• Informacje na temat:

  format windows 7 bez płyty

Artykuły na temat: format windows 7 bez płyty
 • Test - Jaki jest Windows 7

  Czy Windows 7 - najnowszy system operacyjny firmy Microsoft - jest godnym następcą Windows XP? A może to wyłącznie Vista z kilkoma łatkami? Zapraszamy do naszego obszernego testu.

 • Windows 10 – premiera i (banalny) powrót do 7/8.1

  Od dzisiaj możliwe jest już uaktualnienie systemu Windows do wersji 10, darmowe dla większości posiadaczy 7 i 8.1. Co ważne – można je zrobić tylko na próbę!

 • Windows 7 Starter bez limitu aplikacji

  Windows 7 Starter to najuboższa, ale i najtańsza wersja przygotowywanego przez Microsoft systemu operacyjnego Windows 7. W przeciwieństwie jednak do wersji Starter systemu Vista, koncern z Redmond zrezygnował z limitu uruchomienia jednocześnie do trzech aplikacji.

 • Kodek DivX zintegrowany z Windows 7

  Zapomnij o instalowaniu kodeków, dzięki którym system operacyjny będzie mógł obsłużyć ulubione pliki wideo, które pobrałeś, rzecz jasna legalnie, z internetu. W Windows 7 kodeki DivX mają być zintegrowane. Jest to dość zaskakująca wiadomość i - jeśli wierzyć zagranicznemu serwisowi - w pełni wiarygodna.

 • Windows 10 nie lubi DRM-ów (i GTA 3)

  Jak powiedział Boris Schneider-Johne z niemieckiego Microsoftu (gdzie według swojego profilu zajmuje pozycję Enthusiast Marketing Manager Windows), problemy sprawiają płyty z SafeDisc-em oraz niektórymi wersjami SecuROM-u. Wszystko przez problemy z bezpieczeństwem i zerowe ze strony firm za nie odpowiadających, czyli Sony i Macrovision.

 • Format .mov w Windows 7

  Pełne wsparcie dla formatu .mov w Windows 7? Najprawdopodobniej tak. Co to oznacza dla zwykłego użytkownika? Bardzo wiele. Od tej pory nie będzie musiał już instalować aplikacji QuickTime, aby odtwarzać pliki multimedialne z wielu urządzeń cyfrowych. Znikną pytania, jak lub co przekonwertować czy otworzyć zamiast uciążliwej czasami aplikacji Apple.

 • Małe jest wygodne

  Na niewielkich biurkach lepiej się sprawdzają małe komputery, co wcale nie oznacza, że muszą to być laptopy. Magazyn "PC Format" w najnowszym numerze 10/2010 pokazuje, jaką mamy alternatywę.

 • Windows 7 w okresie przedświątecznym

  Jakiś czas temu Microsoft udostępnił wersję RC Windowsa 7. Teraz zaś gigant z Redmond oznajmił, że premiery finalnej edycji możemy spodziewać się wkrótce.

 • Windows Phone 7 bez obsługi żyroskopu

  W wywiadzie dla serwisu Channel9, Brandon Watson powiedział, że Windows Phone 7 nie będzie wspierał obsługi żyroskopu. Przynajmniej na razie.

 • Czy warto kupić iPoda?

  ...groźnie, ale ochrona praw autorskich dotyczy jedynie zakupionych przez iTunes plików. Bez problemu możemy natomiast skonwertować nasze zbiory MP3 albo przerzucać całe płyty CD do iPoda (w formacie(...) więcej, iTunes nie skonwertuje nam tego formatu, podobnie zresztą jak i plików WMV (Windows Media Video). Jedynym wyjściem z takiej sytuacji jest skonwertowanie danego pliku wideo do formatu MP4 samemu...

 • Multitouch w Windows 7

  O tym że najnowsza wersja systemu Windows będzie obsługiwała technologię multitouch, wiadomo od dłuższego czasu. Jeśli zamiast suchych danych wolicie zobaczyć to wszystko w akcji, ale nie macie dostępu do komputerów z takim właśnie ekranem, zapraszamy na krótki pokaz.

 • Nowe płyty Gigabyte z serii 7

  Gigabyte wprowadza na rynek nowe płyty główne w formacie mini-ITX.

Dyskusje na temat: format windows 7 bez płyty
 • Format bez płyty

  Jaki to windows? Jak masz XP to nie dasz rady wogóle sfornatować, nie wiem jak z nowszymi.

 • Format komputera stacjonarnego bez płyty

  Dzień Dobry, mam pytanie czy da sie sformatować komputer windows 7 x32 bez płyty?

 • Format

  Podczas instalacji Windows 7 z płyty, instalator automatycznie sformatuje partycje z XP (jeśli ją wskażesz właśnie)

 • RE: Jak zrobić format Windows 7 bez utraty licencji

  Jeżeli masz własny zakupiony klucz to oznacza, że możesz w pełni legalnie zainstalować windowsa z nieoryginalnej płyty.

 • Windows 7 format PILNE!

  Witam. Otóż kiedyś posiadałem wspaniałego Windowsa XP, jednak za namową kolegi zmieniłem sobie na 7. Obiecał, że mi wszystko poinstaluje itd. Tak więc teraz mam kupę problemów, bo: windows okazął się piracki zwyczajnie mi się nie podoba od momentu instalacji 7 mam problemy z myszką i dyskiem siódemka jest beznadziejna i sząłu z nią dostaje. Próbowałem już chyba wszystkiego. Wpakowałem płytkę do napędu i czekałem przy uruchamianiu na napis o dowolnym klawiszu, ustawiłem w biosie...

 • RE: Format dysku na którym jest system (windows 7). Brak płyty do systemu.

  Format robisz z płyty Windowsa Możesz zainstalować zgranego pirackiego windowsa z płyty Chesz zrobić format z powodu nie podzielonego dysku na partycje ? Dysk jak najbardziej można podzielić na partycje bez formatowania ani utraty danych

 • Format

  Nie wiem ile wista waży, ja chyba z 4gb pendrive win7 instalowałem. Instalacja dokładnie taka sama jak z płyty. Zmieniasz w biosie tylko bootowanie z CD na USB i po problemie. Wydaje mi się, że spokojnie możesz zrobić format mając np na dysku D instalkę windowsa. Wydaje mi się, że kiedyś tak robiłem formaty przy xp, ale to było z 5-7 lat temu. O to musisz dopytać. A gdzie jest serial? Hmm, w laptopach pod laptopem, w piecach powinieneś dostać naklejkę, którą sobie gdzieś naklejasz, często...

 • RE: Instalacja windows 7 na laptopie HP bez użycia płyty

  Możesz wypakować WinRarem cały plik usunąć ei.cfg i spakować go w format .iso lub wgrać na pendrive czy jak go tam chcesz. A jak nie wiesz jak zrobić bootowalnego pendrive to http://pclive.pl/porady-komputerowe/windows-2/windows-xp/instalacja-windows-xp-vista-7-z-pendrive.html

 • Windows 7 format PILNE!

  XP oryginalny? Czasami ustawienie kolejności nie wystarcza. Sprawdź, czy BIOS ma możliwość wybrania domyślnie uruchamianego urządzenia, bez zmiany ustawień?

 • RE: Czy da się sformatować oryginalny system Windows 7 bez posiadania płyty ?

  Dzięki :D Lecz uważam ,ze to bez sensu jak kupuje laptopa to łaskawie mogli by dać płyte , format i po problemie ...