• Informacje na temat:

  jak namierzyć telefon komórkowy po numerze imei

Artykuły na temat: jak namierzyć telefon komórkowy po numerze imei
 • Sony chce stworzyć następcę iPhone´a - telefon i konsolę do gier w jednym

  Jak podaje agencja prasowa Reuters, cytując doniesienia japońskiego dziennika Nikkei Business Daily, Sony rozpocznie wkrótce prace nad nowym mobilnym urządzeniem, które będzie łączyć funkcjonalność konsoli do gier i telefonu komórkowego.

 • Telefon jak nowy

  Intensywnie używany telefon komórkowy brudzi się, w szczelinach zbiera się kurz, a na wyświetlaczu pojawiają się rysy. Jakby tego było mało, w pamięci komórki panuje bałagan, a bateria działa coraz krócej. Za pomocą kilku prostych zabiegów jednak sprawisz, że telefon będzie wyglądał i pracował jak nowy.

 • Xperia Play - test telefonu

  Xperia Play był zapowiadany jako telefon wyjątkowy – i taki też jest. Choć obietnica „konsoli w telefonie” nie została w nim do końca spełniona, to raczej nie wina samego sprzętu, a wsparcia, jakiego udzielili mu producenci gier. Mizernego...

 • Kradzieże telefonów komórkowych to istna plaga. Przed pomysłowością i bezwzględnością złodziei trudno się bronić. Co robić, gdy zabiorą ci twój telefon?

 • Czego nie przeczytacie w najnowszym numerze

  W CDA 06/2015 znajdziecie – poza masą innych fajnych tekstów – pierwszą część mego wieloodcinkowego cyklu przedstawiającego ewolucję konsol do gier. „Poprzez 8 generacji”. W tym numerze prapoczątki i prakonsole, czyli generacja nr 1. Nie wszystko się jednak zmieściło na papierze...

 • Telefon komórkowy może zabić

  O drastycznym wypadku doniósł chiński serwis informacyjny. Telefon komórkowy jednego z klientów sklepu Lenovo w Guangzhou eksplodował.

 • Downside: Gra, która pozwoli ci zwalczyć nałóg sięgania po telefon

  W jednym z odcinków How I Met Your Mother świetnie przedstawiono wpływ smartfonów na "starą, dobrą, knajpianą dyskusję". Aktualnie, zamiast rozmawiać i słuchać, wszyscy gapią się w ekrany i wrzucają na Facebooka zdjęcia jedzenia, które przed chwilą zamówili... żeby siedzący obok znajomi kliknęli, że to lubią. Jeżeli kiedykolwiek znaleźliście się w takiej sytuacji - studio Collective Idea ma ciekawe rozwiązanie.

 • Skype ma ponad 170 mln użytkowników, w tym ponad 3 mln w Polsce. Mogą ze sobą rozmawiać jak przez telefon, ale bezpłatnie. Dzwonić na numery stacjonarne, płacąc grosze. A jeśli wykupią numer miejski, odbierać połączenia od osób spoza Skypea. Na instalację i opanowanie aplikacji Skype wystarczy kilka minut.

 • iPhone 4S najszybciej sprzedającym się telefonem w historii

  Pracownicy Apple mogą być dzisiaj w dobrym humorze. Ogłoszono bowiem, że najnowszy smartfon firmy - iPhone 4S - trafił do 4 milionów klientów. Co najważniejsze, tę liczbę udało się osiągnąć w 3 dni od premiery, co oznacza, że nowe urządzenie firmowane jabłkiem to najszybciej sprzedający się telefon w historii.

 • Jeśli masz już dość wysokich rachunków za telefon, wypróbuj VoIP. Z takiego połączenia korzystają już prawie dwa miliony Polaków.

Dyskusje na temat: jak namierzyć telefon komórkowy po numerze imei
 • Lokalizacja Telefonu Komórkowego

  Niestety, ale takie lokalizatory działają tak, że najpierw trzeba zarejestrować usługę*. Gdyby było inaczej, każdy mógłby śledzić kogokolwiek, a to nie byłoby fajne. Pozostaje Ci sprawdzić w papierach telefonu IMEI, czyli unikalny numer telefonu i podać im go, oni zablokują i po problemie. Innego sposobu nie ma. P.S - IMEI sprawdza się kombinacją *#06#, ale to Ci się już pewnie nie przyda... ;] EDIT: *- chodzi o to, ze jak jeszcze masz telefon i w nim kartę SIM.

 • Jak namierzyć telefon po numerze telefonu?

  Jak w temacie, mam tylko numer telefonu. Nic więcej, jak mogę to zrobić? Czytałem dużo o tym, ale nadal nie mam dobrego sposobu.

 • Telefon komórkowy 100-150 zł

  Z tych telefonów powiem Ci tyle że trzymaj się daleko od serii X1 i Asha /wink_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=';)' /> A tak to jak wyżej napisane, bardziej po wyglądzie /smile_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' />

 • RE: Jak namierzyć telefon po numerze telefonu?

  Nie namierzysz w domu. Do tego jest potrzebny specjalny sprzęt lub dostęp do tego telefonu z tym numerem.

 • Telefon komórkowy 100-150 zł

  Wydaje mi się, że ten typ telefonu wybiera się raczej po wyglądzie. Całą resztę, prócz trwałości, spełnia zapewne każdy aparat. Sam mam zwykła cegiełkę od 7 lat i działa bez zarzutu, spełnia wszystkie powyższe warunki (prócz dużego wyświetlacza), więc bierz bo co Ci się wizualnie podoba i tyla. Resztę, recki, szukaj na jakichś benchmarkach, choć długich, wyczerpujących opisów bym się nie spodziewał. To są telefony, który dzwonią, nie wiem czego więcej oczekujesz. Sprawdź pojemność baterii,...

 • Zmiana IMEI - możliwa? Legalna?

  Być może ktoś z Was się orientuje...jak to jest ze zmianą IMEI telefonu? Czy jest to nielegalne (karalne)? A jeśli nie, to jak można dokonać takiej zmiany? Serwisy GSM bawią się w to? Tak w ogóle problem polega na tym, że zależałoby mi bardzo, by ktoś mnie nie namierzył. Powiedzmy, że ta niepożądana osoba ma nr telefonu osoby, z którą dużo piszę. Osoba ta oczywiście zmieniła numer i połamała SIM, lecz przecież operator z pewnością posiada informacje jaki nr IMEI korzystał z danego numeru...

 • Lokalizacja Telefonu Komórkowego

  IMEI mam zapisany na opakowaniu po telefonie, więc na poniedziałek pójdę żeby go zablokowali.

 • RE: zmiana kodu IMEI

  Właściwie to po co chcesz to zrobić ?? Zapewne ma zablokowany telefon poprzez IMEI... I powtórzę wszystkich, jak i siebie z poprzedniego wątku - zmiana IMEI jest nielegalna... Jeśli chcesz odblokować telefon to jedynie gdzie możesz szukać to na policji - choć i tam dużo nie zdziałasz...

 • Lokalizacja Telefonu Komórkowego

  Witam, mój problem: wczoraj w nocy ukradli mi telefon, była to moja ukochana nokia 6288 - operator ERA, telefon był na abonament. Mój tato wczoraj w nocy zablokował kartę sim tak by nie można było nigdzie dzwonić z mojego nr. Następnego dnia poszliśmy na policję, gdzie dowiedziałem się że za opłatą 17zł można zablokować telefon (niezależnie od tego jaką kartę sim się doń włoży) poprzez 15cyfrowy nr IMEI. Czy jest jakakolwiek realna szansa namierzenia telefonu ?? Słyszałem że operatorzy...

 • RE: Zgubiłem telefon komórkowy

  1. Do operatora jedziesz zgłosić zgubienie karty SIM i wyrazić prośbę o duplikat (30zł). 2. Na policję jedziesz z pudełkiem od telefonu, żeby sobie spisali numer IMEI, po którym teoretycznie można telefon namierzyć. 3. Jeżeli był to trochę bardziej zaawansowany telefon i ustawiłeś jakieś namierzanie GPS to można przez przeglądarkę, ale znając życie nie zrobiłeś tego, bo Ci się nie chciało, albo nie miałeś o tym pojęcia.