• Informacje na temat:

  gigabyte orange san diego opinie

Artykuły na temat: gigabyte orange san diego opinie
 • Midway San Diego uratowane przez THQ

  Jakiś czas temu Warner Bros. wykupił legendarny koncern Midway, znajdujący się skraju bankructwa. Umową nie zostały objęte jednak oddziały w Newcastle i San Diego. Pierwsze studio, twórcy Wheelmana, musiało zakończyć działalność. Druga ekipa znalazła właśnie nabywcę.

 • Gra >observer_ na Comic Con w San Diego

  >observer_ – jeden z najbardziej wyczekiwanych przez rynek tytułów indie zadebiutuje już 15 sierpnia. Bloober Team pokaże grę na największej mass-kulturowej imprezie na świecie.

 • Red Dead Redemption 2? Rockstar San Diego szuka ludzi do prac nad grą z otwartym światem

  Kolejne ogłoszenie o pracę od Rockstara . Tym razem ludzi poszukuje studio firmy w San Diego, to samo, które stworzyło Red Dead Redemption . Kontynuacja w drodze?

 • Dotykowy interfejs w Windows 7

  Na konferencji All Things Digital w San Diego Steve Ballmer i Bill Gates zaprezentowali dotykowy interfejs, który ma być integralną częścią Windows 7.

 • Pięciolatek z San Diego złamał zabezpieczenia Xboxa One

  Twórcy i posiadacze konsol dysponują różnymi narzędziami, które mają odciąć dostęp osobom niepowołanym oraz uniemożliwić dzieciom grę w nieodpowiednie tytuły. Do czasu. Pięcioletni gracz z Ocean Beach w San Diego ominął zabezpieczenia i zalogował się na konto swojego taty bez jego wiedzy. 

 • Adeona nieodpłatnie wyśledzi skradziony laptop

  Pracownicy Uniwersytetu Waszyngtońskiego wspólnie z kampusem San Diego Uniwersytetu Kalifornijskiego stworzyli projekt o nazwie Adeona , którego głównym założeniem jest nieodpłatna pomoc w odzyskiwaniu skradzionych laptopów.

 • Darkspore? Spore 2? Dowiemy się na Comic-Con w San Diego. To niecałe dwa tygodnie...

  O ile mnie pamięć nie myli ubiegłoroczny Comic-Con , czyli zjazd fanów komiksów w San Diego , przyniósł całkiem sporo wieści na temat gier - a edycja 2010 będzie, jak się zdaje, podobna. EA wyjawi nie tylko nowego RPG -a twórcy Obliviona , ale też... RPG -a ze świata Spore.

 • GaduSonda - poznaj opinie innych

  Gadu-Gadu uruchomiło nową usługę badawczą umożliwiającą ankietowanie społeczności komunikatora. Według danych z GG korzysta prawie 6 milionów internautów i większość z nich może odpowiedzieć na pytanie: Co o tym myślisz?

 • Nowy zwiastun Tekken 7 prosto z San Diego Comic-Con

  Na Comic-Conie przedstawiono właśnie nowy zwiastun Tekken 7, więc teraz i my możemy się nim z wami podzielić. Nie zraźcie się początkiem, który składa się głównie ze znanych nam już ujęć.

 • Najnowsze rozwiązania Cisco dla sieci SAN

  Gwałtownie wzrastająca liczba informacji, związana z coraz większą popularnością chmury obliczeniowej oraz takimi zjawiskami jak Big Data czy Internet Rzeczy, wymaga coraz potężniejszych systemów przetwarzania i magazynowania danych. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, Cisco opracowało nowe rozwiązania dla sieci Storage Area Networks (SAN).

Dyskusje na temat: gigabyte orange san diego opinie