• Informacje na temat:

  huawei b260a firmware download

Artykuły na temat: huawei b260a firmware download
 • Huawei Tron: Są konsole w Chinach, jest i chińska konsola

  Nie minęło wiele czasu, odkąd konsole nie muszą docierać do Chin kanałami po północy, a już dowiedzieliśmy się o prawdziwej konsoli z tego kraju. Znana firma Huawei pokazała Tron - całkiem zaawansowany sprzęt do grania oparty na Androidzie 4.2.3 .

 • Nowy firmware dla Canona EOS 7D

  Firma Canon udostępniła nowe oprogramowanie (firmware v2) dla aparatu EOS 7D.

 • PlayStation 3: Firmware 3.61 przegrzewa konsole?

  PlayStation Network wróciło do świata żywych, a wszyscy posiadacze konsoli Sony zostali uraczeni firmware 3.61 . Według Rockstar Games , felerny update przegrzewa konsole.

 • Firefox 3 Download Day

  Dziś około godziny 19.00 polskiego czasu na serwerach Mozilli pojawi się trzecia wersja Firefoksa. Jednocześnie rozpocznie się próba bicia rekordu Guinnessa w liczbie pobrań programu w ciągu 24 godzin. Wśród chętnych, którzy zgłosili się do udziału w akcji, przodują Polacy.

 • Firmware 3.42 do PlayStation 3: Blokuje działanie PS3 Jailbreak

  Koniec piractwa na PS3! Najnowszy firmware PlayStation 3 blokuje bowiem obsługę Jailbreaka (umożliwiającym odpalanie kopii zapasowych gier np. z dysku zewnętrznego) i jego pochodnych.

 • Ponad 8 mln pobrań Firefoksa 3 podczas Download Day

  Zakończyła się próba bicia rekordu Guinnessa w liczbie pobrań najnowszej wersji przeglądarki Firefox. Podczas tzw. Download Day użytkownicy z całego świata ściągnęli trzecią wersję Liska ponad 8 mln razy.

 • Piracki firmware do PS3 "brickuje" konsolę!

  Być może sprawa " PlayStation 3 kontra piractwo" nie została jeszcze do końca przegrana przez Sony - i kto wie, czy firma nie znalazła jakiegoś sprytnego sposobu na poradzenie sobie z posiadaczami "zapasowych kopii gier" . Okazuje się, że zainstalowanie "zewnętrznego" firmware'u 3.55 powoduje "zbrickowanie" konsoli!

 • Seagate udostępnia poprawkę do firmware swoich dysków

  Firma Seagate opublikowała istotną poprawkę przeznaczoną do firmware (oprogramowania wewnętrznego) produkowanych przez siebie dysków z serii Barracuda 7200.11. Poprawka ma skutecznie likwidować problem blokowania się napędów dysków wskutek wady w firmware.

 • PlayStation 3: Nowy firmware skutecznym sposobem na piratów?

  Niedawno Sony opublikowało nową aktualizację oprogramowania konsoli PlayStation 3 oznaczoną numerkiem 3.56 . Okazuje się, że firmware zamiast kolejnych funkcji przyniósł ze sobą nowe zabezpieczenia antypirackie, dzięki któremu wkrótce piraci zostaną odcięci od sieci. A Sony będzie mogło podglądać, co mamy na dysku konsoli…

 • Aktualizacja firmware do Androida

  Serwis TalkAndroid poinformował o planach wydania aktualizacji firmware'u do mobilnego systemu operacyjnego Android, pod którego kontrolą działa np. wprowadzany na polski rynek Era G1.

Dyskusje na temat: huawei b260a firmware download
 • huawei E3372 - antena zewnętrzna

  To świetnie !! Też o takiej myślałem, jest też jej "słabszy" odpowiednik, są tez panelowe, ale ja nie byłem pewny, stąd pisałem o forum bez-kabli . Ja zaś mam antenkę magnetyczną, wystawioną za okno i mam tak jakby wystawiony modem, mi to wystarczy, zewn, nie może być, mam stronę zawietrzną - już mi raz okienko wyrwało- no i mam wielkie drzewo na linii , jakbym się zdecydował podpiąć. Za oknem jak jest i jest nie obciążona sieć i dobre warunki to maxymalnie widziałem 1.6MB/s download....

 • Problem po próbie zmiany firmware

  Witam Mam problem z modemem Huawei E372 z Orange. Pokusiło mnie, żeby zmienić firmware (aby odblokować VoiceCall). Ściągnąłem firmware oryginalne (nie pamiętam jaką dokładnie wersję). W pole gdzie trzeba wpisać kod firmware wpisałem kod z kalkulatora do modemów Huawei. Teraz tylko są dostępne następujące urządzenia (w menedżerze urządzeń): >Modemy HUAWEI Mobile Connect - 3G Modem >Porty (COM i LPT) HUAWEI Mobile Connect - 3G PC UI Interface (COM24) Czy można jakoś naprawić ten modem?

 • huawei E3372 - antena zewnętrzna

  http://beta.btsearch.pl/ Trzymaj, są takie 2 miejscowości. Z tego co widzę do Playa jest z 5km-7km, nadajnik w miejscowości Gdów na remizie strażackiej, zależy od dokładnego położenia domu. Najbliżej masz T-Mobile jakieś 2km, potem masz Plusa i Aero2, więc UMTS z Plusa na 900mhz jak i z T-Mobile 2100mhz - teraz trzeba odpowiedniej anteny, lub można spr wpierw bez anteny jak to działa Jeśli ma być Play, to możliwe że antena pomoże, koszt ok 100zł plus ewentualne koszta co do kabla,...

 • RE: Najnowszy firmware do mojego routera

  http://www.tp-link.com.pl/support/download/?model=TL-WR741ND&version=V1#tbl_b

 • Problem z Update Firmware napędu DVD

  Właśnie sobie przypomniałem, że miałem zainstalowany program LG ODD, który sam wyszukiwał najnowszy firmware dla nagrywarki. Spróbuj w ten sposób. Starszą wersję tego programu znajdziesz tu: http://www.cdrinfo.pl/download/5096193738 Może to coś pomoże.

 • Galaxy Trend Plus nowy firmware- jakie zmiany wprowadzono ?

  Witam, zauważyłem że niedawno powstał nowy firmware do mojego Samsunga Galaxy Trend Plus. http://www.sammobile.com/firmwares/download/36888/S7580XXUBNI3_S7580OXABNI3_XEO.zip/ Jakie zmiany , co nowego wprowadza ?

 • Firmware

  Firmware do napędów firmy LiteOn http://www.liteonit.com/ODD/English/e_down...re_dvd%20rw.asp Po załadowaniu się strony, należy wybrać jakiego typu posiada się napęd w komputerze (DVD RW, COMBO, CD-RW, CD-ROM, DVD-ROM). A następnie w tabelce jaka się pojawi niżej wybrać model posiadanego napędu. Ściągnąć odpowiedni firmware i zainstalować. Po tej operacji koniecznie zrestartować komputer. Taka aktualizacja często usuwa część kłopotów, czy wręcz umożliwia odczytywanie i...

 • RE: tplink wr340g - jaki wgrać firmware?

  Chcesz nabić posta?, wiem skąd zasięgnąć oprogramowanie. Nie wiem tylko którą wersję wybrać. Jeśli dobrze zrozumiałem to Jeśli za: FCC ID: TE7WR340G nie ma żadnego oznaczenia np. V3 tak jak w moim przypadku, to router jest w wersji V1. 1. Czyli mam pobrać oprogramowanie stąd ? : http://www.tp-link.com.pl/support/download/?model=TL-WR340G&version=V1 najnowszą czyli tą na samej górze.

 • Firmware

  Firmware do napędów Samsung. Wchodzimy na stronę: http://www.samsung.com/pl/support/index.asp W okienku "Wpisz modelu" wpisujemy model napędu lub tam gdzie jest rozwijalna lista "Wybierz grupę produktów" wybieramy "produkty komputerowe". Po chwili pojawi się pod spodem kolejna lista rozwijalna. Wybieramy z niej "Napęd optyczny". Pojawi się kolejna lista, w której wybieramy jakiego typu napęd użytkujemy. Gdy pojawi sie kolejna lista wybieramy z niej konkretny model napędu....

 • RE: Aktualizacja firmware w DVD Samsung P245

  To drugie to jest do konkretnego pliku. Jezeli chcesz wgrac nowe firmware to wez to: http://www.samsung.com/pl/support/productsupport/download/Model_Select2.aspx?type=&subtype=&model=DVD%2DP245&fileType=FM&LSSI=%2Fpl%2Fmodule%2Fssi%2Fleft%2Flmenu%5Fdvdplayer%5Fdvdoldmodels%2Esec&RSSI=%2Fpl%2Fmodule%2Fssi%2Fright%2Frmenu%5Fdvdplayer%2Esec (DVD-P245 /XEL,SED,FOU,XEC,XEE,XEG,XEH,XEO,XET,XEU software file(Divx DVD player) (ver.070904))