• Informacje na temat:

  jak sformatować dysk c windows 7 bez płyty

Artykuły na temat: jak sformatować dysk c windows 7 bez płyty
 • Windows 10 nie lubi DRM-ów (i GTA 3)

  Jak powiedział Boris Schneider-Johne z niemieckiego Microsoftu (gdzie według swojego profilu zajmuje pozycję Enthusiast Marketing Manager Windows), problemy sprawiają płyty z SafeDisc-em oraz niektórymi wersjami SecuROM-u. Wszystko przez problemy z bezpieczeństwem i zerowe ze strony firm za nie odpowiadających, czyli Sony i Macrovision.

 • Windows Phone 7 bez obsługi żyroskopu

  W wywiadzie dla serwisu Channel9, Brandon Watson powiedział, że Windows Phone 7 nie będzie wspierał obsługi żyroskopu. Przynajmniej na razie.

 • Windows 7 w okresie przedświątecznym

  Jakiś czas temu Microsoft udostępnił wersję RC Windowsa 7. Teraz zaś gigant z Redmond oznajmił, że premiery finalnej edycji możemy spodziewać się wkrótce.

 • 7-calowy tablet od C-motech z Windowsem 7

  Przenośne, dotykowe tablety internetowe cieszą się na rynku coraz większą popularnością. Firma C-motech stworzyła jak na razie tylko prototyp takiego urządzenia, ale możemy się spodziewać, że w niedługim czasie trafi ono do seryjnej produkcji.

 • Multitouch w Windows 7

  O tym że najnowsza wersja systemu Windows będzie obsługiwała technologię multitouch, wiadomo od dłuższego czasu. Jeśli zamiast suchych danych wolicie zobaczyć to wszystko w akcji, ale nie macie dostępu do komputerów z takim właśnie ekranem, zapraszamy na krótki pokaz.

 • Jednym z elementów często ulegających awariom jest dysk twardy. Ponieważ zwykle przechowuje on ważne dane, warto od czasu do czasu sprawdzać jego stan. Służy do tego mechanizm o nazwie SMART wbudowany w każdy współczesny dysk twardy.

 • Powrót kultowego Commodore C-64!

  Już dziś trafia do sprzedaży w USA nowa wersja kultowego komputera Commodore C-64 . To idealne urządzenia dla tych, którzy grali na nim dwadzieścia lat temu, a jednocześnie chcą mieć w domu komputer, który zapewnia podstawowe funkcje przydatne w czasach współczesnych. 

 • W celu zapoznania się z systemem Linux nie trzeba w ogóle przeprowadzać procesu instalacji. Dzięki dystrybucji Damn Small Linux możesz korzystać z tego systemu, gdzie chcesz, uruchamiając go z pendrivea lub z płyty CD.

 • Kinect: Ożywia nie tylko cienie, ale i potrafi sterować Windowsem 7

  Kinect może zarówno sterować robotem, jak i ożywiać stworzone za pomocą cieni zwierzęta. Nowy kontroler Xboksa 360 można jednak wykorzystać do bardziej przyziemnych rzeczy, jak choćby obsługi komputera. W sieci pojawiły się filmiki pokazujące współpracę Kinecta z Windowsem 7 . To działa!

 • Oficjalnie zaprezentowano Windows 7

  Na konferencji PDC Microsoft po raz pierwszy publicznie zademonstrował system Windows 7, który ma być następcą niecieszącego się dobrą opinią systemu Windows Vista.

Dyskusje na temat: jak sformatować dysk c windows 7 bez płyty
 • Windows 7 instalacja.

  Niestety musisz dysk C sformatować, reszta partycji zostanie taka jak jest.

 • RE: Jak sformatować dysk C w Windows XP

  nie jest to poprawne określenie tylko kolego @shaker ponieważ ten twardziel może być podzielony na kilka partycji które to można formatować dowolnie, w przypadku wykonania formatu tylko partycji C z płyty instalacyjnej jest możliwość wykonania tylko formatu bez instalacji lub proponuję skorzystać z bootowalnej płyty Gparted Live CD tutaj jednakże ostrzegam że jeśli system jest zainstalowany na tejże partycji to czeka kolegę ponowna instalacja ponieważ nie można wykonać formatu tylko na...

 • Jak sformatować partycję systemową przed ponowną instalacją systemu?

  Witam. Miałem pewien wirus na kompie, nie miałem innego wyboru niż format. Chciałem zformatować dysk C. Myślałem że moge to zrobić z płyty instalacyjnej windows, ale nie moge. Gdy wybieram ten dysk to wyskakuje mi komunikat że nie powinno się instalować 2 windowsów na jednej partycji. Chciałem zrobić tak : -zainstalować win xp na dysku D (można było go sformatować) -z nowego windowsa sformatować C -zainstalować win xp na C -sformatować D Gdy już formatowałem C (2 krok) doszło do 100% i...

 • Jak sformatować dysk bez płyty z Windowsem

  Witam, Sprawa wygląda tak - mam Windowsa 7 na pendrive'ie. Podczas uruchamiania go włącza się od razu instalacja Windowsa, nie pojawia się możliwość formatowania dysku. Czy istnieje na to jakiś prosty sposób? Chodzi mi o format całego dysku Pozdrawiam!

 • Formatowanie C:

  Witam, Otóż mam taki problem bo chciałbym sformatować dysk c ale bez utraty windowsa xp, nie mam instalki bo kupiłem komputer już zainstalowanym windowsem(oryginalny). Więc proszę o pomoc, jak sformatować dysk c bez utraty windowsa.

 • RE: Jak sformatować dysk C WINDOWS XP

  Oto malutki poradni, jak zainstalować Windows XP Professional Aby zainstalować system operacyjny MS Windows XP na twoim komputerze przygotuj: -płytkę CD z wersją instalacyjną systemu, -Numer seryjnytego systemu powiniem być umieszczony na płytce bądź licencji. Przygotowanie do uruchomienia instalacji systemu z płyty CD: Podczas gdy komputer się uruchamia, rozpoczyna się proces tzw. Bootowania - PC szuka wtedy na podłączonych do komputera nośnikach systemu operacyjnego, po znalezieniu...

 • Jak sformatować komputer?

  Mam pytanie. Czy da się sformatować komputer bez usuwania Windows? Moje pytanie może, niektórych zadziwić, ale nie znam się na komputerach. Przynajmniej umiem pisać posty /icon_biggrin.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":icon_biggrin:" border="0" alt="icon_biggrin.gif" />

 • Jak sformatować dysk C WINDOWS XP

  Witam Jak sformatować dysk C, aby innych dysków nie formatować? Zawsze gdy robie formata to innych dysków w ogóle nie ruszam, a jak już zainstaluje windowsa i chce wejść np. w dysk D to wyskakuje ręczne formatowanie dysku. Moglibyście powiedzieć co robie źle lub jak sformatować tylko jeden dysk.

 • xp -jak sformatować partycję?

  1. Narysuj na ścianie ikonę panelu sterowania 2. Odepnij dysk od płyty głównej 3. Rzuć dyskiem w tą narysowaną ikonę z punktu 1 :) A tak na poważnie. Potrzebny ci będzie drugi komputer. Podłącz do drugiego komputera dysk twardy, tak żebyś miał jeden z windowsem i ten swój i sformatuj dysk z pozycji windowsa. To jest taka najprostsza metoda.

 • RE: Jak sformatować dysk bez płyty z Windowsem

  Spytałem jak zrobić to BEZ PŁYTY. Nie mam napędu CD/DVD