• Informacje na temat:

  klucz aktywacyjny windows 7 ultimate

Artykuły na temat: klucz aktywacyjny windows 7 ultimate
 • Windows 7 Ultimate złamany

  Jeśli informacje o ujawnionym kluczu aktywacyjnym OEM okażą się prawdą, niemal każdy miłośnik komputerów będzie mógł już teraz stać się posiadaczem darmowej (aczkolwiek nielegalnej) wersji Windows 7 Ultimate.

 • Premiera za 3 miesiące, a piraci już go dorwali?! Windows 7 na torrentach!

  Oficjalna premiera nowego systemu operacyjnego Microsoftu Windows 7 przewidziana jest na 22 października. Ale już teraz krąży po sieci piracka wersja finalnego oprogramowania. Microsoft wciąż jest za słaby?

 • Klucz do Windows 7 beta tylko do 24 stycznia

  Pierwszą betę kolejnej wersji Windows można pobrać z witryny Microsoft. Duże zainteresowanie plikiem wśród internautów skłoniło producenta do zmiany liczby kluczy licencyjnych, które oddane będą w ręce testerów.

 • Windows 7 w okresie przedświątecznym

  Jakiś czas temu Microsoft udostępnił wersję RC Windowsa 7. Teraz zaś gigant z Redmond oznajmił, że premiery finalnej edycji możemy spodziewać się wkrótce.

 • Windows 7 - piraci już aktywowali

  Do oficjalnej handlowej premiery Windows 7 - 22 października br. - jest jeszcze trochę czasu, nie przeszkodziło to jednak piratom w... aktywacji pełnej wersji systemu już teraz.

 • Multitouch w Windows 7

  O tym że najnowsza wersja systemu Windows będzie obsługiwała technologię multitouch, wiadomo od dłuższego czasu. Jeśli zamiast suchych danych wolicie zobaczyć to wszystko w akcji, ale nie macie dostępu do komputerów z takim właśnie ekranem, zapraszamy na krótki pokaz.

 • Windows 7 i 2008 R2 RC dostępne dla wszystkich

  Zapowiadaliśmy i jest! Od dzisiaj jest publicznie dostępna wersja kandydująca nowego systemu Windows 7 oraz serwerowego odpowiednika Windows Server 2008 R2. Udostępniona kompilacja oznaczona jest numerem 7100-0-090421-1700.

 • Kinect: Ożywia nie tylko cienie, ale i potrafi sterować Windowsem 7

  Kinect może zarówno sterować robotem, jak i ożywiać stworzone za pomocą cieni zwierzęta. Nowy kontroler Xboksa 360 można jednak wykorzystać do bardziej przyziemnych rzeczy, jak choćby obsługi komputera. W sieci pojawiły się filmiki pokazujące współpracę Kinecta z Windowsem 7 . To działa!

 • Nowy tablet Lark Ultimate 7i WIN

  Firma Lark Europe S.A. wprowadziła właśnie do sprzedaży nowy tablet o oznaczeniu Ultimate 7i WIN.

 • Windows 10 #nikogo?

  Wręcz przeciwnie - właśnie dogonił Windowsa 7! A #nikogo to Linux.

 • Ostatnia szansa na pobranie Windows 7 (beta)

  Nie pobrałeś jeszcze publicznej wersji testowej nowego systemu Windows 7? Dzisiaj masz ostatnią szansę, aby to zrobić. Na 10 lutego Microsoft zapowiadał zakończenie rejestracji nowych użytkowników, chcących pobrać następcę Windows Vista. Na dokończenie rozpoczętego pobierania masz dodatkowo jeszcze dwa dni.

Dyskusje na temat: klucz aktywacyjny windows 7 ultimate
 • Klucz aktywacyjny Windows w laptopie.

  W przypadku Windowsa 7 oraz Windowsa 8 ten sam klucz będzie pasował do obydwóch wersji systemu (32 i 64 bitowej). Przy czym nadal jest rozróżnienie między wersjami Home, Professional, Ultimate itp. (czyli klucz z wersji Home nie będzie pasował do płyty z wersją Professional, choć płyty są prawie identyczne - różnią się jednym plikiem). Jeśli pomylisz się przy wpisywaniu klucza, to dostaniesz odpowiedni komunikat i będziesz się mógł poprawić. Lepiej jest użyć klucza z naklejki (klucz w...

 • RE: Kod Aktywacyjny Windows 7

  http://www.hotfix.pl/odzyskiwanie-kluczy-produktow-windows-xp-vista-7-a276.htm , ewentualne google -> ODCZYTYWANIE KLUCZA WINDOWS 7 (z rejestru) Dzięki chyba pomogłeś sprawdzam już ;d Nie dało rady bo wyskoczył taki błąd jak : Wprowadzony klucz produktu wydaje się domyślnym kluczem produktu i nie może zostać użyty do aktywacji.Wpisz inny klucz produktu Windows 7 Ultimate R E F RE sh

 • Rozwiązany: Windows 7 Ultimate a klucz od Home Premium

  Witam, Mam pytanie o Win 7. Ja mam płytkę z Win 7 Ultimate, dziewczyna ma klucz od Home Premium. Czy mogę zainstalować u niej Ultimate'a i wpisać jej klucz (przypisany do kompa)? Nie dostała żadnej płytki z Windowsem czy jakimikolwiek sterownikami. Czy ten klucz będzie jej działał? Pozdrawiam

 • Kod Aktywacyjny Windows 7

  Witam da mi ktoś kod aktywacyjny do Windows 7 ? bo mi jest potrzebny bo moja mama zakupiła laptopa Lenevo jest na gwarancji i trzeba jest teraz klucz może mi ktoś podać z góry dzięki ... Przypominam że jak dałem na początek zera to wyskakuje błąd że coś te liczby nie mogą wystepować na początku .. Też przypominam że nie mam z tyłu tego kodu ;/

 • Rozwiązany: Windows 7 Ultimate a klucz od Home Premium

  To zależy. W normalnych warunkach by nie przeszło, ale można zmodyfikować płytę tak, że by przeszło. Generalnie płyta z Windowsem 7 HP różni się od tej z Windows 7 Ultimate bardzo nieznacznie (o ile dobrze pamiętam, to jednym plikiem).

 • RE: Klucz produktu Windows 7 Ultimate

  wystarczyło troszeczkę pogooglować http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-odzyskac-klucz-produktu-windows-7-za-pomoca-sunrise-seven

 • RE: Klucz produktu Windows 7 Ultimate

  Czy też chociażby tym możesz sobie odczytać klucz --- http://majorgeeks.com/License_Crawler_d6666.html

 • Klucz aktywacyjny Windows w laptopie.

  Witam, Mam laptopa Lenovo y570. Przez własną niewiedzę wywaliłem partycje Recovery. Podobno da się przeinstalować system z odpowiedniej (niekoniecznie oryginalnej) płyty wpisując tylko klucz aktywacyjny. Problem w tym, że klucz z naklejki ze spodu laptopa jest trochę już nieczytelny i dodatkowo różni się od tego, który pokazuje się w programach, które go rzekomo znajdują w systemie, typu SunriseSeven itp. Potrzebuję przeinstalować system. Co robić w takiej sytuacji?

 • RE: Kod Aktywacyjny Windows 7

  Jest klucz tylko się nie da odczytać bo jest tak porysowany ;/