• Informacje na temat:

  jak przywrócić usuniętą historię google chrome

Artykuły na temat: jak przywrócić usuniętą historię google chrome
 • GmailTap i Chrome Multitask Mode: Rewolucyjna technologia od Google

  Niektórzy czują się przytłoczeni ilością klawiszy wyświetlanych na dotykowych ekranach telefonów. Google znalazło na to sposób i zamierza wprowadzić funkcję GmailTap w nowych smartfonach z Androidem . W nowej aktualizacji przeglądarka Chrome otrzyma za to Chrome Multitask Mode  i będzie działać nawet do kilku razy szybciej.

 • Przeglądarka Google Chrome

  Dzisiaj w ponad 100 krajach jednocześnie zostanie publicznie udostępniona pierwsza wersja przeglądarki Google Chrome. Cały projekt ma być licencjonowany na zasadach open source.

 • Angry Birds: Inwazja ptactwa na Google Chrome

  Korzystasz z przeglądarki Google Chrome a nie zdążyłeś jeszcze poznać się na fenomenie Angry Birds ? Najwyższy czas przetestować specjalną, darmową wersję ptaszków pod Chrome .

 • Google Chrome to forpoczta nadchodzącego internetowego systemu operacyjnego Google Chrome OS. Akceleracja sprzętowa, zintegrowana, najnowsza wersja Adobe Flash (Chrome jest jedyną przeglądarką niewymagającą instalacji Flasha, ponieważ jest już w niej zainstalowany) oraz coraz większa baza aplikacji online to główne zalety.

 • Google Chrome ze wsparciem dla pada na początku przyszłego roku

  Google  zamierza skoncentrować się nie tylko na grach mobilnych, ale także PC-towych . Takie wnioski można wyciągnąć z zapowiedzianych zmian, jakie wkrótce pojawią się we flagowej przeglądarce giganta, czyli Chrome . Wśród nich ma znaleźć się m.in. wsparcie dla pada.

 • Google Chrome: kontrola multimediów

  Niewykluczone, że w przyszłych wydaniach przeglądarki Chrome pojawi się przycisk do odtwarzania, pauzowania i zatrzymywania materiałów multimedialnych.

 • Chrome obchodzi urodziny. Życzenia składa 6,89% naszych czytelników!

  Trochę przegapilismy, ale lepiej późno niż wcale - przeglądarka Chrome miała wczoraj urodziny (pierwsze). A ponieważ sami z niej korzystamy, przedstawiamy filmik z przygotowania niezwykłego, okolicznościowego tortu. Zrobi nam ktoś kiedyś taki na urodziny?

 • Nowy Google Chrome do pobrania

  Stale aktualna, stabilna wersja przeglądarki Google Chrome to wciąż wersja 1.0.154.43, jednak na deweloperskim kanale dystrybucyjnym pojawiła się kolejna wersja zaliczająca się już do drugiej generacji przeglądarki giganta z Mountain View. Sprawdziliśmy, co w niej nowego.

 • Chrome Web Store: Tak zaczyna się rewolucja

  Zapamiętajcie dzisiejszą datę. Nie tylko dlatego, że właśnie 8 grudnia ruszyła nowa wersja strony cdaction.pl . Wystartował także Chrome Web Store , platforma cyfrowej dystrybucji od Google'a , która za jakiś czas może okazać się wiodącą na rynku. Są w niej również gry - w tym produkcje Electronic Arts .

 • Google Chrome numerem 3 w USA

  Przeglądarka internetowa autorstwa Google skutecznie zdobywa rynek, notując stały wzrost zainteresowania użytkowników.

Dyskusje na temat: jak przywrócić usuniętą historię google chrome
 • Rozwiązany: Jak przenieść historię w Google Chrome

  Jak przenieść historię w Google Chrome z Windows XP do Windows 7, zna ktoś jakiś sposób ??

 • Historia Przegladarki Google Chrome

  Witam, jestem nowy mam pytanko kilka dni temu siostra przez przypadek usuneła mi moją całą historię przeglądarki Google Chrome czy dało by rade przywrócić ją bo potrzebuje bardz o pewnego linka co był otwierany wcześniej do pracy lecz wcześnie nie miałem zainstalowanej drukarki do mojego systemu? patrzałem różne filmiki na youtube przez cmd wyskakiwały mi obecnie otiwerane stronki a ja chciałbym strony sprzed usunięcia historii przeglądarki chrome mam system windows7 i jak można prosić o jak...

 • Rozwiązany: Jak przenieść historię w Google Chrome

  Już wiem, należy przenieść folder "User Data", w Windows 7 znajduje się w C\ users\ nazwa użytkownika\ AppData\ Local \Google\ Chrome\ .

 • Google Chrome

  Witam korzystam z przeglądarki Google chrome mam słaby Internet 3gb limitu z Orange po wykorzystaniu limitu Internet bardzo słabo działa ,a Google chrome ma dynamiczne wyszukiwanie poprzez historię przeglądarki i szybciej się strony ładują jednak mój komputer często się sam resetuje link tutaj I wtedy przeglądarka Google chrome się źle zamyka i wszystkie zapisane strony które nawet dobrze się otwierały się tak jak by popsuły i trzeba je wczytywać od nowa ale to zajmuje 10min da się...

 • Rozwiązany: Jak przenieść historię w Google Chrome

  Przenieścić pliki z folderu przeglądarki. Głupio się przyznać - ale u licha nie znalazłem u siebie folderu Google Chrome - ma ktoś jakiś pomysł gdzie ta przeglądarka się sadowi?

 • Jak wyłączyć na stałe historię przeglądania w google chrome?

  Witam! Chcę całkowicie wyłączyć historię przeglądania stron w tej przeglądarce. Czy jest taka możliwość? Nie chodzi mi o tryb incognito, ani też usuwanie pamięci podręcznej za każdym razem gdy przeglądarka zostaje wyłączona tylko i wyłączenie o historię. Pozdrawiam!

 • Google Chrome - zapominanie rozszerzeń

  Przedwczoraj ściągnąłem ze strony sendspace spakowany plik z materiałami z uczelni. Miał rozszerzenie w stylu "7zip.exe" i ikonkę jak program instalacyjny, ale mimo wszystko go włączyłem. Ostatecznie pliki udało mi się rozpakować (po włączeniu tamtego czegoś pojawił się zwykły plik zzipowany), ale to coś dodatkowo zrobiło parę rzeczy na komputerze. Pierwsze co zauważyłem, to że Google Chrome zapomniał o rozszerzeniach, jakie były w nim dołączone - po ponownym dołączeniu działają do momentu...

 • RE: Odzyskanie historii z programu Google Chrome

  ciężka sprawa... recuva nie znalazła mi tego pliku.. tych następnych to nawet nie używałem bo nawet nie wiem jak się ten plik nazywał, a ich tam są setki .doc'ów... Czy mogę jakoś przywrócić historię chrome? Wtedy wszedłbym sobie przez historie na gtranslate i tam ten tekst by był bo pamiętam że go tam wrzucałem i to nawet w całości ewent. mail do google? mogę w sumie nawet na to pójść byle by to odzyskać.. ;(

 • Rozwiązany: Jak przenieść historię w Google Chrome

  Możesz też spróbować pobawić się w synchronizację z kontem Google, coś przebąkiwało o zachowywaniu historii, więc może coś jest na rzeczy (ja niestety takiej sytuacji nie uświadczyłem)

 • Odzyskanie historii z usuniętej przeglądarki Google Chrome

  witam, używam przeglądarki Google Chrome,ale padł mi system i miałam sformatowany komputer,a co za tym idzie wszystko zostało usunięte. Chciałabym odzyskać historię mojej przeglądarki internetowej.Jak to zrobić?Jaki program?