• Informacje na temat:

  i-mobile s390 jak zresetować

Artykuły na temat: i-mobile s390 jak zresetować
 • Epic Games: "Bardzo chcielibyśmy zresetować Unreala"

  W trakcie Video Game Awards Cliff Bleszinski z Epic Games udzielił ciekawego wywiadu serwisowi Gamerlive.tv . Stwierdził w nim, że jeśli powstanie nowa część Gears of War , to będzie ona „czymś świeżym”. Dodał też, że „ bardzo chciałby ” zrobić nową wersję pierwszego Unreala .

 • Opera Mini 5 i Opera Mobile 10 - wreszcie wersje finalne!

  Po wielomiesięcznych testach pojawiły się wreszcie finalne wersje przeglądarki Opery Mini 5 i Opery Mobile 10.

 • Automatyczne aktualizacje mogą zresetować Xboksa One albo serwer. W trakcie gry

  Microsoft opisuje swoją, współpracującą z Xboksem One , technologię „chmury” w samych superlatywach. Okazuje się jednak, że będzie miała ona także wady - i to dość poważne. Okazuje się, że będzie mogła… zresetować konsolę, albo serwer w trakcie rozgrywki.

 • T-Mobile: darmowe rozmowy do klientów w Polsce i na świecie

  5 czerwca br. T-Mobile wprowadzi szereg ofert, w których rozmowy z numerami tej międzynarodowej sieci w kraju i na świecie będą bezpłatne.

 • Carmageddon Mobile: Wersja na iOS i Android już na wakacje

  Seria Carmageddon zostanie niedługo wskrzeszona dzięki fanom, którzy zaufali Stainless i sfinansowali ich projekt na Kickstarterze . Żeby jednak nikt w studiu się nie nudził - pewna grupa programistów i magików od kodu została oddelegowana do stworzenia Carmageddon Mobile : wszystko po to, żeby w kultową samochodówkę " można było pograć siedząc na WC! ", jak mówią.

 • Limitowane wersje myszy Arc Touch Mouse i Wireless Mobile Mouse 3500

  Microsoft wprowadza do sprzedaży artystyczne edycje limitowane myszy komputerowych Arc Touch Mouse i Wireless Mobile Mouse 3500.

 • Spore problemy z konsolami Sony. PS3 się resetuje, a PS4 nie można wybudzić ze stanu czuwania

  Posiadacze konsol Sony borykają się ze sporymi problemami, które dotknęły zarówno PlayStation 3, jak i PlayStation 4. W pierwszym przypadku sytuacja jest poważna – konsola potrafi się nawet czasem zresetować.

 • Telefon jak nowy

  Intensywnie używany telefon komórkowy brudzi się, w szczelinach zbiera się kurz, a na wyświetlaczu pojawiają się rysy. Jakby tego było mało, w pamięci komórki panuje bałagan, a bateria działa coraz krócej. Za pomocą kilku prostych zabiegów jednak sprawisz, że telefon będzie wyglądał i pracował jak nowy.

 • Żegnamy Nokię, witamy Microsoft Mobile Oy

  We wrześniu zeszłego roku Microsoft za 3,7 miliarda euro kupił Nokię. Dzisiaj przyszedł czas, by ostatecznie pożegnać się z marką, która przez lata stanowiła dla wielu synonim telefonu komórkowego – dokupiono resztę firmy i nazwę zmieniono na Microsoft Mobile Oy.

 • Podkręcając procesor, możesz znacznie zwiększyć jego wydajność i przyspieszyć działanie komputera. Bezpiecznie i łatwo zrobisz to specjalnymi programami.

Dyskusje na temat: i-mobile s390 jak zresetować
 • Czy da się zresetować psp?

  Czy da się zresetować psp np. tak jak się kupiło psp to się napoczątku ustawia datę godzinę i wiele innych rzeczy .Ktoś chce odemnie kupić psp i nie wiem jak się je resetuje.Czy ktoś coś wie na ten temat?

 • RE: Jak zresetować komputer?

  A ten plik to obraz płyty? W takim razie musisz go jakoś nagrać na płytę, np. uruchamiając na kompie Linuksa LiveCD i wtedy uruchomić laptopa z płyty i rozpocząć instalację, kasując przy tym wszystkie partycje i tworząc od nowa.

 • Epic Games: "Bardzo chcielibyśmy zresetować Unreala"

  A jeżeli chodzi o remake Unreala to widziałbym takie coś jak przypadku Halo Combat Evolved: Anniversary. Można grać na Unreal Engine 3 i przełączać się do starej wersji ;)

 • RE: jak zresetować router?

  Z tyłu, obok wejść routera znajduje się przycisk "RESET". Wystarczy wcisnąć i przez trzy sekundy przytrzymać...

 • Władca Pierścieni: Wojna na północy - jak zresetować ustawienia?

  Witam! Mój problem wygląda następująco: wybrałem niewłaściwą rozdzielczość w grze i przez to pojawił się czarny ekran z informacją, że nie może wyśiwetlić obrazu z powodu odświerzania 60 Hz. Usunięcie gry i ponowne zainstalowanie nie pomaga. Gdzie znajduje się jakiś profil gracza żebym mógł go usunąć albo coś bo opcja zapisała się na stałe. Posiadam grę ze Steama.

 • Jak zresetować bios, jego ustawienia?

  Witam Tak jak w temacie jak zresetować bios i ustawienia w biosie? Czy można wyjąć np. zworkę z dysku ATA z systemem operacyjnym czy bateryjkę na płycie? Napiszcie jak dla laika. Czy jeśli zresetuję bios to się zresetuje ustawienie taktowania procesora(szyna itp.) i innych rzeczy? Bo chyba coś wczoraj namieszałem i chciałbym resnąć. Pozdrawiam

 • America`s Army, jak zresetować lub usunąć konto

  Jak można zresetować lub usunąć konto w America`s Amry (o ile się da)?

 • Jak zresetować hasło w roterze?

  Jak zresetować hasło w routerze? Nie ma na nim żadnych przycisków i jedynym dojściem wydaje mi się komputer, do którego podłączony jest kablem. Na starym komputerze miałem plik ze wszystkimi danymi routera, ale niestety go gdzieś zgubiłem. Co muszę w takim przypadku zrobić? Posiadam system Windows 7.

 • Niewiem jak zresetować hasło do konta na ea

  Mam taki problem nie wiem o co chodzi bo gdy chcę zresetować hasło do konta na ea jest napisane podaj żeton.Co to jest ten żeton?

 • Jak zresetować Router DIR-501 ?

  Witam, od godzinki posiadam router Dlinka, a dokładniej jest to model DIR-501, z którym mam problemy. Otóż w trakcie tworzenia sieci zaznaczyłem, że powinno być hasło, ale niestety strona wyświetliła je na bardzo krótki czas i nie zdążyłem zapisać. W instrukcji routera napisano ,że aby zresetować konfiguracje należy przez 20 sekund przytrzymać "RESET" - to nie działa. Mogę trzymać nawet minutę, a router i tak się nie zresetuje. Nie wiem co mam zrobić, proszę Was o pomoc ! Pozdrawiam