• Informacje na temat:

  forum pc format rincewind

Artykuły na temat: forum pc format rincewind
Dyskusje na temat: forum pc format rincewind
 • Format

  Nie wiem jeszcze jaka jest cena bo dopiero przed chwilą wpadłem na to że nie mam napędu ani visty na płycie i jestem pod ścianą. Mam dostęp do Windowsa 7 od kolegi no ale na płycie, pendrive mam jakiś ale nie wiem czy tam miejsca starczy, ile gdzieś waży system tak na oko, i czy jest różnica wgrywając z pendrive czy tak samo jak płytą? Skąd mam wziąć klucz do visty? Da się to jakoś sprawdzić z poziomu PC? Bo jak wspomniałem płyt nie ma, a tam pewnie jakiś serial był. Więc jak, ściągnąć z...

 • RE: PC Format Forum

  Forum jest na silniku MyBB , portal ma autorski cms więc raczej na pewno nie będziesz go używał . Cała grafika na portalu i forum jest autorska stworzona przez PcFromat , więc nie będziesz mógł jej używać . Poza tym , według mnie to głupi pomysł z tym portal+forum fanów PCFromatu . Jeśli już chcesz coś takiego stworzyć , załóż fanklub na facebook'u , fotce bądź nasza-klasa.

 • PC Format 02/2012

  Głównie reklama na forum skusiła mnie do zakupienia tego PCF i jestem zadowolony. Wg mnie tematy fajne, zniżka też jest, gry jednak mogli sobie darować, bo w takich czasopismach one są niepotrzebne.

 • Forum PC Format FAQ

  Uwaga! Rusza oficjalny FAQ naszego forum! Zapraszam wszystkich do zaglądania na stronę FAQ: http://faq.pcformat.pl Ma to być skarbnica wiedzy przygotowywanej przez forumowiczów dla forumowiczów. Wszyscy twórcy przyklejonych tekstów mogą (i zachącam!) przenieść tam swoje artykuły. FAQ stoi na sprawdzonym mechanizmie MediaWiki tym samym pozwala: - na dostęp wielu edytorom, - na jednoczesną pracę wielu osób nad wieloma tekstami. Idealnie dla społeczności forum! Zapraszam:...

 • PC Format 12/2010

  PC Format 12/2010 W kioskach od 8 listopada - nowy PC Format - 12/2010 Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością: * Spis treśc i * Na płycie Tylko 6,99 zł!

 • Forum PC Format – świąteczny konkurs!

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia postanowiliśmy wystartować ze specjalnym konkursem organizowanym na naszym forum. Do wygrania wiele ciekawych nagród – zapraszamy! http://www.pcformat.pl/News-Forum-PC-Format--swiateczny-konkurs,n,13162

 • PC Format 01/2011

  PC Format 01/2011 W kioskach od 6 grudnia - nowy PC Format - 01/2011 Zapraszamy do zapoznania się z jego zawartością: * Spis treści * Na płycie Tylko 7,99 zł!

 • RE: Forum PC Format przebija konkurencję!

  Dzięki prowadzonemu od jakiegoś czasu pozycjonowania strony Forum PC Format w Google, pozycja strony pnie się w górę! Ciekawe kto to pozycjonuje, bo na pewno nie admin. Chyba że to efekty tego co robił koziołek.

 • PC Format 01/2011

  PC Format kupię jak zawsze. Ciekaw jestem programu SystemTweaker 2011 , zobaczymy czy jest wart uwagi.

 • RE: PC Format Forum

  A większość i tak to oleje. Pomysł nie trafiony, lepiej pomyśl nad czymś innym.