• Informacje na temat:

  huawei u1280 android

Artykuły na temat: huawei u1280 android
 • Nowe Nexusy, Pixel i Android 6 – co ten Google robi???

  Wtorkowa konferencja Google’a była poświęcona wszystkiemu co androidowe, a wśród ujawnionych urządzeń były przede wszystkim dwa nowe smartfony serii Nexus: mniejszy, robiony przez LG, ma ekran 5,2” i sześciordzeniowego Snapdragona 808, większy, od Huawei, dostał ekran 5,7” i Snapdragona 810 z 8 rdzeniami. I niestety wiele wskazuje na to, że odniosą taki sam „sukces”, co poprzednicy.

 • Huawei MediaPad z systemem Android 4.0

  Huawei ogłosił, że MediaPad będzie jednym z pierwszych tabletów na świecie sprzedawanym z zainstalowanym systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

 • Huawei Tron: Są konsole w Chinach, jest i chińska konsola

  Nie minęło wiele czasu, odkąd konsole nie muszą docierać do Chin kanałami po północy, a już dowiedzieliśmy się o prawdziwej konsoli z tego kraju. Znana firma Huawei pokazała Tron - całkiem zaawansowany sprzęt do grania oparty na Androidzie 4.2.3 .

 • Smartfon Huawei Honor

  Marka Huawei wprowadza na polski rynek nowy smartfon Huawei Honor z systemem Android. Atutem telefonu ma być niezwykle wytrzymała bateria i zastosowany w urządzeniu system optymalizacji zużycia energii.

 • Android Market: Koniec z emulatorami?

  Przykra niespodzianka czeka tych, którzy na dziś odkładali ściągnięcie emulatorów starych konsol na swoje telefony działające na systemie Android . Całkiem niespodziewanie i bez żadnych zapowiedzi Google wycofało z Android Marketu całą partię programów tego typu. 

 • Nowy smartfon Huawei

  Huawei już wkrótce wprowadzi do sprzedaży nowy, konkurencyjny smartfon z Androidem.

 • Hearthstone: Heroes of Warcraft na tabletach z Androidem. Niektórych.

  Nadszedł ten dzień, na który czekaliście. Przynajmniej dla niektórych z was – Hearthstone został wreszcie wydany na Androidzie i gdyby na tym kończyła się ta informacja, byłoby fantastycznie. Warto jednak sprawdzić, czy gra jest kompatybilna z waszym sprzętem.

 • Premiera Huawei P20 i Huawei P20 Pro

  Huawei zaprezentował smartfony Huawei P20 i Huawei P20 Pro. Ten drugi wyposażono w pierwszy na świecie aparat z trzema obiektywami.

 • Android: 10 miliardów pobranych aplikacji i okolicznościowa wyprzedaż

  Google pochwaliło się najnowszymi danymi dotyczącymi liczby pobranych aplikacji z Android Marketu . Od dnia premiery usługi jej użytkownicy ściągnęli dziesięć miliardów programów .

 • Android 7.0 dla Huawei P9 i Mate 8

  Huawei powoli rozpoczyna roll out (systematyczne wdrażanie) najnowszej wersji Androida dla urządzeń Huawei P9 i Mate 8.

Dyskusje na temat: huawei u1280 android
 • Android 4.4 dla huawei G510 pomocy

  Witam! Szukam poradnika, jak wgrac ten android dla huawei Dzięki

 • Smartfon Huawei Honor

  Marka Huawei wprowadza na polski rynek nowy smartfon Huawei Honor z systemem Android. Atutem telefonu ma być niezwykle wytrzymała bateria i zastosowany w urządzeniu system optymalizacji zużycia energii. Czytaj więcej o "Smartfon Huawei Honor"...

 • Android 4.4 dla huawei G510 pomocy

  http://getcm.thebronasium.com/?device=u8951 android 4.4

 • Smartfon Huawei Honor

  Marka Huawei wprowadza na polski rynek nowy smartfon Huawei Honor z systemem Android. Atutem telefonu ma być niezwykle wytrzymała bateria i zastosowany w urządzeniu system optymalizacji zużycia energii. http://www.pcformat.pl/News-Smartfon-Huawei-Honor,n,8660

 • Android 4.4 dla huawei G510 pomocy

  Proszę, tu masz łamanie bootloadera http://forum.android.com.pl/f681/odblokowanie-bootloadera-i-instalacja-twrp-huawei-g510-363571/ W tym watku masz TWRP, do CM potrzebujesz CWM http://www.modaco.com/topic/365942-recovery-all-cwm-clockworkmod-recovery-v6045-cm-last-updated-2112/ A potem wgranie 4.4 to już wybranie zipa przez recovery /wink_prosty.gif' class='bbc_emoticon' alt=';)' />

 • Huawei MediaPad z systemem Android 4.0

  Huawei ogłosił, że MediaPad będzie jednym z pierwszych tabletów na świecie sprzedawanym z zainstalowanym systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Czytaj więcej o "Huawei MediaPad z systemem Android 4.0"...

 • Android 4.4 dla huawei G510 pomocy

  Soreczka, ale dopiero teraz przeczytałem, że twój model ma jeszcze dodatkowo zablokowany bootloader. W kontekście wgrywania mały problem, bo zanim zrobisz to wszystko co napisałem, trzeba najpierw go odblokować. Przy czym to jest ta jedyna czynność, przy której w razie błędu czy wypadku (ot np. prąd ci wyłączą podczas wgrywania) zostajesz z "fullbrickiem" - czyli telefon możesz od razu wyrzucić/sprzedać na części. Od wszystkiego są tutki, mogę ci zlinkować. Tylko nie mogę znaleźć jaki program...

 • Huawei MediaPad z systemem Android 4.0

  Huawei ogłosił, że MediaPad będzie jednym z pierwszych tabletów na świecie sprzedawanym z zainstalowanym systemem Android 4.0 Ice Cream Sandwich. http://www.pcformat.pl/News-Huawei-MediaPad-z-systemem-Android-40,n,8375

 • LG GT540 czy Huawei U8500

  A który telefon ma lepszy system bo LG ma Android 1.6 Donut a Huawei 2.2 Froyo, czym one się różnią?

 • Huawei U8230! Android 3,5 cala!

  Witam, mam do sprzedania telefon Huawei U8230. Telefon używany 2 miesiące i w stanie bdb. Żadnych rys i uszkodzeń! http://allegro.pl/telefon-huawei-u8230-smartfon-gratis-i2214127402.html Sprzedaje tylko na allegro! Nie jest to jakaś chińska podróbka tylko prawdziwy tani dobry telefon! Zapraszam do zakupu i pozdrawiam :)