• Informacje na temat:

  i-mobile 315i recenzje

Artykuły na temat: i-mobile 315i recenzje
 • Pierwsze recenzje Gears of War 2

  Posiadacze konsol Xbox 360 zmuszeni byli czekać dwa lata na kontynuację Gears of War. W piątek będą już mogli nabyć tytuł, natomiast już teraz pojawiły się pierwsze recenzje i oceny.

 • Magic Trackpad - pierwsze recenzje

  Wczoraj informowaliśmy o rozpoczęciu przez Apple sprzedaży nowego urządzenia peryferyjnego, służącego do nawigacji i mającego być rozszerzeniem touchpadów stosowanych w laptopach. W internecie pojawiły się już jego pierwsze recenzje.

 • Syndicate: Są pierwsze recenzje. Jak jest?

  Minęło embargo na recenzje gry Syndicate - tworzonego przez studio Starbreeze remake'u klasycznej gry taktycznej sprzed lat. Jak gra podoba się recenzentom?

 • Streszczenia, recenzje i eseje w nowym serwisie WP

  Wirtualna Polska uruchomiła nowy serwis społecznościowy, Gotowce.wp.pl, kierowany głównie do uczniów i studentów, w którym użytkownicy znajdą szereg streszczeń i opracowań.

 • Pierwsze recenzje Titanfalla. Hit?

  Dzisiaj w Stanach Zjednoczonych nareszcie zadebiutował Titanfall (w Polsce ukaże się w czwartek) – debiutancka gra studia Respawn Entertainment złożonego z byłych pracowników Infinity Ward odpowiedzialnych m.in. za Modern Warfare 2. Wraz z amerykańską premierą gry, pojawiły się jej pierwsze recenzje. Jak wyszło? Podpowiedź: jest bardzo dobrze.

 • Czy Sony Mobile zamknie mobilny biznes?

  Serwis Phone Arena twierdzi, że Sony Mobile może zrezygnować z produkcji smartfonów i tabletów.

 • GRID 2: Pierwsze recenzje. Udany sequel?

  Dzisiaj do Stanów Zjednoczonych z piskiem opon wjechał GRID 2 , a do Europy dotrze w najbliższy piątek. W związku z tym w sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry. Czy obawy fanów się potwierdziły i produkcja nie jest tak dobra jak oryginał, czy też rwie naprzód z kopyta? 

 • OUYA - konsola z Androidem jest rozczarowaniem?

  Część osób, które zamówiły konsolę OUYA, sprzęt stworzony dzięki zbiórce pieniędzy w serwisie Kickstarter, otrzymały swój egzemplarz. Pojawiły się także pierwsze recenzje.

 • Dead Island: 45 minut gameplayu i pierwsze recenzje!

  Serwis IGN opublikował pierwsze 45 minut gameplayu z mającego w tym tygodniu swoją premierę Dead Island . Film opatrzony jest komentarzem redaktorów portalu. W sieci pojawiły się także pierwsze recenzje najnowszej produkcji Techlandu . Uwaga - możliwe spoilery!

 • Automapa opuszcza Windows Mobile i Windows Phone

  AutoMapa rezygnuje ze wsparcia urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Windows 10 Mobile i Windows Phone.

Dyskusje na temat: i-mobile 315i recenzje
 • Recenzje Telefonów

  Ale po co recenzje telefonów (wolę Magazyn!!!)?! I to z "niższej" półki?! W CDA zazwyczaj recenzowane są telefony troszkę "inne" niż wszystkie. I ja osobiście wolę poczytać o takim np nowym SE Aino, niż o jakimś W coś tam. Jak dla mnie recenzji takich nie powinno być chyba, że jakiegoś mega wypasionego telefonu; Magazynie wróć.

 • Recenzje Gier,

  Witam! Czy znacie jakieś portale, kanały na youtube które robią videorecenzje gier? (Program OG, kominek i piecyk, ich recenzje już widziałem)

 • Recenzje Telefonów

  wiesz... redaktorzy recenzje robią telefonów z górnej półki ponieważ, taka redakcja ma olbrzymie dochody i stać ich na taki luksus, a nas na to żeby o nim czytać /tongue.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":tongue:" border="0" alt="tongue.gif" />

 • RE: Video recenzje

  ja byłbym chętny, ale nie za darmo podaj szczegóły jakie gry, jak długie recenzje no i stawke

 • Recenzje youtube

  Witam wszystkich i serdecznie zapraszam do zerkania na mój kanał na youtube dopiero zaczynam i będę prowadził recenzje gier i nie tylko /smile_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=':)' /> Poza tym będą konkursy, w których będę rozdawał gry na steam Recenzja Out There https://www.youtube.com/watch?v=IkfnpWRkW1w Recenzja Tharsis https://www.youtube.com/watch?v=jaHgZduKLhw dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość porady i krytyka też mile widziane

 • Magic Trackpad - pierwsze recenzje

  Wczoraj informowaliśmy o rozpoczęciu przez Apple sprzedaży nowego urządzenia peryferyjnego, służącego do nawigacji i mającego być rozszerzeniem touchpadów stosowanych w laptopach. W internecie pojawiły się już jego pierwsze recenzje. Czytaj więcej o "Magic Trackpad - pierwsze recenzje"...

 • Recenzje Telefonów

  Ja również jestem za.Oczywiście recenzje telefonów nie muszą byc co miesiąc na łamach pisma,ale sądzę,że taki dział w cda każdego by zainteresował,również dlatego ponieważ telefony powoli stają się oddzielną platformą i są używane coraz częściej do oglądania filmów i grania w gry.Myślę ,że wystarczyłoby na taki temat poświęcic tylko 2 strony.

 • Magic Trackpad - pierwsze recenzje

  Wczoraj informowaliśmy o rozpoczęciu przez Apple sprzedaży nowego urządzenia peryferyjnego, służącego do nawigacji i mającego być rozszerzeniem touchpadów stosowanych w laptopach. W internecie pojawiły się już jego pierwsze recenzje. http://www.pcformat.pl/News-Magic-Trackpad---pierwsze-recenzje,n,5946

 • Recenzje Telefonów

  Tyle, że CDA to magazyn o grach więc dobrze, że redaktorzy piszą recenzje gier tych nowych i trochę ponad 100 zł /happy.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":happy:" border="0" alt="happy.gif" /> Zresztą z myślą o tych mniej zamożnych powstał kącik " Reedycje" a dla tych zagorzałych fanów/osób trochę bogatszych opisywane są drogie edycje kolekcjonerskie. I wilk syty i owca cała /happy.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":happy:" border="0" alt="happy.gif" />

 • Recenzje sprzętu komputerowego

  Zapraszam serdecznie na blog prowadzony przeze mnie , na którym znajdziecie recenzję tabletów , smartfonów i innego tego typu sprzętu. http://zajawkatechnologiczna.blogspot.com/