• Informacje na temat:

  gnet g8284 jak zresetować

Artykuły na temat: gnet g8284 jak zresetować
 • Epic Games: "Bardzo chcielibyśmy zresetować Unreala"

  W trakcie Video Game Awards Cliff Bleszinski z Epic Games udzielił ciekawego wywiadu serwisowi Gamerlive.tv . Stwierdził w nim, że jeśli powstanie nowa część Gears of War , to będzie ona „czymś świeżym”. Dodał też, że „ bardzo chciałby ” zrobić nową wersję pierwszego Unreala .

 • Telefon jak nowy

  Intensywnie używany telefon komórkowy brudzi się, w szczelinach zbiera się kurz, a na wyświetlaczu pojawiają się rysy. Jakby tego było mało, w pamięci komórki panuje bałagan, a bateria działa coraz krócej. Za pomocą kilku prostych zabiegów jednak sprawisz, że telefon będzie wyglądał i pracował jak nowy.

 • Automatyczne aktualizacje mogą zresetować Xboksa One albo serwer. W trakcie gry

  Microsoft opisuje swoją, współpracującą z Xboksem One , technologię „chmury” w samych superlatywach. Okazuje się jednak, że będzie miała ona także wady - i to dość poważne. Okazuje się, że będzie mogła… zresetować konsolę, albo serwer w trakcie rozgrywki.

 • Podkręcając procesor, możesz znacznie zwiększyć jego wydajność i przyspieszyć działanie komputera. Bezpiecznie i łatwo zrobisz to specjalnymi programami.

 • Spore problemy z konsolami Sony. PS3 się resetuje, a PS4 nie można wybudzić ze stanu czuwania

  Posiadacze konsol Sony borykają się ze sporymi problemami, które dotknęły zarówno PlayStation 3, jak i PlayStation 4. W pierwszym przypadku sytuacja jest poważna – konsola potrafi się nawet czasem zresetować.

 • Jak uruchomić PlayStation 4 Pro

  Dzisiaj do sprzedaży trafiła konsola Playstation 4 Pro. Niestety posiadacze niektórych modeli telewizorów 4K nie są w stanie podłączyć jej do swojego odbiornika. Wiemy jednak jak to zrobić.

 • Jak zacząć zabawę?

  Dobry marketing sprawił, że Dark Souls stało się marką „hardkorową”, czyli niedostępną, niegrywalną dla tzw.  „brudnych i śmierdzących każuli”. W praktyce to bzdury kompletne, bo ani te Soulsy takie trudne, ani straszne, jak je malują. Jak więc zacząć swoją przygodę z serią i dobrze się przy tym bawić?

 • Tak ma wyglądać kran, którego modelowanie rozpoczęliśmy w poprzedniej części nauki projektowania grafiki 3D. Teraz dopracujemy jego trójwymiarową bryłę. Nadamy gładkość i lśnienie chromowanej powierzchni. Odtworzymy odblaski światła i grę cieni na płaszczyznach i wypukłościach, uzyskując przestrzenną strukturę przypominającą do złudzenia rzeczywisty obiekt.

 • Doom 4: Projekt zresetowano, ukaże się na next-genach, id Software z ultimatum

  Pięć lat. Tyle minęło od czasu zapowiedzi Dooma 4 . Od tamtej pory o grze słyszeliśmy stosunkowo niewiele, a id Software pracuje nad grą w tajemnicy. Najnowsze doniesienia, które pojawiły się w sieci, rzucają nieco światła na sprawę „czwórki”. Pojawiły się poważne problemy w czasie produkcji i ostatecznie tytuł ma wyjść na next-geny. Przy okazji wyszło, że anulowano Rage 2 .

 • Rootkity służą hakerom do ukrywania obecności wirusów, trojanów i innych złośliwych kodów w systemie. Podpowiadamy, jak usunąć to maskowanie.

Dyskusje na temat: gnet g8284 jak zresetować