domenę" - czyli o zarabianiu na żałobie

  W ostatnim czasie media wiele miejsca poświęciły zjawisku, z którym po raz pierwszy zetknęliśmy się na taką skalę. Rejestrowanie domen internetowych, nawiązujących do tragicznych zdarzeń, to praktyka wzbudzająca równie duże kontrowersje za Oceanem.

 • Premier zawiesza proces ratyfikacji ACTA!

  Wygląda na to, że opór społeczny i protesty w sprawie ratyfikacji i przyjęcia przez Polskę umowy handlowej ACTA przyniósł skutek. Na dzisiejszej konferencji prasowej premier Donald Tusk poinformował o zawieszeniu procesu ratyfikacji dokumentu .

 • Smartfon bez ramek wokół ekranu?

  Wiele wskazuje na to, że Motorola zaprezentuje urządzenie bez ramek wokół ekranu. Czego może dotyczyć ten niezwykły stylistyczno-technologiczny zabieg?

Dyskusje na temat: kontrowersje wokol acta
 • Origin - kontrowersje

  MyExtasy, a jak myslisz, skad sie te całe kontrowersje wokół originu wzieły? Właśnie z tego, że to ustrojstwo działa troche jak legalny spyware, skanuje zawartosć komputera liste zainstalowanego oprogramowania etc. i wysyła te informacje do EA.

 • TERA: Kontrowersje wokół europejskiej wersji

    Dzisiaj kończy się otwarta beta TERY. Testowa wersja gry wzbudziła kontrowersje wśród europejskich graczy – okazało się, że sieciówka została ocenzurowana względem wydania koreańskiego i amerykańskiego.

 • TERA: Kontrowersje wokół europejskiej wersji

  "Ale to nie wszystko. Kontrowersje wywołała też zmiana wyglądu przedstawicielek rasy Elin, które w oryginale maja odsłonięte niektóre, przyciągające oczy facetów, miejsca." - pedofili, a nie facetów. Co do samej cenzury Elin, to bardzo ciekawe, że akurat ta rasa wymagała zakrywania tego i tamtego, a pozostałe rasy, chociaż miały więcej fanservice&039;u, zostały nietknięte...

 • RE: obramowanie wokol hiperlaczy pomocy!!

  Wiele razy było o tym na forum, musisz dobrze kodowanie ustawić. Oto kilka przydatnych linków: www.kurshtml.boo.pl - deklaracja strony kodowej Jeden z wątków na forum Najlepiej przekonwertuj wszystki podstrony tym programem. Powinno pomóc ;)

 • MegaUpload nie żyje? Na to wygląda

  Napisałem późną nocą mejla do interia.pl i dzisiaj pojawił się artykuł:|http:nt.interia.pl/wiadomosci/news/kontrowersje-wokol-acta-internauci-moga-byc-scigani,1748809,2258

 • Niechciana ramka wokol nazw folderow

  Czolem. Od dluzszego czasu mam nieprzyjemnosc pracowac z czyms podobnym na screenach: http://i.imagehost.org/t/0822/2_49.jpg Zaznacze, iz nie zalezy to od uzytego motywu: http://i.imagehost.org/t/0034/1_133.jpg Pracuje z BBlean, jednakze sytuacja ma sie podobnie gdy uruchomiony jest explorer.exe. Z tego tez powodu nie moge normalnie pracowac z tCMD (nazwy sa obcinane). http://i.imagehost.org/t/0081/3_28.jpg Pomysly panowie?

 • EVE Online: Kontrowersje wokół mikropłatności rozwiązane

  Kilka dni temu informowaliśmy o swoistym „buncie” graczy EVE Online, którym nie spodobały się plany wprowadzenia do wirtualnego sklepu kupowanych za prawdziwą kasę przedmiotów dających przewagę w rozgrywce, a także wysokie ceny obecnych, „kosmetycznych” rzeczy. Wygląda jednak na to, że kryzys został zażegnany.

 • RE: Niechciana ramka wokol nazw folderow

  Może usuń tą dziwną skórkę/nakładkę i powróć do oryginalnego stylu XPka (jeśli plik c:\windows\system32\uxtheme.dll był też zmodyfikowany - przywróć jego oryginalną wersję).