• Informacje na temat:

  jak znaleźć numer telefonu komórkowego po nazwisku

Artykuły na temat: jak znaleźć numer telefonu komórkowego po nazwisku
 • 83zpI3c7n4_@ - ustalanie bezpiecznego hasła

  Większość internautów korzysta z najprostszych haseł takich jak "1234", "hasło" czy "qwerty". Firma ESET, radzi jak utrudnić internetowym włamywaczom życie i przygotować silne i co równie ważne łatwe do zapamiętania hasło.

 • Xperia Play - test telefonu

  Xperia Play był zapowiadany jako telefon wyjątkowy – i taki też jest. Choć obietnica „konsoli w telefonie” nie została w nim do końca spełniona, to raczej nie wina samego sprzętu, a wsparcia, jakiego udzielili mu producenci gier. Mizernego...

 • Czy potrafimy żyć bez telefonu komórkowego?

  15 lipca obchodzimy Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego. Tymczasem w ostatnich latach telefon stał się dla Polaków narzędziem niezbędnym do codziennego funkcjonowania. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Payback, co trzeci Polak nie jest w stanie rozstać się ze swoim telefonem na 24 godziny.

 • Nastolatki nie dbają o prywatność w sieci

  ..., że przesyła zdjęcia nieznajomym, a 12 proc. wysyła nawet numer swojego telefonu komórkowego. W ankiecie, w której wzięło udział ogółem 1357 respondentów dziewczęta okazywały się znacznie bardziej(...) chcą tego robić - pomaga jedynie uświadamianie, np. za pomocą przykładów. Broszurki ze wskazówkami na temat postępowania w sieciach społecznościowych i w innych serwisach można znaleźć m.in. na...

 • Ukryty przekaz - jak go odczytać?

  Na worku, w który zapakowany jest najnowszy numer CD-Action , znajduje się tajemniczy kod opisany jako Ukryty przekaz . Został on przygotowany za pomocą coraz popularniejszego kodu QR, który można odczytać używając telefonu komórkowego i odpowiedniego oprogramowania.

 • Nie chcesz, by wydzwaniali do ciebie akwizytorzy i inne obce osoby? Masz potrzebę wykonania anonimowego połączenia? Skorzystaj z usług, które pomogą chronić twoją prywatność i przy okazji ułatwią życie.

 • Sony chce stworzyć następcę iPhone´a - telefon i konsolę do gier w jednym

  Jak podaje agencja prasowa Reuters, cytując doniesienia japońskiego dziennika Nikkei Business Daily, Sony rozpocznie wkrótce prace nad nowym mobilnym urządzeniem, które będzie łączyć funkcjonalność konsoli do gier i telefonu komórkowego.

 • Skype ma ponad 170 mln użytkowników, w tym ponad 3 mln w Polsce. Mogą ze sobą rozmawiać jak przez telefon, ale bezpłatnie. Dzwonić na numery stacjonarne, płacąc grosze. A jeśli wykupią numer miejski, odbierać połączenia od osób spoza Skypea. Na instalację i opanowanie aplikacji Skype wystarczy kilka minut.

 • Klary, wszędzie Klary! Musisz znaleźć je wszystkie! [ROZWIĄZANIE!]

  Tajny przekaz w numerze 13/2013 jest nietypowy. Bohaterka stworzona przez Marka Lenca obchodzi już swoje dziesiąte urodziny - z tej okazji rozpanoszyła się po całym numerze. Pierwsza osoba, która znajdzie i wskaże je wszystkie, wygra wielki szacunek redakcji. No, może coś jeszcze.

 • 30. urodziny telefonu komórkowego

  21 sierpnia 1983 roku na rynku pojawił się telefon Motorola DynaTAC 8000X. Minęły 3 dekady od tego niesamowitego debiutu.

Dyskusje na temat: jak znaleźć numer telefonu komórkowego po nazwisku
 • Lokalizacja Telefonu Komórkowego

  Niestety, ale takie lokalizatory działają tak, że najpierw trzeba zarejestrować usługę*. Gdyby było inaczej, każdy mógłby śledzić kogokolwiek, a to nie byłoby fajne. Pozostaje Ci sprawdzić w papierach telefonu IMEI, czyli unikalny numer telefonu i podać im go, oni zablokują i po problemie. Innego sposobu nie ma. P.S - IMEI sprawdza się kombinacją *#06#, ale to Ci się już pewnie nie przyda... ;] EDIT: *- chodzi o to, ze jak jeszcze masz telefon i w nim kartę SIM.

 • RE: numer telefonu

  albo poprostu zadzwoń na informację TP i powiedz jaka jest sytuacja. skoro mogą podać po nazwisku numer telefonu, to nie widze przeszkód żeby to nie działało w drugą stronę.

 • Lokalizacja Telefonu Komórkowego

  po pierwsze blokada IMEI przez operatora jest bezpłatna (tak jest na pewno w Erze - wiem bo tam pracuję) więc nie wiem skąd na komisariacie mają info o opłatach po drugie po utracie aparatu lokalizacja urządzenia nie jest w zasadzie mozliwa ( no technicznie rzecz biorąc nie ma problemu ale żaden operator tego nie robi jedynie organy ścigania sie w to bawią ale wiadomo że nie wtedy jak chodzi o "jakś tam kradzież"...) po trzecie rzeczywiście jak ktoś wspomniał wcześniej w niektórych...

 • RE: jak zlokalizować rozmówcę telefonu komórkowego(wyłączony,na kartę,)

  witam, mam pytanie do jakiej sieci należy numer zaczynający się od +48134....

 • Lokalizacja Telefonu Komórkowego

  Zablokowanie fonu na pewno jest za darmo (no, chyba że w Orange /biggrin.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":biggrin:" border="0" alt="biggrin.gif" /> ), ale później go nie znajdziesz. Najlepiej zgłosić IMEI na policji, że skradziono. Będą mieli w bazie i jak kiedyś im się trafi ktoś z tym fonem, to będziesz miał info. Serio czasami się znajdują (znam 3 przypadki, w 1 okazało się, ze kumplowi po pół roku telefon znaleźli gdzieś nad morzem, a w Wawie zgubił na imprezie. Najlepsze, że...

 • RE: Komentarze do recenzji telefonu komórkowego "Nokia 7610 Supernova".

  Krótka okropnie, wygląda jak większość recenzji - pisana po to, by była napisana. I (za przeproszeniem, pytanie nie do Ciebie, ale do ogółu "twórców", nie mam ochoty napisać do każdego z osobna, dla Ciebie jest tylko uwaga o krótkości) - na cholerę takie chłamy, które nie przekazują informacji od autorów? Takie informacje, jakie podajcie to można samodzielne znaleźć poprzez wyszukiwarkę, a dwa zdania komentarza nie można nazwać recenzją. Opanujcie się i przestańcie pisać, by móc w myślach...

 • Lokalizacja Telefonu Komórkowego

  CYTAT(machina @ śro, 06 maj 2009 - 22:09) Heh, można by namierzyć fona po IP, ale czy komórki to mają?? Ma IP, ale zmienne tak jak jest w internecie bezprzewodowym. Ja mam na przykład aktualne IP w komórce 217.116.110.190 i przy próbie zlokalizowania mi pisze, że jestem w Warszawie na Skierniewickiej, a w rzeczywistości jestem w Katowicach :D

 • RE: jak zlokalizować rozmówcę telefonu komórkowego(wyłączony,na kartę,)

  na androidzie są takie fajne aplikacje, dzięki którym możesz znaleźć swój telefon nawet jeśli jest wyłączony. http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-650/-550/faktonline/633833412568405854.jpg

 • Lokalizacja Telefonu Komórkowego

  IMEI mam zapisany na opakowaniu po telefonie, więc na poniedziałek pójdę żeby go zablokowali.

 • RE: Jak udostępnić internet z komputera do telefonu komórkowego ?

  Dawniej się bawiłem i dało się jakoś udostępnić internet z komputera na telefon przez Bluetooth. Jeśli masz bluetooth, to możesz po kombinować.