• Informacje na temat:

  informacja telefonów komórkowych

Artykuły na temat: informacja telefonów komórkowych
 • Aparat z telefonem komórkowym?

  Podczas targów CHITEK 2008 chiński producent telefonów komórkowych zaprezentował model wyposażony w aparat fotograficzny, którego sercem jest znany z cyfraków firmy Canon procesor Digic III.

 • Freeware: psychodela po fińsku

  W czym ? poza robieniem telefonów komórkowych i popełnianiem samobójstw na masową skalę ? dobrzy są ?Fińczycy?? W tworzeniu małych i pomysłowych gier.

 • Projektor do telefonów komórkowych Optoma Pico

  Oglądanie filmów na ekranie telefonu komórkowego lub urządzenia typu PDA może uprzyjemnić dłuższą podróż, ale jest niewygodne, gdy widzów jest więcej niż jeden. W takich sytuacjach może się przydać miniprojektor Optoma.

 • Telefony komórkowe AEG w ofercie KONTEL

  Od października portfolio dystrybucyjne firmy KONTEL powiększy się o telefony komórkowe niemieckiej marki AEG. W skład nowej linii wchodzą cztery modele telefonów GSM oraz dwie wersje telefonu dla seniora.

 • Xperia Play - test telefonu

  Xperia Play był zapowiadany jako telefon wyjątkowy – i taki też jest. Choć obietnica „konsoli w telefonie” nie została w nim do końca spełniona, to raczej nie wina samego sprzętu, a wsparcia, jakiego udzielili mu producenci gier. Mizernego...

 • 299 mln telefonów w trzy miesiące

  IDC opublikowało wyniki sprzedaży telefonów komórkowych w trzecim kwartale 2008 roku. Na czele producentów stoi Nokia, która przez ostatnie trzy miesiące sprzedała prawie 118 mln telefonów.

 • Telefony komórkowe jednak groźne dla zdrowia?

  Kalifornijski Departament Zdrowia Publicznego został zmuszony do aktualizacji danych na temat bezpieczeństwa telefonów. Wydano kilka ostrzeżeń.

 • Pure Football: Gerrard strzela bombę

  Pierwszy trailer z Pure Football pokazuje, że piłkarze potrafią korzystać z telefonów komórkowych, a na rywalu najlepiej odegrać się poza stadionem, w nieoficjalnym meczu, w którym... nie ma sędziów.

 • Bezdotykowa kontrola telefonów z Androidem

  Dla wszystkich osób, którym znudziły się już dotykowe interfejsy telefonów komórkowych, eyeSight Mobile Technology przygotowało nowy sposób nawigacji po telefonie.

 • Aplikacja w telefonie zrobi zdjęcie złodziejowi

  Lubelscy policjanci opublikowali zdjęcie mężczyzny, który włamał się do samochodu i ukradł z niego telefon. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że fotografię włamywacza wykonała aplikacja zainstalowana w telefonie poszkodowanego.

 • Technologiczny odwyk dla dzieci - 30 dni bez TV, gier i internetu. Z jakim efektem?

  Eksperyment przeprowadzony został w hrabstwie Essex w Anglii, na dzieciach z Klubu Karate z miejscowości Colchester. Wyzwanie dla młodych karateków było trudne - miesiąc bez telewizji, gier, internetu oraz telefonów komórkowych.

 • Naukowcy z firmy McAfee ostrzegają przed wykrytym kilka dni temu wirusem typu spyware, atakującym telefony komórkowe z zainstalowanym systemem operacyjnym Symbian. Celem robala jest uzyskanie przez twórcę aplikacji dostępu do danych zgromadzonych w telefonie.

Wideo na temat: informacja telefonów komórkowych
Dyskusje na temat: informacja telefonów komórkowych
 • Nowe nie znaczy lepsze

  W Polsce taki przepis sprawi, że masowo zaczną ginąć dowody osobiste i gówniarze dalej będą dzwonić bezkarnie z telefonów - tym razem zarejestrowanych na kogoś innego.I jak telefon im się znudzi to ktoś inny poniesie prawne konsekwencje korzystania z niego. Jak wiadomo nawet informacja od policji o zgłoszonej kradzieży dowodu tożsamości nie przekonuje banków komercyjnych o naszej

 • Wycena 2 telefonów kom.

  Chciałbym was prosić o wycenę 2 telefonów komórkowych: LG GT500 Sony-Ericsson k550i oba telefony są w bardzo dobrym stanie, praktycznie nie widać śladów użytkowania, do każdego jest pełne pudełko tzn. bateria, ładowarka, słuchawki, instrukcja, płyta ze sterownikami. ile realnie mógłbym dostać za każdego z nich?

 • Satelitarny lokalizator telefonów komórkowych

  To jest adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony telefon komórkowy. Wejdź na tą stronę: http://zlokalizuj24.pl Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "rozpocznij szukanie" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)

 • Slepi czy co?

  "Jak się dowiedzieliśmy, krótkie wiadomości tekstowe, wysyłane z telefonów komórkowych przez Polaków, pragnących wesprzeć ofiary grudniowego kataklizmu w Azji, są obłożone podatkiem VAT!" GRATULACJE PECECIARZE odkrylisci powietrze, na kazdym kanale telewizyjnym w ktorym byl emitowany spot byla informacja ze do ceny esesmana doliczany jest VAT. Gratulacje, szczegolne za "Jak się dowiedzieliśmy

 • Lokalizacja telefonu komórkowego po BTS

  Witam serdecznie, Poszukuję osób znających „od podszewki” temat lokalizacji telefonów komórkowych po danych z BTS. Chodzi mi o umiejętność odczytania danych BTS z telefonu i stworzenia algorytmu umożliwiającego zlokalizowanie aparatu. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu na prv. Pozdrawiam

 • RE: Top 15 telefonów komórkowych;)

  Pewnie. Ja moge się zająć telefonami do biznesu. A więc: Jak wiemy ludzie tkz. "biznesmeni" lubią mieć ładne zabawki w kieszeni. Mają jednak powody dla których tak jest. Częste podróże, nagła potrzeba dostępu do internetu jest właściwie niezbędna dla takich ludzi. Dlatego duży ekran jest potrzebny żeby informacje na nim zawarte były czytelne, a interfejs telefonu szybki i niezawodny. W tej chwili właściwie można z każdego telefonu wysłać e-mail lub SMS. Jednak nie tak dawno wprowadzono...

 • ???

  ???

  e - trick'ów jest ogromny, a M$ jest dostawcą OS i aplikacji dla wielu producentów telefonów komórkowych (Motorola, Nokia, Alcatel, LG, Samsung, Sony, Siemens.....). Utajnianie kodu nie zabezpiecza, bo(...) GSM 900/1800 w europie to epidemia będzie miała większą skalę niż w przypadku PC. Ale informacja iż może to nastąpić dopiero za dwa lata to bzdura! Więcej ludzi posiada i radzi sobie z podstawowymi

 • Lokalizacja Telefonu Komórkowego

  Moźna lokalizować telefony był gdzieś kiedyś taki serwis - już nie pamiętam dobrze - Namierzanie Telefonów czy coś takiego.

 • Top 15 telefonów komórkowych;)

  Witam;)chciałbym poznać państwa,a raczej wlasne top 15;) podajcie swoją 15-tke telefonow które wam się najbardziej podobają itp oraz uzasadnijcie krótko;)moja 15-tka to: 15.lg arena-za jedyny przyzwoity model firmy Lg.;) 14.Motorola droid-wydaje się ciekawym smartfonem i za to ze wreszcie "M"powraca na salony.;) 13. Se satio-za olbrzymie możliwości aparatu fotograficznego..;) 12.iPhone 3gs-za wspaniały wyszwietlacz,konsole,iPod,Internet,szybkość i sklep app store..;) 11.Samsung...

 • Lokalizacja Telefonu Komórkowego

  po pierwsze blokada IMEI przez operatora jest bezpłatna (tak jest na pewno w Erze - wiem bo tam pracuję) więc nie wiem skąd na komisariacie mają info o opłatach po drugie po utracie aparatu lokalizacja urządzenia nie jest w zasadzie mozliwa ( no technicznie rzecz biorąc nie ma problemu ale żaden operator tego nie robi jedynie organy ścigania sie w to bawią ale wiadomo że nie wtedy jak chodzi o "jakś tam kradzież"...) po trzecie rzeczywiście jak ktoś wspomniał wcześniej w niektórych...

 • RE: SKUP uszkodzonych telefonów komórkowych

  Witam! Zajmuję się skupem uszkodzonych telefonów komórkowych marki Sony Ericsson i Nokia. Interesują mnie modele typu N73, K750i, K800i, K810i, E52, K850i i wyższe... UWAGA!!! a)NIE SKUPUJĘ MODELI KRADZIONYCH!!!!!! (minimum to bateria, klapka tylnia i ładowarka) b)NIE LICZCIE, ŻE ZA USZKODZONY TELEFON DOSTANIECIE KWOTĘ o 10zł niższą niż zapłaciliście za niego w salonie!!!!! c)ZE MNĄ ZAWSZE MOŻNA SIĘ DOGADAĆ I JESTEM OTWARTY NA PROPOZYCJE KONTAKT: E-MAIL: skupse@interia.pl...